вхід реєстрація

«Боси» Партії регіонів на Волині готові скинутися на пам’ятник Бандері

«Боси» Партії регіонів на Волині готові скинутися на пам’ятник Бандері
Гроші на пам’ятник Степанові Бандері у Луцьку повинна збирати громада, але не виділяти обласний бюджет, вважає голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Нагадаємо, що сесія Волинської обласної ради 15 лютого так і не відбулася, зокрема, через те, що депутати не змогли домовитися, чи варто розглядати питання про виділення з обласного бюджету грошей на пам’ятник Бандері.

«Депутати не розуміють, що з нас будуть сміятися люди. Це все перетворюється у фарс. Я знаю, що люди кажуть: ай ну їх, вони всі однакові. Перетворювати у фарс можна все. Але політика – мистецтво можливого. Всі питання у порядку денному. Всі», - прокоментував зрив сесії Клімчук.

Він каже, що найважливіші питання у порядку денному – це питання про фінансовий звіт за 2012 рік та про бюджет області. Зокрема, питання про виплату 4 мільйонів гривень, які повинні віддати будівельним організаціям за роботи.

«Ці ігри легко прочитуються. Те, що відбулося сьогодні – я розумів це ще позавчора, що там має бути. Що така енергія, завдання у цих хлопців», - додав Клімчук.

Що ж до спірних питань для облради – виділення грошей на пам’ятник Бандері та питання про поновлення контракту з ректором Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Михайлом Сташенком – Клімчук сказав:

«Мені по телефону Олександр Башкаленко (керівник Волинської обласної організації Партії регіонів, - ред.) сказав, що він запропонував 10 тисяч своїх власних грошей. Я теж дам. Нехай Слабенко (Сергій Слабенко, - депутат облради, який навіть заявляв про потребу блокувати трибуну, якщо депутати не дадуть гроші на памятник Бандері - ред.) так зробить. Гузь (Ігор Гузь, - депутат облради - ред.) і інші патріоти. І не будемо морочити голову з бюджетом. Вони запросили 250 тисяч, а таким чином можна зібрати 400 тисяч. Хороший варіант? Мені подобається і це по чесному».

Клімчук каже, що такі пам’ятники будуються громадою, а за питання про поновлення Сташенка на посаді ректора, Клімчук очевидно також не голосуватиме.

«Яким чином це питання може бути включене, якщо цей поважний чоловік вже не на роботі з 25 числа? Поїзд пішов, все... Я мав розмову з пані Лілією Гриневич (народний депутат, яка прибула у Луцьк на сесію облради спеціально, аби відстояти питання поновлення Стаенка на посаді - ред.). Я сказав – ні. Я не міняю своєї думки. Моє рішення правильне», - додав Клімчук.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Слабенка снігу взимку не дістанеш. Це дуже рідкісний скопідом.
Відповісти
Там ще бик нявкав про пам'ятник -теж хай докине. Хто кричав, що думка людей не врахована - нехай збирає гроші з небайдужих людей. Навіщо кричати? Що за дива тупість вирішувати все кулаками та блокуванями? Якщо пам'ятник потрібен лучанам - хай проголосують за це гривнею - це і буде доказ свідомості.
Бо як би не було смішно - Башкаленко більший патріот за крикунів-націоналістів
Відповісти
Доведеться Гузю йти на поклон до своєї жінки, і прохати в черговий раз гроші. Сам же не заробляє, революціонер куєв.
Відповісти
А виділяти по 5 мільйонів щороку з бюджету області на реконструкцію Меморіалу в Луцьку можна? То чим гірші патріоти України від патріотів СРСР?
Відповісти
Питання до знаючих: Скільки коштує пам"ятник? Колись ішлося про 150 тис. грн. Тепер - про 250. Так не те що до 400 тис, так до мільйона дійти можна, а при нагоді ще й "погрітися" добряче
Відповісти
Клімчук,Башкаленко можуть дати хоч Чортові на пам"ятник Ще Колісник щось промовчав Ці хлопці дуже щирі за наші гроші
Відповісти
Регионалы предатели !!!!! Теперь голосуем только за КПУ и за Наталию Витренко !!!!! Бендеровские фашисты будут повержены , и русский мир снова будет процветать на исконно русской Волыне !
Відповісти
Кидай палити!А,якщо важко це зробити,то у Ліпінах добі допоможуть.
Відповісти
Дивна позиція губернатора землі що народила УПА,дивні коментарі "будуть люди сміятись" "я всіх давно прочитав" дивний губернатор.
Відповісти
боря правий.
Памятник не має підримки і 20% лучан. Це очевидно з кількості людей, які збираються біля загсу 1 січня кожного року.
А шо, ви особисто 10 тис готові покласти? Чи так, тільки побазікати?
Відповісти
Зовсім не розумний Ігор Алєксєєв!!!
Відповісти
Товариство,я дам на памятник Степану,але взамін віддайте мені ще КОВЕЛЬ!
Відповісти
Панове у опозиційних партій Волині дуже велика кількість членів і прихильників(результати останніх виборів) по 20 грн з кожного і можна новий параход купити,не тільки памятник збудувати.А той хто придумав в цьому місці встанувити памятник нехай займеться ділом,а то СВОБОДА зовсім розвалиться ,а не ганяє на своїй ЛАДІ з прапорцем по Луцьку.
Відповісти
Я за пам"ятник,згідна віддати останню копійку,хай стоїть....
Відповісти
Петрович! Не ведіться на цю авантюру Слабенко. Кому це потрібно, то нехай свої гаманці відкривають і "жертвують", а з обласного бюджету нічого грошей брати! Якщо-б ще 50% лучан були ЗА, то ще можна подумати, а так ... Ось "Свобода" зі Слабеньким нехай і спонсорують! Слабо? Тільки за людські грошики можете? Слабенько як колишній нардеп має хорошу добавочку до пенсії, нехай поділиться - розумний такий!
Відповісти
Й це коментарі на ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ сайті ЩО ДО ПАМЯТНИКА С.Бандері!
Якщо в Луцьку ,нажаль,живе неприродня кількість провладних лизоблюдів й холуїв то нащастя це ще не означає що нормальні лучани не зберегли здорового патріотизму й память про достойних людей!!!Я переконаний памятник Герою України С.Бандері повинен бути в Луцьку й він буде рано чи пізно стояти!!
p/s
А якщо вже на такі памятки мусить скидатись громада то гріш ціна такій владі!!Владі яка системно фінансує реставрацію й обслуговування памяток діянням СРСР,КПРС,НКВД й д.....

Хто старе згадає, тому око геть а хто забуде тому два!!!

Відповісти
Ігоре, ви би краще про Палицелюбів та Лазорколюбів нам розказали
Відповісти
Немає грошей на памятник?!!!"...Утримання апарату Волинської ОДА та її структурних підрозділів у 2013 році обійдеться в майже 26,7 мільйона гривень."
Фубля займай чергу...
Відповісти
на фиг он нужен етот памятник детям отдайте еще кому марадеру бандери
Відповісти
от з тебе й треба починати забирати для дітей, а комсомолку під Бандеру покласти, точні ше під пам’ятник щоб ці криваві фашисти щезли назавжди. Хай комсомолка врешті відчує, чим може обернутися образа українців.
Відповісти