вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Генплани міст Волині засекретили?

Генплани міст Волині засекретили?
З 11-ти міст Волині лише Луцьк та Устилуг погодилися надати громадським діячам доступ до Генеральних планів міста.

Таким був результат моніторингу доступності містобудівної документації, який проводився з липня по грудень 2012 року Асоціацією захисту прав молоді Волині, повідомляють у прес-службі організації.

Протягом цього часу громадські діячі на адреси 11-ти міських рад області відправили офіційні запити з проханням надати доступ до містобудівної документації.

Результати моніторингу засвідчили, що матеріали Генеральних планів Луцька та Устилуга є частково доступними, а Генплани інших 9-ти міст регіону, всупереч статі 12 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», є закритими.

Містобудівне та інформаційне законодавство зобов’язує органи місцевого самоврядування оприлюднити генеральні плани у мережі Інтернет на веб-сайтах міських рад. Однак, даних вимог дотримуються лише дві міські ради із 11-ти.

«Основними причинами, що виключають можливість доступності до містобудівної документації є присвоєння всім частинам генплану обмежувальних грифів «таємно» та «ДСК», відсутність генпланів, відсутність технічних можливостей для копіювання карт, відсутність коштів у міської ради», - зазначили в Асоціації.

В зв’язку з порушеннями строків розгляду інформаційних запитів, ненаданням чи неповним наданням інформації про генплан міськими радами, юристи Асоціації неодноразово зверталися в прокуратуру.

Проте причин для реагування на недоступність містобудівної документації прокуратура не знайшла. До адміністративної відповідальності правоохоронці притягнули лише одну посадову особу.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
напевно, бояться атаки терористів чи блоку НАТО?))), як раніше при союзі
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час