Сільським жителям варто відмовитись від газу, - Розенко

Сільським жителям варто відмовитись від газу, - Розенко
Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко запропонував жителям сільської місцевості подумати про відмову від газу.

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

"Для жителів сільських територій перспективно в плані енергозбереження. Так, це радикальний крок ... але необхідно думати над відмовою від споживання газу", - сказав віце-прем'єр.

Він зазначив, що ціна на газ в Україні не зменшуватиметься, а тому необхідно шукати дешевші альтернативи.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мудра порада. Впевнено крокуемо до трипiлля....
Відповісти
Це вже для міністра сільськи люди не люди. Це вже як треба знущатися над людьми. А дихати можна сільським людям?
Відповісти
Можна, але тільки за гроші!!!
Відповісти
терпимо далі!
Відповісти
Дон ПЕДРО !
Відповісти
Не зря стрибав майдан, ой не зря... Чекаю всiх у гостi, моi рiднесеньки украiнцi.
Відповісти
Хто стрибае- той без газу...
Відповісти
Якщо горох їсти, то то газ буде завжди :))
Відповісти
Цього хруня треба на зиму відправити у негазифіковане село, може схудне трохи поки буде дрова рубати, у грубі палити і в печі їсти варити!!!
Відповісти
От жидюри!!!! Гройсман такі реформи буде проводити. Депутатам вже заплатив по 17 тис гривень а з людей с\місцевості забрати? То є совість чи нема?????Вже давно пора гнати поки не пізно бо втечуть як яник . Вже їхні реіформи призводять до жебракування ще більшого
Відповісти
Яку треба мати "ЛЮБОВ "до Украінських людей ,щоб ім таке пропонувати .Во бидлота!
Відповісти
Люди щось їсти менше не стали. І ніхто не похудав і всі купляють і купляють хавку. В барах сидять і в селах гуляють молодь то що погано в Європі ще? Євпропейці так як українці не святкують ні одне свято , газ економлять їсти не варять а все приготовлене купляють. Так що в нас ще ого-г. Толі еще будет. Наші українці як вбираються а подивіться як в польші одяг таке як на городи виходимо і на дачі. Так що тому й тяне влада з нас бо вбрані нагодовані
Відповісти
На рахунок села- не перегинайте. Ті шашлики- мозулі і горбяка на спині- половину б міських такою ціною їх би не хотіли. Села і так бідні на молодь,а зараз і залишки повтікають. Замість того,щоб процвітати аграрній країні-знищують село-знищують Україну-план знищення внутрішній.
Відповісти
Дочекаєтесь... ще одного майдану, але ви цього не побачите... це ТОЧНО!!!
Відповісти
Сільським людям відмовитись від газу.міським від харчів а вони будуть далі складувати доляри в обшорах.
Відповісти
Ми цілою вулицею в 1980 будували газопровід, потім передали його на баланс Волиньгазу, а зараз в ліс по дрова? А цей паморок мені їх оплатить?
Відповісти
Волиньгазу слід відмовитись від хабарівю
Відповісти
Пана міністра в село на зиму. Дати сокиру , хай нарубає дров. Перед тим хай їх купить або сам заготовить. Тоді посидить в пічці поштурхає гачком. Але пан міністра певно думає , що дрова самі до хати приходять....
Відповісти
Всіх міністрів і гройсмана на село негайно!!!!!!
Відповісти
І шо це ти мелиш холоп? В Європу нам треба йти бо я там бабкі в овшорах від податкової ховаю!
Відповісти
а квартири теж дровами отоплювати!пенсіонери не мають у 70-80 років здоровя заготівляти ті дрова!і комент до Вітка...-у Європі не готують-бо не мають часу...а працюють...щодо барів то в Англії,Польщі і т.д.починають гуляти з пятниці у пабах і завершують неділею..!!!А ще коляться на вулицях,і публічні місця у вихідні відвідують-бо легалізовано!щодо одягу-то культ там не менший!У хвальоній Європі ще те життя!
Відповісти