У місті на Волині суттєво підняли проїзд у маршрутках

У місті на Волині суттєво підняли проїзд у маршрутках
У Володимирі підвищили вартість проїзду в громадському транспорті. Ціна квитка у міських маршрутках зросла з 10 до 15 гривень, а для школярів – з 6 до 10 гривень.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому 26 червня, передає "Твій Володимир".

Проєкт рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі» передбачає такі зміни:

Для звичайних пасажирів: вартість проїзду зросте до 15 гривень (чинний тариф у розмірі 10 гривень тримався ще з червня 2022 року);

Для учнів: вартість поїздки становитиме 10 гривень замість теперішніх 6 гривень.

Нові тарифи на проїзд почнуть діяти з 1 липня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.