На Волині – нова головна освітянка. ФОТО

На Волині – нова головна освітянка. ФОТО
Сьогодні, 6 січня 2023 року, голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко призначив начальницю управління освіти і науки облдержадміністрації Наталію Матвіюк.

Про це повідомив Погуляйко у Телеграм.

"Вручаючи посвідчення, побажав ефективних рішень та не зменшувати темпи розвитку освітньої галузі області", - написав голова ОВА.

Опісля нову керівницю перший заступник голови ОДА представив колективу управління освіти і науки облдержадміністрації. До слова, Наталія Матвіюк має 15 років стажу на державній службі.

Нагадаємо, колишня головна освітянка Волині Людмила Плахотна 4 січня пішла на заслужений відпочинок.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Соціальний працівник і зразу начальник управління освіти і науки облдержадміністрації.Круто.
А війна ,точно. Ну тоді можна.
Відповісти
Чергова мукла тупа.
Відповісти
З яких кущів вона вивалилась?
Відповісти
Реформи в освіті. Жесть.
Відповісти
А чому її син не служить,а відсиджує за кордоном і як соціальний працівник може бути керівником освіти?
Відповісти
В нас не тільки у освіті таке, а і культурі) я впевнений, що не лише у цих сферах
Управлінцями стають люди, які ніяким чином не причетні до даної галузі. Не оголошуються конкурси на заміщення вакантних посад. Рука руку миє) фокус весь на війні, а тут хаос.
Відповісти
Це просто ЖЕСТЬ!!! Її обирали ??? Чи проплатила??? Те саме робиться в Ковелі…. На місце керівників ЗДО, не має ніяких конкурсів, ставлять кого хочуть…. Їх усіх потрібно поміняти, щоб були позитивні зміни, а не таж сама савдепія!
Відповісти
це ж вам не посольство Болгарії
Відповісти
І чим в не задоволені, вкраїнчики? Вона молоденька, приваблива, спритна, багато чого вміє ... справитьмя не гірше за послицю.
Да начальству то видніше, ніж холопам.
Відповісти
Симпатична, струнка, приваблива...
Відповісти
а чувак в спортивному костюиы це хто? певно смотрящий якийсь
Відповісти
А чоловік її хто? Чи родичка чиясь. Може хто знає? Сама б не порішала. Хтось і за шось її ж протянув на цю посаду.
Відповісти
Продажна шкура, через некомпететнтність якої я втратив двох малолітніх дітей, яких незаконно вивезли закордон. А "професіонал" від Бога сказав, що зараз військовий стан і вона не може нічого зробити. І весь рік йдуть тупі відмазки))) Наталіє Матвіюк, совість не мучить???
Відповісти