Луцький євромайдан пікетуватиме Волиньраду

Луцький євромайдан пікетуватиме Волиньраду
О 9:00 4 грудня учасники євромайдану пікетватимуть Волинську обласну раду на Київському майдані, де відбудеться позачергове засідання сесії.

Про акцію 3 грудня повідомили у координаційному комітеті майдану.

3 грудня на позачерговій сесії запланований розгляд питання «Про Звернення Волинської обласної ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та Волинській області після кривавого побиття учасників Євромайдану в місті Києві 30 листопада 2013 року».

Нагадаємо, що пікет під Волинською обласної радою відбувся і сьогодні, 3 грудня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зметіть ці зековські підстилки,ради майбутнього своїх дітей! Європу вони собі побудували,нехай Вам не заважають.
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
Відповісти
немає що. Мусите працювати...
Відповісти
В М ЕЖИГІРЯ РЕГІОНПЛІВ. НЕХАЙ ПАХАНУ ТАМ ЛИЖУТЬ. а ТУТ ЩОБ ЇХНЬОГО СМОРОДУ НЕ БУЛО
Відповісти
Князь Борис залишився на троні, отже,завтра ніякої сесії не буде.А якщо і буде, то всеодно заговорять.
Відповісти

Волинська область "велика".Ці суки аж на 4день зібралися. Гузь розгони їх н....!Кров МАЙДАНУ їм згадай!
Відповісти
Прийду обовязково та інших закликаю.Побриймо зековське потороччя.
Відповісти
прийти прийдемо, але нащо? в нас тут регiоналiв багато?
треба на Київ їхати
Відповісти
Груздь виявився гнилим..
Відповісти
Да його Оксана більше користі області приносить, залучаючи гроші Євросоюзу до громад області, де відновлюють ФАПи, садочки...! А Гузь тільки горлянку рве та дітьми дупу прикриває!:)
Відповісти
толку від сьогоднішнього пікетування?
Відповісти
Частiше дивiться прямий ефiр щоб знати хто з них хто
http://hromadske.tv/
Відповісти
срати Клім хотів на всіх вас. Янус владу не віддасть. В крайньому випадку засяде в Дніпропетровську, де облаштує з 9 східних областей ще одну державу без вас й.....х западенців.
Відповісти
приєднатися до цієї "еліти", ми не жалкуватимо.
Відповісти
Цей мітинг і страйк на превеликий жаль переріс у дикунство і невігластво. Абсолютна більшість мітингуючих навіть толком не знають за що вони стоять, які вимоги ставлять і т.д. Мітингуюча молодь активно вживає алкоголь, особливо ввечері. З рупором одні гниди, і пережитки історії - Гузь, Бондар, Шиба, Пащенко, Козюра і Григоренко. Куди ми зайдемо з такими псевдолідерами, які тільки думають як до кормушки добратися і вдають із себе великомучеників і поборників прав і свобод громадян, а насправді - клали з прибором і на громадян і на Україну вцілому. Одним словом - таким мітингам - ГАНЬБА!!!
Відповісти
з пікетами та блокуванням - показник деградації волинян...
Відповісти
деградація - це коли складуть руки і нічого не роблять.
Відповісти