Як «репресовані» луцькі євромайданівці ходили в прокуратуру. ФОТО. ВІДЕО

Як «репресовані» луцькі євромайданівці ходили в прокуратуру. ФОТО. ВІДЕО
Шестеро учасників луцького Євромайдану Майя Москвич, Микола Собуцький, Сергій Григоренко, Богдан Шиба, Володимир Бондар та Ігор Гузь 9 січня прийшли в прокуратуру області.

Євромайданівці хотіли отримати пояснення прокурора Волині Андрія Параки щодо ігнорування органами прокуратури дії Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Нагадаємо, щодо шістьох активістів відкриті кримінальні провадження за трьома статтями ККУ – статтею 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), статтею 296 (хуліганство), і статтею 341 (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

На час запланованого візиту євромайданівців під стінами прокуратури вже «чергували» двоє правоохоронців.



Ще декілька було на прохідній. Серед міліціонерів був і заступник начальника УМВС Волині Володимир Поліщук.



Згодом до Поліщука приєднався й начальник УМВСУ у Волинській області Олександр Терещук, який запропонував активістам написати офіційний запит в прокуратуру, якщо виникають якісь питання до її працівників.





Активістів луцького Євромайдану, які минули пропускний пункт, спочатку не пускали до приймальні Андрія Параки, пояснюючи, що у нього сьогодні «неприйомний день» та й взагалі, його може не бути у кабінеті.



Натомість євромайданівцям запропонували поспілкуватися із першим заступником прокурора області Володимиром Троцом, який здійснював прийом громадян.



Утім, активіст Євромайдану, депутат Волиньради Ігор Гузь, посилаючись на те, що він як депутат може зайти на прийом до прокурора області, все ж пішов до кабінету Андрія Параки у супроводі Володимира Поліщука. Разом із ними були й депутати Луцької міськради Сергій Григоренко і Богдан Шиба, які також скористалися правом депутатів на невідкладний прийом посадовими особами органів влади.





До слова, те, що відбувалося на прохідній у прокуратурі фіксував на відеокамеру чоловік, який стояв на сходах.



Після спроби зустрітися із прокурором області Ігор Гузь розповів, що у приймальні Параки йому повідомили, що посадовця немає.

Тож, депутати вирішили поспілкуватися із Володимиром Троцем. Журналістів на зустріч не пустили.



«Я декілька разів і інші задали питання першому заступнику прокурора області Троцеві, чи він персонально не дав журналістам пройти. Він конкретної відповіді не дав. Він сказав, що це не брифінг», – прокоментував згодом ситуацію Ігор Гузь.

ЩО СКАЗАЛИ ЄВВРОМАЙДАНІВЦЯМ

За словами Сергія Григоренка, під час зустрічі із Володимиром Троцем йому задали питання, чому на Волині не виконується закон про «амністію» євромайданівцям і «не закривають штучно сфабриковані кримінальні провадження» щодо активістів.

«Чіткої відповіді ми не отримали. Він почав розповідати, що створюється якась комісія», – зауважив Григоренко.

«Нам сказали, що нас почули і в певний визначений законом термін дадуть відповідь. Ми зрозуміли, що виконувати цей закон прокуратура не збирається», – додав активіст Євромайдану Володимир Бондар.

Утім, зі слів Бондаря, луцькі євромайданівці володіють інформацією «з власних джерел», що наразі у міліції усім шістьом активістам готують обвинувальні висновки із подальшою передачею справи до суду.

АКТИВІСТИ ДОБИВАТИМУТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРОКУРОРІВ

Окрім того, активісти вимагали у прокуратурі пояснень, чи будуть притягнуті до відповідальності правоохоронці, які займаються справою активістів луцького Євромайдану. Зі слів євромайданцівців – це прокурор Вадим Приймачок та очільник прокуратури Волині Андрій Парака.

Цього їм також не повідомили, кажуть активісти.

Тепер юристи підготують оскарження порушення закону працівниками прокуратури, - заявили євромайданівці.

«Я думаю, що ми зараз будемо активно готуватися до захисту в судах», – пояснив Ігор Гузь.



«Ми будемо позиватися до усіх процесуальних керівників, які є у наших справах, персонально», – додав Володимир Бондар.

«Якщо не зашкодити порушенню закону посадовцями, то може вийти так, що Україна стане прокурорською державою», - вважає Богдан Шиба.

За словами Сергія Григоренка, його захисник вже зареєстрував скаргу на бездіяльність одного з процесуальних керівників.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 62
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Клоуни....
Відповісти
да там в прокуратурі всі такі
Відповісти
в прокуратурі напівклоуни, які прикриваються повними клоунами з цирку під назвою "УМВС у Волинській області" ))
Відповісти
Налькович яку будку наїв
Відповісти
Відсвяткували днюху Шиби і пішли далі хороводи водити?!:) Перці - з планшетами, при параді, бо хфоткати будуть, ну красені... Ох даремно, що так м'яко з ними! Пресувати по повній цих нероб, боягузів-провокаторів треба!!!
Відповісти
ТОЧНО! Пресувати по повній цих нероб, боягузів-провокаторів з прокуратури треба!!!
Відповісти
Правильно "Анфіса"! Вони пресують, але якось хибко, що ті по вулиці розгулюють!:)
Відповісти
На слідуючий раз давайте рекламу:
"Знову клоуни в Луцьку. Безкоштовно."
Хоч пару чоловік зберете.

