вхід реєстрація

Спадкоємців покійних вкладників Ощадбанку просять швидше прийти по гроші

Спадкоємців покійних вкладників Ощадбанку просять швидше прийти по гроші
Спадкоємцям померлих вкладників колишнього Ощадбанку СРСР необхідно звернутися у відповідне відділення (за місцем відкриття рахунку померлого вкладника) для отримання компенсації за знецінені грошові заощадження.

Про це інформує філія обласного управління АТ «Ощадбанк», пише прес-служба Волинської ОДА.

Нині із отриманих 11,8 млн грн, у залишку – майже 1 млн грн. Якщо у вищезазначений термін люди не звернуться, кошти, виділені області на ці цілі, повернуть у державний бюджет, у зв’язку із завершенням бюджетного року. Відтак, з 2013-го актуалізація даних буде здійснюватися повторно.

Як повідомляють в Ощадбанку, для отримання коштів спадкоємцю потрібно мати такі документи: оригінал свідоцтва про смерть, оригінал паспорта та ідентифікаційного коду спадкоємця, а також ощадкнижку померлого вкладника.

Як відомо, що механізм виплати так званих коштів «на поховання» виписаний у Постанові Кабінету Міністрів України №346 від 23 квітня 2012 року, яка передбачає часткове відшкодування - по 500 грн - спадкоємцям Ощадбанку СРСР, чиї рідні померли з 2005-го по 2012-й рік.

Нагадаємо, станом на вересень 2012 року майже 66 тисяч волинян отримали свою тисячу гривень – компенсацію за втрачені вклади радянських часів.

А згідно з повідомленням обласного управління АТ «Ощадбанк» від 12 грудня, компенсаційні виплати отримали вже понад 110 тисяч волинських вкладників Ощадбанку СРСР.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 2
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не зрозумів - в який вищезазначений термін?
Відповісти
Щось прес-служба невірно витлумачила. А якщо спадкоємців кілька? Має бути якийсь документ від нотаріуса, а не просто свій паспорт-код. А цей документ коштує 300 гривень. Та, напевно, ще й знову актуалізувати, тобто в хвіст черги бажаючих.
Щойно повернулася з ощадкаси - сказали, що 100% гарантії отримання до кінця року немає.
А на 2013 рік в бюджеті кошти на компенсації знецінених заощаджень не передбачені - вибори закінчились.
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час
Останні новини
Спадкоємців покійних вкладників Ощадбанку просять швидше прийти по гроші
12 грудня, 2012, 17:15