Луцький евакуатор показав себе у справі: патрульні забрали перше авто порушника. ФОТО

Луцький евакуатор показав себе у справі: патрульні забрали перше авто порушника. ФОТО
Патрульні відправили на штрафмайданчик першу автівку, припарковану з порушенням.

Близько 15 години громадяни повідомили екіпажу патрульної поліції про автомобіль “Сіат Малана”, який заважав проходу по тротуару, адже для пішоходів залишалось менше 2 метрів, – повідомили у прес-службі патрульної поліції.

На місці події на вулиці Коновальця інспектори виявили легковик, який повністю перекрив тротуар. Водія не було, тож туди викликали евакуатор, який, нагадаємо, розпочав роботу сьогодні.

Автомобіль доставили на штрафмайданчик.

На водія, який з’явиться в Управління патрульної поліції, винесуть постанову за ч.1 ст.122 КУпАП – порушення правил стоянки. Після сплати штрафу та вартості евакуації він зможе забрати автомобіль.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а коли заберете Лексус?
Відповісти
а коли якусь серйозну машину заберуть????????????
Відповісти
Позорище, дебют з металолома, штраф і послуги евакуатора дороще ніж машина.
Відповісти
А що це таке? А при Януковичу ниніші владці, а тоді опозіціонери волали, що евакуація авто - це порушення прав громадян, викрадення їх власності, ментовський беспредел і бла бла бла? Тобто, точку зору визначає точка сидіння?
Відповісти
Думаю на Луцьк повинно бути 3-4 шт таких евакуаторів, роботи буде багато)
Відповісти
в пдр ясно вказана причина для евакуації і "авто заважало перехожим" не вона. автомобіль евакуйовують лише у випадку якщо він заважає руху іншим транспортним засобам.розводять на рівному місці. почялось і у луцьку(
Відповісти
Ну да, треба ж спочатку на металобрухті протестувати... бо для лексусів самим потім відшкодуваннґ прийдеться платити за "професійну" евакуацію)
Відповісти
правильно зробили,що забрали авто. Ще навпроти прокуратури позабирайте, бо виїхати з вул.Бандери проблемно, запарковані авто перекривають видимість. Але це авто ПРОКУРОРІВ і тому їх рухати неможна!!!!!!
Відповісти
позорисько просто
Відповісти
бідні перехожі , 2 метра лишніх не могли зробити , щоб машину пройти, вже взагалі стали інвалідами, фууууу епти
Відповісти
менше 2 метрів , то ті що шестанули , що в ширину 2 метри? тоді все зрозуміло ухахаххаха
Відповісти
Вчора ввечері в центрі біля ЦУМУ просто під світлофором на пішоходному переході годину стояв чорний джип і заважав проїхати, займаючи праву смугу. Але ні поліція, ні евакуатор не приїхали. Здогодайтесь - чому?
Відповісти
Дійсно 1 авто яке легально забрали? Дивно? А як нова поліція не маючи ні права укладати договори з евакуатором,не маючи своїх штрафмайданчиків та евакуаторів можуть таке робити? Чи в них правила не писані поки грузінка кришує
Відповісти
що ти триндиш?
знову перепив?
Відповісти
Забрали машину з якогось глухого двора біля смітників, працюють як тхори, мабудь в перспективі через цей двір пройде автомагістраль.
Цікаво коли той металобрухт, маю на увазі евакуатор, проходив тех обслуговування і тех тести?
Відповісти