«Святкувати будемо після перемоги»: у Луцьку вино і пиво – далі під забороною

«Святкувати будемо після перемоги»: у Луцьку вино і пиво  – далі під забороною
Незважаючи на те, що на Волині дозволили продавати пиво, вино та слабоалкогольні напої, у Луцьку їхній продаж і далі буде під забороною.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Він зауважив, що вчора, 16 березня наказом Волинської обласної військової адміністрації дозволили продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв на території області.

«Однак в Луцьку та Луцькій громаді продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв буде й надалі заборонено. Відповідне розпорядження мною щойно підписано.

У зв'язку з тим, що в Україні триває війна, у всіх населених пунктах в людей на руках величезна кількість зброї, відновлення продажу пива, вина та слабоалкогольних напоїв є не на часі в нашій громаді.

Святкувати будемо після перемоги», - написав міський голова Луцька.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підтримую!
Відповісти
На кожному районі по 32 точькі водкою торгують проснись ти дебіл.
Відповісти
Підтримую !!!
Відповісти
розумію, що війна, але
1 президент. уряд закликають фопів до роботи.
2 області почергово дозволяють
3 вчора в 18,00 область дозволили
...
треба ж було дочекатись поки:
1 виробники виведуть на маршрути машини з товаром
2 фопи підготують точки до роботи і вернуть найманих працівників

чому одразу після області не повідомити ще вчора шо нічого не буде?

бачу тільки емоції, де логіка у людини?!?
Відповісти
Справа не в вині.А що Луцьк вже не територія Волинської області.Підтримую заборону,але в такий критичний час дотримуйтесь законів і між собою комунікуйте.Бо це напевно і в інших питаннях є розбіжності,не хотілось би у військовій і оборонній сфері,але є сумніви.Наш мер на кого орієнтується,далі на замайбутніків...До речі підпільний продаж сурогату процвітає...мун.варта,агов...
Відповісти
Продаж пива обслуговує більше 1000 робочиш місць. Я не розумію чим думає на міський голова, підштовхуємо людей ,ще більше виїжджати за кородон?
Відповісти
Якого мудрого мера дав нам Бог!!!!!
Відповісти
Якого мудрого мера дав нам Бог!!! Дякую!
Відповісти
Дозволити продаж і виробництво "слабоалкогольних" напоїв продиктоване зовсім не турботою очільника області про долю працівників цієї галузі, які втратили роботу! Прийняттям такого рішення одноосібно повинно зацікавити відповідні органи. А Поліщук - молодець!
Відповісти
Люди и так злые ходят по городу,а под алкоголем процветает преступления и ненависть.У нас много переселенцев - которые напуганы войной,на каждого русскоязычного смотрят как на предателя.Я против алкоголя до конца войны,и потрясите точки на 40 на базарчике там каждой полатке самого не ом торгуют .
Відповісти
мер х*****о
Відповісти
Люди и так недовольные ходят по городу,а под алкоголем процветает преступления и ненависть.У нас много переселенцев - которые напуганы войной,на каждого русскоязычного смотрят как на предателя.Я против алкоголя до конца войны,и потрясите точки на 40 на базарчике там каждой полатке самого не ом торгуют .
Відповісти
Ось це і є свідчення нашого цивілізаційного рівня - відсутність культури пиття.
Пиво та вино не алкоголь, а частина обіднього столу.
Маріонеткам івахівих, мартиняків і палиць грабувати і здавати хохлів на тверезу голову не звикати.
Відповісти
А податки з твого кармана на армію
Відповісти
На кого орієнтується мер-на дзвінок зі Швейцарії.Він хоч розуміє,що пішли масові неплатежі,особливо у сфері ЖКГ,кредитів,оренди...люди просто не мають заробітку,а попереду дуже важкий період.І до чого тут зброя?Він взагалі розуміє,чим має займатися у такий період.
Відповісти
Прохання до волинян відмовитись від продукції фірми Нестле(на жаль Торчин-продукт і Світоч).Вони продовжують "спонсорувати"війну,яка вбиває наших захисників і дітей.БОЙКОТ!
Відповісти
На посаді міського голови - маріонетка олігарха з клану Коломойського.
Відповісти
Молодець!!!Пяне бидло з автоматом гірше любого ворога!
Відповісти
Головне-це не перестаратися,бо дуже прикро бачити,що є заборона, але є і п'яні рила(інакше і назвати ніяк). Знову виходить,що порядні підприємці і держава страждає та "затягують паски",а нечисть -і далі користується бідою в своїх шкурних інтересах.
Відповісти
На Волині всі заводи і фабрики роздерли ,нічим піднімати економіку одні бари і магазини
Відповісти
Будемо святкувати, коли тебе більше не виберуть. Робить піари. Хто схоче знайде... Слава Коломойському!
Відповісти