вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

«Голлівуд» під Луцьком «штурмують» туристи. ФОТО

«Голлівуд» під Луцьком «штурмують» туристи. ФОТО
Декількаметровий знак «Hollywood» набуває все більшої популярності серед охочих зробити оригінальне фото.

Нагадаємо, знак встановили в ніч на 23 жовтня в селі Гірка Полонка Луцького району.

Над встановленням працювало четверо жителів села, аби розфарбувати сірі будні життя.

Як розповідають місцеві мешканці, щодня сюди приїжджають люди, аби сфотографуватися, а дехто навіть просить підвести до знаку корову, щоб зробити оригінальне фото.

Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk
Фото з групи vk.com/lovelutsk


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тУРИСТИ ))))) ОТО ВЖЕ НАПИСАЛИ
Відповісти
Ааа кльово!
Відповісти
Туристи з сусідніх сіл
Відповісти
А що в селі сірі будні?
Відповісти
Супер! позитив!)
Відповісти
Рахую, що то примітивне копіювання всесвітнього бренду,
Без розуму і фантазіі.
Потім не дивуйтесь звідки в центрі Харкова під Новий рік постають велетенські російські матрьошки - ВІД НЕОСВІЧЕНОІ ОБМЕЖЕНОСТІ.
Луцьк недалеко пішов, лише "Львівських штруделів" вистачає - ні поваги власноі, ні розуму.
Відповісти
Звісно! Весь же розум і фантазія на Гнідаві концентрується!!!)
Відповісти
I це аргумент вiд Фiлолога?
Відповісти
Це аргумент від здорового глузду!
Відповісти
Ваш аргумент iдентифiкуе рiвень Вашого смаку.
Відповісти
...i розвитку.
Відповісти
...розумового.
Відповісти
Знаєте, це нагадує одного персонажа з мультфільму - "Баба Яга против". Так і тут. В основному заперечують усе - від простого, але цікавого, до авангардного і креативного, в основному, люди, які нічого за своє життя не створили... "Баба Яга против!" і все тут!)
Відповісти
Еге ж, пан Гнидава якось не втему вліз, один негатив. А задум кльовий і веселий!
Відповісти
Простота хуже воровства.
Відповісти
Клас...
Відповісти
Підтримую!!! Молодці!!!
Гальорці критиків :Кому не подобається - зробіть краще.
Проголосуєм!
Відповісти
ааа клас!!! як на мене - це геніально! справжнє сучасне мистецтво! голий волинській гламур! дякую, розсмішили ))
Відповісти
Головне дарить позитив, якого в наш час мало) Побільше би таких ідей
Відповісти
молодці)
хоч щось в нашій країні робиться просто так)
Відповісти