На Fashion day у Луцьку дефілювали футболісти «Волині»

На Fashion day у Луцьку дефілювали футболісти «Волині»
Понад сотня лучан провела останній день осені у світі моди - у Палаці культури міста Луцька відбувся четвертий луцький «Fashion day».

Спеціальною гостею дня моди стала відома українська модель, «Віце-міс Всесвіт» Олеся Стефанко.

Як розповіли організатори, в рамках цього заходу в минулі роки луцькі модники встигли побачити понад сотню колекцій якісного та цікавого одягу від 20 українських дизайнерів.

Цього разу красуні з Модельного Клубу Марини Занюк здебільшого демонстрували жіночі та чоловічі колекції одягу від бутіків і магазинів Луцька.

Лише під кінець дійства свої творіння показали декілька дизайнерів зі Львова, Рівного, Ужгорода, Луцька - Анна Кравчук (Рівне), Зоя Романова (Рівне), Галина Занюк (Луцьк), Віра Літвинчук (Луцьк) та інші.

Більшість чоловічих колекцій демонстрували футболісти футбольного клубу "Волинь".

Серед показаного одягу були нічні сорочки, пальта, вечірні та коктейльні сукні, светри, брюки, піджаки, балахони та інше.

На модний захід прийшов видавець журналу Free Time Сергій Кашуба разом із донькою.
На модний захід прийшов видавець журналу Free Time Сергій Кашуба разом із донькою.
Чекав початку показу мод і секретар Луцькради Григорій Пустовіт.
Чекав початку показу мод і секретар Луцькради Григорій Пустовіт.
Через невідомі обставини показ почався майже на годину пізніше. Перед входом була велика черга.
Через невідомі обставини показ почався майже на годину пізніше. Перед входом була велика черга.
Подивитися на дизайнерські витвори прийшла журналістка Тетяна Зубрик. Поряд з Тетяною - місцеві рок-музиканти Андрій Собчук та Олег Бардюк.
Подивитися на дизайнерські витвори прийшла журналістка Тетяна Зубрик. Поряд з Тетяною - місцеві рок-музиканти Андрій Собчук та Олег Бардюк.
Луцька дизайнерка Анна Дідух цього разу не демонструвала свої творіння, а всього лиш дивилась на роботи колег.
Луцька дизайнерка Анна Дідух цього разу не демонструвала свої творіння, а всього лиш дивилась на роботи колег.
Всіх гостей на дійство пускала модель та директорка модельного клубу Марина Занюк.
Всіх гостей на дійство пускала модель та директорка модельного клубу Марина Занюк.
Дочка колишнього мера Луцька Антона Кривицького  - Тетяна Кривицька. Поруч з нею - власник турагенції ТУР Андрій Оленицький
Дочка колишнього мера Луцька Антона Кривицького - Тетяна Кривицька. Поруч з нею - власник турагенції ТУР Андрій Оленицький
Ведучі заходу - DJ Mix та модель Діана Поян.
Ведучі заходу - DJ Mix та модель Діана Поян.
На довгоногих красунь та одяг прийшов подивитися депутат Луцькради Олег Чернецький. На дні моди він був від початку й до кінця.
На довгоногих красунь та одяг прийшов подивитися депутат Луцькради Олег Чернецький. На дні моди він був від початку й до кінця.
Відкривала захід «Віце-міс Всесвіт» Олеся Стефанко.
Відкривала захід «Віце-міс Всесвіт» Олеся Стефанко.
Футболіст Леандро Месіас показує одяг одного з бутіків Луцька.
Футболіст Леандро Месіас показує одяг одного з бутіків Луцька.
Ще один футболіст - Микола Наконечний.
Ще один футболіст - Микола Наконечний.
Олеся Стефанко розповіла, що придивилася собі кілька речей і запевнила, що додому поїде з покупками.
Олеся Стефанко розповіла, що придивилася собі кілька речей і запевнила, що додому поїде з покупками.
Півзахисник «Волині» Вадим Панас уважно спостерігає як дефілюють його колеги по команді
Півзахисник «Волині» Вадим Панас уважно спостерігає як дефілюють його колеги по команді
Григорій Пустовіт сказав, що показані колекції йому сподобались. Також він наголосив, що весь одяг йому купує дружина. Секретар Луцькради довіряє смаку своєї половинки.
