У Луцьку на Театральному майдані остаточно запрацювали обмежувачі руху. ФОТО

У Луцьку на Театральному майдані остаточно запрацювали обмежувачі руху. ФОТО
На головній площі Луцька остаточно запрацював болард, який не дозволятиме в'їзд автомобілів на Театральний майдан.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

"Нарешті лучани проходячи повз Театральний майдан можуть бути спокійними й не оглядатися та не переживати, що якесь з припаркованих авто може на них наїхати", - йдеться у дописі.

З фото видно, що завдяки роботі болардів майдан вдалося розвантажити від автомобілів.

Нагадаємо, 27 червня на вулиці Лесі Українки у Луцьку поставили знак «STOP», встановили обмежувач руху – болард і перекрили в'їзд на Театральний майдан з Градного Узвозу, але остаточно рух не обмежували.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дурні, та площадка якраз створена для паркування , і де тепер паркуватися ? Влада міста зовсім без мізків
Відповісти
Міська площа не площадка у Вашому селі, де можуть паркуватися і трактори, і хури, і свині.
Відповісти
Полішук там кіоски поставить?
Тепер на Глушець паркування буде створювати пробки. ДумайТе що робиТе, канцелярські теоретики.
Відповісти
Особливо коли будуть весілля в соборі о то буде вже там! Мало того там розвернутися тепер ніде,прийдеться від Winetime задкувати до банку і боятися аби ніяка дитина не вибігла за автомобіля і з припаркованих ніхто не здавав назад!!! В нашої влади мізків 0 великий жирний 0 ! Мало того що пробки по всьому місту то вони ще боларди розставляють! То давайте вже Волі Винниченка пішохідною зробимо! В Вас з вашим інтелектом все ОК! Думайте! Пішоходи будуть задоволені!
Відповісти
Особливо коли будуть весілля в соборі о то буде вже там! Мало того там розвернутися тепер ніде,прийдеться від Winetime задкувати до банку і боятися аби ніяка дитина не вибігла за автомобіля і з припаркованих ніхто не здавав назад!!! В нашої влади мізків 0 великий жирний 0 ! Мало того що пробки по всьому місту то вони ще боларди розставляють! То давайте вже Волі Винниченка пішохідною зробимо! В Вас з вашим інтелектом все ОК! Думайте! Пішоходи будуть задоволені!
Відповісти
Все правильно зробили, площа для людей, а не для корит ржавих !
Відповісти
Це твій діагноз, статус чи ім'я по поспорту?
Відповісти
Поставите свої сільські каравани на Набережній і пройдетеся як люди 500 метрів до собору.
Відповісти
Це хороша новина, бо центр міста не автомайданчик! Маєте авто, то майте і головну біль де паркуватись! А то хочете і рибку з'їсти і саночки не возити)
Відповісти
Як добре, що я автохам і паркуюсь там де хочу. Ще один плюс від машини з дуже великим кліренсом, "Цицьки" ці можна переїхати.
Відповісти
Ще треба відео, як болард піднімається і опускається. Оце новина та гранддосягнення луцької влади. Не уявляю, як лучани жили без боларда.
Відповісти