«Голлівуд» під Луцьком «штурмують» туристи. ФОТО

«Голлівуд» під Луцьком «штурмують» туристи. ФОТО
Декількаметровий знак «Hollywood» набуває все більшої популярності серед охочих зробити оригінальне фото.

Нагадаємо, знак встановили в ніч на 23 жовтня в селі Гірка Полонка Луцького району.

Над встановленням працювало четверо жителів села, аби розфарбувати сірі будні життя.

Як розповідають місцеві мешканці, щодня сюди приїжджають люди, аби сфотографуватися, а дехто навіть просить підвести до знаку корову, щоб зробити оригінальне фото.

Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тУРИСТИ ))))) ОТО ВЖЕ НАПИСАЛИ
Відповісти
Ааа кльово!
Відповісти
Туристи з сусідніх сіл
Відповісти
А що в селі сірі будні?
Відповісти
Супер! позитив!)
Відповісти
Рахую, що то примітивне копіювання всесвітнього бренду,
Без розуму і фантазіі.
Потім не дивуйтесь звідки в центрі Харкова під Новий рік постають велетенські російські матрьошки - ВІД НЕОСВІЧЕНОІ ОБМЕЖЕНОСТІ.
Луцьк недалеко пішов, лише "Львівських штруделів" вистачає - ні поваги власноі, ні розуму.
Відповісти
Звісно! Весь же розум і фантазія на Гнідаві концентрується!!!)
Відповісти
I це аргумент вiд Фiлолога?
Відповісти
Це аргумент від здорового глузду!
Відповісти
Ваш аргумент iдентифiкуе рiвень Вашого смаку.
Відповісти
...i розвитку.
Відповісти
...розумового.
Відповісти
Знаєте, це нагадує одного персонажа з мультфільму - "Баба Яга против". Так і тут. В основному заперечують усе - від простого, але цікавого, до авангардного і креативного, в основному, люди, які нічого за своє життя не створили... "Баба Яга против!" і все тут!)
Відповісти
Еге ж, пан Гнидава якось не втему вліз, один негатив. А задум кльовий і веселий!
Відповісти
Простота хуже воровства.
Відповісти
Клас...
Відповісти
Підтримую!!! Молодці!!!
Гальорці критиків :Кому не подобається - зробіть краще.
Проголосуєм!
Відповісти
ааа клас!!! як на мене - це геніально! справжнє сучасне мистецтво! голий волинській гламур! дякую, розсмішили ))
Відповісти
Головне дарить позитив, якого в наш час мало) Побільше би таких ідей
Відповісти
молодці)
хоч щось в нашій країні робиться просто так)
Відповісти