Григорій Пустовіт сказав, що показані колекції йому сподобались. Також він наголосив, що весь одяг йому купує дружина. Секретар Луцькради довіряє смаку своєї половинки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: мода
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В даній сфері існують певні суворі канони:
це естетичність структури тіла моделей!!!
Очевидно Занюк у більшому виборі таких моделей, цими критеріями не керується!А завалені горизонти корпусів (плечей,спин)моделей це взагалі!!!
Відповісти
Занюк нічим не керується-тільки грішьми!!!
Відповісти
а де наталя градиська
Відповісти
Дуже сподобалася колекція з українською вишивкою, вбрання на дівчатках дивиться бездоганно, аж самій захотілося щось купити з цієї колекції, також добре впоралися і хлопці-футболісти, але якщо чесно, то чекала на багато більшого! Називається "fashion day", тобто день моди, а нагадує більше день сільського гламуру. Особливо вразило щось типу фіолетової в'язаної кофтинки та ангорового "кардигану до п'ят" з білою пов'язкою на голові, яка взагалі " там не до чого ". Не погане чорненьке плаття, яке можливо на комусь іншому дивилося б дуже гарно, але ця так би мовити модель, на мою думку, зіпсувала його вигляд. Підтримую коментар Лучанина – на вулицях Луцька зустрічаю багато дійсно красивих дівчат, а в модельному агентстві, де зазвичай мають бути самі красуні з гарними фігурами, ми бачимо або кістлявих або дівчаток, які на 100% не відповідають параметрам 90-60-90 , звісно я не говорю за всіх! Є дуже вродливі дівчатка з бездоганними фігурами, але нажаль, таких дуже мало. Це власне моя думка.
Відповісти
Там одна модель-це Катерина, але Катю, тікай звідси, шукай щось ще собі, достойніше,нащо тобі це село,соррі, але по-ін. я це не назву!!!??? Подякуй МАМУСІ Марині і все, більше тобі нічого не треба ні від неї,ні від Луцька,а ще таке))) :привези їй сувенірчик, магнітик з Тайланду чи Лівії=)на холодильник вдома хай повісить собі!!!
Марино, займися родиною, нарешті, роди дітей(якщо ще можеш, без образ), а не займаєшся оцим, це тут не потрібне, нема того рівня,що має бути і не буде..., не твоє це, я розумію,що треба жити, ще й хочеться непогано то жити, але краще вже присвяти себе родині!!!
Яка колекція??? Кого колекція?))) Вірите...на гуманітарці є речі в 100 раз кращі, одне не погане,дійсно-це укр. народний стиль, бо це на сьогоднішній день є актуальним, все інше... не хочу нікого ображати,але воно не знаю для кого створене і хто його творить, мені це нагадало фразу,яку ми мабуть всі з Вами чули на Люкс ФМ від Олі Полякової:"Хочу творю,хочу витворяю", отак і тут...-це стосується не тільки "ДИЗАЙНЕРІВ", а й організаторів, хоч ведучих би професйних поставили..., шок, реально позитиву 0, чесно...,від душі..чесно...Які футболісти?))) Дівчата, воно Вам треба???
Відповісти
Що за Катя?
Відповісти
Ой лузер думаю тобі дана дівчина просто не по карману, та й в житті вона не дуже низька на зріст-182 чи с-ки))) це для моделей добре, але в простому,буденному житті-це не дивиться ефектно!!!
Відповісти
Вона ведеться на бабло?(((
Відповісти
Фото - жахливі та неякісні.
Сам показ був досить не поганим як для Луцька. І моделі гарні. Молодці організатори!
Відповісти
а ви шановний не "глянцевий" журнал читаєте. тут все, як у житті.
Відповісти
Не можна заздрити :)
Відповісти
На рахунок фото... Варто звернути увагу на моделей без голів. Чим думав фотограф, коли фотографував. І чим думала та людина, яка розміщала дані фото.
Відповісти
це - мода! на показі мод дивляться на одяг, а не на модель :)))) сфоткана річ, її краса, деталі. Кльово видно техніку оздоблення тканини.

