Старий ринок пропонують перенести на Набережну

Старий ринок пропонують перенести на Набережну
Підприємців зі Старого ринку пропонують переселити на ділянку, площею 10 гектарів, що навпроти готелю «Світязь» на вулиці Набережній.

Про це йшлося сьогодні, 22 серпня, під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, - пишуть Волинські Новини.

Про можливість перенесення Старого ринку на Набережну розповів в. о. директора КП «Луцькі ринки» Михайло Ломага.

Він зазначив, що ділянка навпроти готелю «Світязь» буде вигідною підприємцям, а рекреаційний проект щодо вказаної території був відмінений прокуратурою.

«Нам, аби без шуму прибрати підприємців із Старого ринку, треба запропонувати їм оптимальне місце, куди можна буде нормально доїхати», – сказав Михайло Ломага.

Натомість члени комісії наголосили, що на згаданій ділянці, де є зелена зона, найкраще було б облаштувати відпочинкову зону для прогулянок.

«Нам потрібно дати меседж мешканцям міста. Так, на території Центрального ринку можна облаштувати продовольчий ринок на кшталт Бессарабського ринку в Києві, а все інше потрібно перенести», – зазначив депутат Павло Данильчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
данильчук ти хоч собачу будку зроби за своє життя
Відповісти
Перетворять зелену зону в лайно.
На ДПЗ най їдуть і на КРЗ. В Липини.
Відповісти
Кто-то прикидывал сколько бабла надо для строительства рынка в пойме Стыря?
Кто платить будет? Горсовет?
Нужно поручить это дело людям с опытом, тем, что уже имели рынки в Луцке.
Відповісти
Вся гидота буде текти в Стир, а з дороги зроблять стоянку.
Відповісти
Ідеальне місце було на шовковому комбінаті! Криті площі, роби реконструкцію і все є, комунікації, доїзд, площа. Ні - все пересрали. Набережна - а про річку хтось подумав, там буде ...
Відповісти
Прикольно будет увидеть в зоне отдыха барыжную вонючую помойку-толкучку.
Это Луцк, детка.
Відповісти
За землю під ринком давно воюють. От торговців і хочуть виселити. То на ДПЗ, то на набережну, то ще кудись. О їм воно не треба.
Відповісти
З того роя не буде ... . ! Шо тільки люди не будуть робити, щоби нічого не робити ! Провокують на крайнощі - ринок тут знести, а там розмістити. Непрофесійно, тобто по-дурному !Старий ринок потрібний, просто у зменшеному і благоустроєному виді зі автостоянками там, де вони колись і були. А решту потужностей, при потребі, роззосередити рівномірно по інших уже існуючих ринках. Сьогодні ринки в наших умовах є об'єктами соціальної інфраструктури , людям вони потрібні і так легко від них не позбудешся .
Відповісти
Мусово на місці гадючнику-базару розбудувати охайний оригінальний туристичний центр в стилі Середньовіччя.
Відповісти
Там мають бути готелі, підземні парковки, співочі галявини, ресторани і бари.
Викласти бруківочкою як під замком - цяця буде з вечірньою підсвіткою.
Не те, що зара - фу! Гадючник!
Відповісти
Пропоную змінити назву ринку на "Луцьку Клоаку"!
Відповісти
На ГПЗ зробили місце під ринок, в чому проблема. Просто всі убрати від Замку, щоб не один кіоск не лишився, щоб у всіх були рівні можливості. Біля Замку їх приватна власність? Розірвати договір оренди і хай забираються.

Чому 220 тис лучан мають миритися з тим що ринок біля Замку вигідний для 200 підприємців?
Думаю що їх податків на все місто не вистачить
Відповісти
"Варшавка" напівпорожня. Запрошуємо!
Відповісти