Волиняни здобули першість у Всеукраїнському турнірі з боксу

В місті Біла Церква 17-22 квітня 2017 року проходив відкритий Всеукраїнський турнір з боксу.

Перемігши у чотирьох поєдинках, в тому числі у фіналі – чемпіона Європи з міста Черкаси – Дмитра Майдакова, перше місце у ваговій категорії до 75 кг виборов учень КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради”, виховенець Ковельської школи боксу, кандидат у збірну команду України- Яків Левчик.

Крім того, Яків Левчик виконав норматив майстра спорту України з боксу.

Ще один волинський боксер Вадим Пінчук посів 5 місце у ваговій категорії до 81 кг .

Готували боксерів до змагань тренери-викладачі: Микола Потапюк, Артур Каменєв та Петро Боярчук.