Ну всі всі і злі!
Відповісти
Я погоджуюсь з Вами, що головне те, що на моделях. Але дуже "ріже" око фото де моделі без голів. Деталі слід показати було в інший спосіб.
P.s. Та і не злий я. Згідний з тим, що добре роблять організатори подібних заходів. Висловлюю лише свою думку щодо деяких фото.
Відповісти
Бо ці "модельки" і є без голів-тому фото виставлені в точку і з іронією, умнічки)))
Відповісти
http://ragu.li/?paged=5
Відповісти
Таке враження що ви всі просто не можете бачити нічого доброго і хорошого. Все не так....все не добре....то валіть в Париж....хоча вас рагулі-дописувачі...фіг туди пустять. Бо ви є обмежене в поглядах бидло. Ну це для вас роблять....хоч щось роблять.....а ви навіть таке не можете прохавати....бо все ваше дозвілля зводиться до тупого перегляду фільмів на дивані...в кращому випадку ви жерете пиво в генделиках....сором.
Відповісти
Це мабуть писала ведуча))) заходу якраз таки для рівня сільських генделиків..."модель" Баян)))
Відповісти
а чому футболістів фотографій так мало?
Відповісти
насправді Марина - МОЛОДЕЦЬ!!! Все пройшло класно. В кожній колекції є своя ізюминка яка виділялась. А всім дописувачам, що критикують раджу СПРОБУВАТИ зробити краще або хоча б на такому ж рівні....Заздрість та лінь - менталітет українців
Відповісти
Чому заздрити??? ЧОМУ???
Оцьому сорому???
Париж, Мілан, Лондон та Нью-Йорк відпочивають вже давно)))у порівнянні з МАРиНКОЮ)))
Відповісти
закінте ще фотки бо дуже мало??
Відповісти
моделі це не просто дівчата з вулиці*
сюди не беруть жирних коров з 4 розміром грудей)
модель має підлягати модельним канонам)
дівчата молодці*
Марина також молодець*
Відповісти
Той очевидець мабуть не знає як Марина дівчат до себе набирає_)))
І куди це сюди?))) У спонсори Марина не бере???))) Цирк)))
Відповісти
мені здалось є фотографії на яких моделі згорблені
Відповісти
Це просто здалось)))
Відповісти
Так, так-це просто здалося)))
А у гіршому випадку- у тебе заздрість, а ще взагалі в найнижчому-ти просто сидиш вдома перед ТВ і див. телевізор, а не випераєшся не відомо куди шукати собі заможнього чоловіка))), там ж бо моделі))) еге гей і ого гой)))
Один Юрка проста, норм. людина,яка на роботі...,а Олесі...-соромно опускатися до такого болота!!!Хоча видно не така вже популярна, бо не мала б часу- гарантую ноги б не було у центрі Полісся з поліськими головами, які крім себе нікого і нічого не бачать і вважають, що як мінімум принцеса Великобританії-це так,мурашка, а вони,ось вони САМІ, САМІ, САМІ... ЦЕ ВСЕ НАША З ВАМИ ЗАЗДРІСТЬ)))БОЖЕ, БОЖЕ)))
Відповісти
Шановна "Лучанка""" чесно кажучи ти вже достала...своєю тупою і дебільною..писаниною на всіх сайтах...тобі ніхто ніколи і нічим неможе догодити...ну це завжди,неважливо яка новина.... В мене склалось таке враження,що тебе дійсно дужить" РОПУХА",Шановна...ХВАТИТЬ.....Ведеш себе гірше малої дитини.... Можливо..ти хвора???страшна???ногі криві???(вибач) просто таке враження,що хтось хоть чогось добився....а тебе це душить...Можливо ти просто тримаєш злість на саму МАРИНУ ЗАНЮК,що вона тебе колись,чимось образила.?????Це не дає тобі права так гадити цю людину.....


P.S. Май гідність....і навчись поважати і любити себе в першу чергу,бо ти цього невмієш)))))) І тоді...до тебе повернуться люди,друзі...яких в тебе бракує....
З повагою і любовю......БОГДАШИК)))))))))))
Відповісти