У Луцьку муніципали припинили незаконну торгівлю сільськогосподарськими продуктами. ФОТО

У Луцьку муніципали припинили незаконну торгівлю сільськогосподарськими продуктами. ФОТО
Інспекторами відділу протидії стихійній торгівлі організовано щоденні чергування з 09:00 до 21:00 год. поблизу ТЦ «Гостинець», що знаходиться за адресою пр. Соборності, 11, з метою ліквідації стихійної торгівлі сільськогосподарськими продуктами (стихійного ринку між ТЦ «Гостинець» та будинком «Побуту»).

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Окрім того, закликаємо мешканців міста не купувати продукти сумнівного походження на стихійних ринках (з землі), оскільки в таку спеку можна придбати зіпсований товар та захворіти інфекційним захворюваннями.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ще на вокзалі вечірній нелегальний ринок хай прикриють, а то не бачить ніхто!
Відповісти
Торгівлю припинили,чорниці зїли, продавчинь порадували.
Відповісти
Краще в діфоріо оселедець купуйте
Відповісти
Як на мене то наша поліції на таке тільки здатна щоб бідних пенціонерів ганяти бо їм нема защо ліки купити та комунальні платити!!
Відповісти
це не поліція, а муніципали
Відповісти
створили для боротьби з бідосьою...
Відповісти
А чого поліція не розжене валютчиків біля ЦУМу. Вони нелегальні і валюта сумнівної якості?
Відповісти
Валютчики їм не по зубам,а от пенсіонери,які продають овочі(виросчені власною працею), з ними і борються!!!
Відповісти
Бо валютчики башляють їм добре!!!! А бобульки хліб немають за що купити, торгують тими важко назбираними чорницями, а таке бидлоття як в нає є бере розганяє їх. Ідіоти!!! Щоб їм пізнати що таке тяжко зароблені гроші, то б може шанували б трохи тих людей, Ато тільки вміють хабарі брати - щоб вже руки повідсихали в таких!
Відповісти
Це просто подвиг.Нагородити всіх орденами "СУТУЛОВА" 1 ст.і на підвищення.Оце робота...
Відповісти
Тоді вже таксистів пінгвінів розженіть біля України на зупинці громадського транспорту паркуються як в себе вдома
Відповісти
Хлопці, а суші там не було?
Відповісти
Йде полювання на людей . Йде полювання.
Відповісти
На Старому ринку торгують на автомобільній стоянці - на тротуарі під спорудою ринку. Пішоходам доводиться ходити проїжджою частиною стоянки. За місце з торгуючих збирають контролери ринку...
Відповісти
Що тут такого,якщо старенькі пенсіонери заробляють собу на останній кусочок хліба!!!!!!!
Відповісти