Асфальт піднявся хвилями: показали стан дороги Луцьк-Маневичі. ФОТО

Асфальт піднявся хвилями: показали стан дороги Луцьк-Маневичі. ФОТО
На дорозі Луцьк-Маневичі асфальт "пішов хвилями" - через рух великогабаритного транспорту стан покриття зіпсувався.

Про це журналістка Надія Міщук написала на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Дорога Луцьк-Маневичі стала морем, бо асфальт піднявся хвилями на кілька сантиметрів. Напевно, усе від перевантажених фур, яким навіть спека не стає на заваді. Вагові комплекси та Укртрансбезпека потрібні не лише на автошляху Луцьк-Львів", - вважає журналістка. Окрім того, на її думку, недобросовісним перевізникам треба виписувати захмарні штрафи, адже всі попередження та розмови поки не дієві.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а хто має за цим всім дивитися? цікаво, хто???
Відповісти
а що ща асфальт такій фуфловий?
Відповісти
Це бля не перегруз, а треба меньше красти коли дорогу роблять, вона скоро просто від сонця буде плевсти, сходить сніг сходить асфальт це як? Тоже перегруз?
Відповісти
щебінь з рафалівки везуть більше 100 фур на день і всі з перевантахенням замість 20 тон вонизагружають більше 50 тон маю знайомого водія перевізника того ж щебня який і говорить що я ж на роботі і чим більше привезу то й зарплата більша а після мене трава не рости ось такий наш український менталітет і коли ми вже перевиховаємося слава україні
Відповісти
То подяка самосвалам з рафалівки які ідуть завжди перевантажені.
Якщо десь стоять ваги диспечер всіх повідомляє.
Всі самосвали які везуть пісок щебінь всі пепевантажені!!! Конфісковувати потрібно тей міталолом за таку діяльність!!!
Відповісти
Перегруз перегрузом, але дорога то не вся з такими напливами!!!! В тому місці, що на фото, вже років 5, як повна *опа!!!!
Відповісти
не Рафалівки а Полиці
Відповісти
приватну фірму з вагами поставити де обладнаня фірми, штраф 50/50 з державою.Прибрати машини-сопла з доріг, які лише смолою латають і красять машини в потоці руху транспорту.Гроші з палива ідуть на пенсії де акциз з 30 грн 15 грн на дорогу.Потрібно іти до суду!!!
Відповісти
Класно у нас транспортная служба работаєт яб их всех накол посадил вместе с водителями фур.
Відповісти
Чий повинен бути контроль ,ось за рахунок цих дебілів і відремонтувати .Тільки грішми з кишені чиновника ,можна змусити дотримуватись порядку.
Відповісти
Ніде у європі немає поняття температурний режим... дороги зроблені на совість... а у нас верхушка набиває кишені а звинувачують перевізників!!!
Відповісти