На Волині мешканці облаштували вулицю мрії. ФОТО

На Волині мешканці облаштували вулицю мрії. ФОТО
Мешканці села Прилуцьке Ківерцівського району самотужки облаштували вулицю.

Квіти, бруківка, декор, креативні дорожні знаки, – усе це на вулиці Виговського, ‒ повідомляє ВОДТРК.

Головний ідейник та натхненник таких справ у селі – Сергій Балицький. Звідси, кажуть мешканці, і починається Європа.

На вулиці Виговського у селі Прилуцькому живе зо дві сотні людей, більшість до облаштування долучилася. Спочатку думали покласти асфальт, але, підрахунок показав, що бруківка вийде дешевше. Протяжність нової «європейської» вулиці ‒ майже 130 метрів.

Однією вулицею ініціативні мешканці не хочуть закінчувати добру справу: мріють встановити прапори України і ЄС і облаштувати дитячий майданчик.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бідна вулиця
Відповісти
"жебрацький квартал"
Відповісти
ахахах, жебрацький? ахаха
сам мабуть у хліві живеш

досить затишний район, як на фото видно.
Відповісти
Ти певно тупенький? Якщо сарказму не розумієш, чи може лапок не помітив?
Відповісти
молодці)
Відповісти
Зробили вони вулицю, хай мозги свої впорядкують
Відповісти
ти мною не підписуйся, провокатор.
стилістика твоя "мозги" замість "мізки" дуже когось нагадує.
не морозов, ти часом?
Відповісти
Так і треба. Починати з себе, а не чекати подачок і жалітись на всіх і вся.
Відповісти
банки.по бруківку!
Відповісти
розуму?то добре коли з кожної зати могли по 10-15 тис дати.та хати густо стоять..а давайте автобуси та тролейбуси купимо в складчіну!суботники кожний день!а гроші заплачені з зарплат та пдв з любої нашої покупки хай п..то їхнє..вони з хороших родин.там вже є асфальти і на глухих їх дачах,де раз в рік бувають.засучим рукава.нема чого скіглити!
Відповісти
Практика показує, що навіть в звичайних дворах у місті, всі ті, хто об"єднуються в ОСББ і відмовляються від послуг ЖКП, завжди чистота і порядок. І в дворах і в під"їздах. Багато розуму тут не треба. Я знаю цю вулицю і знаю людей, які на ній живуть, - по 10-15 тисяч ніхто там не зкидувався, тому УЗБАГОЙТЕСЬ!
Відповісти
їм просто було б соромно маючи такі "європейські" будиночки жити на звичайній українській вулиці з ямами на дорозі на кожному кроці. не бідні люди там мешкають. Але молодці, зробили то й добре, приклад все ж є з чого брати)))
Відповісти
файно файно
Відповісти
да.. цікаво виходить нічого не скажеш. мешканці СЕЛА, хоча по факту це узбічна від вул Єршова, 5 хв ходьби до РАГСу. А на папері Прилуцьке
Відповісти
Бо так і є
Відповісти
Эта улица уже около двух лет в таком виде (если я не ошибаюсь) Волиньпост очень быстро среагировали. Да и не звучит как то "Мешканці села Прилуцьке Ківерцівського району ..." Учитывая то, что это в 3-х минутах ходьбы от фуршета=) Ну с этим ничего не поделать, адрес не поменять=)
Відповісти
Хто фотографував?
Можна було б всю красоту,а не знаки..
Відповісти