вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Азаров пропонує відродити будівельну галузь руками студентів?

Азаров пропонує відродити будівельну галузь руками студентів?
Прем'єр-міністр України Микола Азаров бачить порятунок будівельної галузі в залученні до будівництва студентів.

Про це 22 жовтня пишуть Коментарі.

Під час зустрічі з представниками молодіжних громадських організацій прем'єр запропонував обговорити питання про створення будівельних загонів.

Прем'єр зазначив, що скоро відбудеться 50 років з дня створення будівельних загонів.

«Дехто скаже, що була примусовість, обов'язковість, але ті, хто не знав, як це все відбувалося. Я був свідком. На моїх очах все це відбувалося. Потрапити в хороший будзагін - було дуже складно. Потрапляли тільки перевірені, надійні. За літо стройотрядовци отримували дуже хороші засоби. Для тих часів - це річна стипендія була. Можна було за два місяці заробити річну стипендію. Якщо зараз хтось запропонував би такі будзагони створити, пішла б наша молодь в ці будзагони чи ні? Чи варто нам цю ініціативу підтримувати чи ні. У нас десь же будівельники, а десь їх не вистачає в країні, але нам не вистачає кваліфікованих будівельників - тих, хто здатний виконувати досить складні професійні роботи. Не вистачає і будівельників загальних робіт, де наша молодь могла б свої сили і знання», - підкреслив глава уряду.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Величезна кількість людей безробітні. Замість того, щоб залучити їх до роботи і достойно оплачувати роботу Азаров хоче, щоб студенти тяжко працювали за копійки. Нові раби за їхнім бажанням. Думаю, що молодь дасть відповідну оцінку таким"гаслам".
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час
Останні новини
Азаров пропонує відродити будівельну галузь руками студентів?
22 жовтень, 2012, 17:25