ЄВРО-2016. Португалія проходить Хорватію

Гол Рікардо Куарежми наприкінці другого овертайму виводить збірну Португалії у чвертьфінал чемпіонату Європи.

Матч, який багато хто заздалегідь називав півфіналом цьогорічного Євро, виявився скупим на гольові моменти, а цікавим міг бути лише для тих, хто симпатизував якійсь із команд. Що казати, якщо до кнця основного часу жодна з команд не спромоглась вдарити у площину воріт суперника?

Розв'язка матчу настала аж у другому овертаймі. Спочатку свій момент не використали хорвати - Руя Патрісіу врятувала стійка. А уже у оборотній атаці хорватські захисники (а конткретно Домагой Віда) залишили наодинці у штрафному Кріштіану Роналду. З ударом головної зірки португальської збірної Даніель Субашич впорався, але на добиванні зіграв Рікарду Куарежма - 0:1.

Португальці стали третіми чвертьфіналістами Євро-2016. У наступній стадії вони зіграють проти збірної Польщі.

Хорватія – Португалія 0:1 (Куарежма, 117)

Склади команд

Хорватія: Субашич – Срна, Чорлука (Крамаріч, 120), Віда, Стрініч – Модріч, Бадель – Брозовіч, Ракітіч (П’яца, 110), Перішич – Манджукіч (Калініч, 88).

Португалія: Руй Патрісіу – Седрік, Пепе, Фонте, Геррейро – Жоау Маріу (Куарежма, 87), Адріен Сілва (Даніло Перейра, 108), Вільям Карвальо, Андре Гомеш (Ренату Санчес, 50) – Роналду, Нані.

Попередження: Вільям Карвалью.