У Луцьку вперше за останні роки відгуляли подвійне весілля

У Луцьку вперше за останні роки відгуляли подвійне весілля
У Луцьку вперше за останні роки відгуляли подвійне весілля.

Фото подружніх пар у Facebook опублікував фотограф Андрій Михайлов.

"Вчора ми з Олею мали честь знімати подвійне весілля. Для луцького рацсу це було вперше, для нас теж, та й чи на Волині колись таке було. Згодом будуть фото. Дякуємо молодятам за організацію та оригінальність!", - пише він.

За словами фотографа, зі своїми половинками поєдналися брат та сестра, а весілля було спільним від початку до завершення.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Подвійне весілля було в Луцьку, здається у 1984 році.
Одружувались брати-близнюки Іванчуки.
Взагалі-то кажуть це погана прикмета.
Попросту батьки хотіли зекономити бабло.
Відповісти
Я теж чула нещодавно, що це погана прикмета. Навіть в один рік не можна робити весілля, а не те що спільне.
Відповісти
Якщо вірити в забобони то так і буде.
Відповісти
Подвійне весілля також було в смт Головне в Любомльському р-ні років з 10 тому. Одружувались сестри Верещук з братами з Луцька.
Відповісти
Подвійне весілля було в 28,09,2003 року у Луцьку. якщо у нашого РАЦС склероз - то фото на підтвердження цієї події є.
Відповісти
"Вперше за роки незалежності України в Луцьку, і, можливо, на Волині відгуляли подвійне весілля" - в книгу рекордов Гиннеса)
Відповісти
хлопець просто попіаритись вирішив
Відповісти
ТОчно - то лашара рекламнутися хотіла ))
Відповісти
а вчора ми с дядей федором корову доіли.....дуже тупиі пиар.професійни фотографи не бігають по медіа в пошуках клиента
Відповісти
Також подвійне весілля було 10 р тому в селі Купичів або Туличів (точно не пам"ятаю) Турійського р-ну
Відповісти
Вітаю з одруженням. !!! Не зважайте нінакого живуть щасливо!
Відповісти
молодці!!!!
бажаю щоб так дружньо прожили парами все життя!!

ТАК ТРИМАТИ - хай у ВАШОМУ житті завжди все буде так само незвично і чудово. .

а всім хто завидує- учіть радості в людей.
Відповісти
Чудові дві молоді пари! А заздрість погане чуство. Вітаю!
Відповісти
дуже романтична подія. бажаю щасливого подружнього життя!!!

молоді люди - не бійтесь любити один одного.
Відповісти
цікавий експеримент. молоді люди- екстримали. дуже неординарна і екстравагантна подія
Відповісти
Вітаю молодят з одруженням!!!!! Живіть у мирі і злагоді все життя!!!! Не слухайте нікого, ваше щастя у ваших руках!!!!!!!
Відповісти
Молодята, ви молодці!!!! Нехай ваше подружнє життя буде таким цікавим та неординарним, як ваше весілля!!!!! Кохайте один одного і бережіть!!!!!!!! Ви найкращі!!!!!!!!!
Відповісти
Вітаю!!!!! Нікого не слухайте!!! Кохання вам і злагоди!!!!!
Відповісти
Очень красивые пары!!! Все у них будет замечательно, впереди их ждет только счастье, радость и все-все только самое хорошее в их семейной жизни! Поздравляю вас, молодожены, с самым главным днем в вашей жизни вас!!! И не обращайте внимания на злые комментарии и упоминание каких-то дурацких примет, эти люди вам просто завидуют, просто не все умеют искренне радоваться за других. Люди - будьте добрее.
Відповісти