Порошенко знайшов роботу для Савченко

Порошенко знайшов роботу для Савченко
Президент Петро Порошенко зустрівся із народним депутатом Надією Савченко та обговорив із нею санкційний список "Сенцова-Савченко". Про це глава держави написав у своєму Facebook.

Окрім того, Порошенко заявив, що скоординував спільні дії щодо звільнення українських політв'язнів.

"Ми знаходимося в активній фазі звільнення наших заручників, тому не маємо права припиняти цю роботу", - написав Порошенко. При цьому, глава держави повідомив, що Савченко готова "включитися в роботу".

"Надія також висловила готовність включитися в роботу на міжнародному напрямку і представляти позицію України на Парламентській Асамблеї Ради Європи та Європейському Парламенті.

У зв'язку з цим запропонував Надії відвідати ряд європейських країн та провести зустрічі з європейськими лідерами", - написав президент. Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко зустрілася із помічником генерального секретаря ООН, представником офісу верховного комісара із прав людини Іваном Шімоновічем. За результатами зустрічі, Савченко сподівається, що Україні та Росії вдасться зробити "хорватсько-сербське диво". Мова йде про обмін полонених "всіх на всіх", який країни провели у 1992 році.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Порох молодець що знайшов роботу цій дурній тупій і злій собаці.
Відповісти
Остап ,лікуй свою тупу голову ,бо голова людині дана, не для того щоб істи ,а для того щоб думати .
Відповісти
а слабо приїхати до неї на зустріч і сказати це їй в очі, що остапко?
Відповісти
Вона таке цабе, що не підійдешщей недоторкана
Відповісти
поїхати воювати на Схід, поцтріот дианний
Відповісти
"Хороша" реклама для України.
Відповісти
Это как у конной полиции девиз "Одна голова - хорошо. Две- лучше"!
Відповісти
именно по этому, дорогой троль, у тебя орел двухглавый и в правительстве орлином "сладкая парочка"))
Відповісти
Зеків на волю буде випускати
Відповісти
Собутильниця
Відповісти
Вже колись ген прокурор луцик пивка напився в німетчині опозорився тепер ця тупа вульгарна баба буде нас позорити як вона буде вести себе перед дипломатами і європою, мабудь наші чини не хочуть в євросоюз бо посилають за кордон таких тупиків формують враження про націю
Відповісти
і виховання сія мадама мусить бути в парламентській асамблеї!
Відповісти
Як заворушились путінські тролі ,помалу ,бо кондрашка схватить .
Відповісти
Ужас!!! на мою думку посилати людей представляти країну треба досвідчених, хіба в нас немає розумних людей??? Що подумають, як розкаже анекдот??!!
Відповісти
Люди дурні якщо ви здатні робити більше ніж Савченко робіть а сидіти і писати дурниці легше всього
Відповісти
Світлана скажи будь ласка що вміє робити Савченко крім кричати і гавкати як собака?
Відповісти
А що вона зробила поза відео камер, маю на увазі спостереження світу за роздутою булькою
Відповісти
Ну якщо, розмовляючи з людьми, гаситиме недопалок об підбори, кричатиме, не добираючи слів, то довго не протримається в політиці. Толерантність і дипломатичність мають бути перевагами, а в даному випадку треба згадати про жіночність, ні, не нендерну рівність, а саме жіночу стриманість і виваженість.
Відповісти
буде в Європарламенті двір мести і панам двері відчиняти а ше а ше пиво мені хай принесе.
Відповісти
Ще буде собачою безпекою РОШЕНА на його заводах в Росії і в офісі Рошен в М.Киеві.
Відповісти
Жирік в росії клоун но на мій погляд він свідомий комік, сидить на родіне і гоне, що попало, а в нас навіває гіршим ми випускаємо аможе випихаємо на оглядини світу людину яка не прочитала книжки.
Відповісти
Тролі паляться по повній)) мінус два і плюс два...всьо чотко))
Ну молодець, іди вже у кремлівську касу, куратор прогин зарахував))
А по справі, скільки б ви тут лайна на вентелятор не кидали, нічого ви не зробите)))
Відповісти
Причому тут троль, якби моя дочка привела таку надю до дому тояб попросив не дружити з нею, бо це порохова бочка заряжена негативом.
Відповісти
От і хреново що нічого не можемо зробити і будуть нами рулити вискочки і олігархи, мені вже пофіг по великому рахунку я за дітей переживаю, про їхню освіту, роботу, майбутнє щоб могли працювати і відпочивати а не пахати і віддихуватись
Відповісти
якби у бабушкі виросли ...ну далі ви знаєте))
Відповісти