PS А що ж репресована Бджілка Майя позаду. Вона ж тепер - звізда:)))
Відповісти
який слідуючий раз? вони кожень день в прокуратурі сидять
Відповісти
Яке монументальне останнє фото ))
Яка різниця від очікувань на кожному обличчі ))
Журналіст молодець з цього кадру хоч "таємну вечерю малюй"
Відповісти
ти ще не бачив вираз морди обличчя ментів на сходах ))
Відповісти
Уявляю який у них був вираз - так хотіли вмазати по пикам тим "революціонерам", але закон заважає!:)
Відповісти
до речі, той "чоловік" що знімав на камеру на сходах, на попередніх пікетах також все знімав. на питання людей хто він і звідки (бо був одегнений у цивільне) офіційно заявив що знімає просто так, і відношення до міліції, прокуратури, зовсім не має!
Висновок: він брехун і до того боягуз!
Відповісти
Вони там всі такі, а пана кагебіста завжди видно по халявах...
Відповісти
Ну так виладуйте фото халяв а не халявщиків
Відповісти
страшно?
Відповісти
так точно так, а потім ті фото Гузю давав, щоб той у соц-мережах розміщав!:)))
Відповісти
хай люди знають своїх хероїв
Відповісти
Вони без камер і дешевого "піару" нічого робити не вміють і не можуть. Заср.і "ЛІДЕРИ" нації.
Відповісти
То чого ж Ви сидите і по клавіатурі стукаєте? Якщо раптом Ви не заср..., то може ставайте краще Ви лідером, хай Вас пресують, а то просиджувати за монітором і тролити кожен гаразд!
Відповісти
а ТИ хто такий щоб мені вказувати?
Відповісти
Треба діяти, щоб не пресували!!! А то пресанули - все, герой, медальку давайте, крісло у кабінеті, правити хочу... Дадуть вам медальку, у Київраді багато вкрали!:)
Відповісти
ганьба таким прокурорам і таким мєнтам, які бояться власного народу... Це ж треба втікати від декількох депутатів, а що буде, якщо тисячі прийдуть під прокуратуру, чим захищатись будете?
Відповісти
відеокамерами захищатись будем
Відповісти
Майя на останньому фото думу думає - і що це я роблю з цими клоунами - зграєю жалюгідних пе@иків за пару соток гриваків в день ... нічого, скорго і на кінець прийде весна ...
Відповісти
да ти у нас телепат, думки читаєш, то роби шоу в Луцьку "Кращий телепать" )
Відповісти
Це вже не просто дратує, а смішить. Цікаво, які надії на політичне майбутнє у цієї компанії?
Відповісти
напружує все що розшивелює тихе поліське болото авєтскіх людей..з їх гонором та статусом..не напрягайте.со..іть як всі.вчіться дякувати за те що маєте і чого ніколи не мали.
Відповісти
Ці клоуни вже накерували у свій час, дармоїди, невігласи, зрадили людей і вбили віру у майбутнє, вискочки, люди їм дали усе - свою віру, підтримку, владу, а вони на чолі з Бджолярем Вітькою розіс@али все - кинули простих українців. Майя - не стань в руках ціх зас@анців Бджілкою (... бо вони чужі люди, зроблять лихо з Вами ...)
Відповісти
іди проспись бомж, від тебе ригами смердить
Відповісти
А ЗАРАЗ КРАЩЕ???? Закрий писок, хай краще ті "опозиціонери" недолугі, аніж це партіо-регіонівське стадо хамів.
Відповісти
...жалюгідне майбутнє
Відповісти
статтю треба назвати як «репресовані» колядувати в прокуратуру ходилм)))
Відповісти
О путом месте не говорят.
Відповісти
гузь вже відчув слабинку, тра тепер далі кричати, бо знає що для суди ще попереду. Хай краще дасть інтерв"ю про те як у Києві був тітушкою. А ті прихвостні поряд з ним, ще раз підкреслюють які вони морально та інтелектуально падші.
Відповісти
Так це все жалюгідно. Потрібна монархія. І буде порядок та достаток усім, хто на що заслужив.
БОЖЕ ХРАНИ ЦАРЯ
Відповісти
царя Бориску на трон
Відповісти
маю на задній план а далі крайня.
Відповісти
вон як з заднього мочиш за батю...і крайнім не будеш...інкогніто..а дівчина дійсно молода..вам свиням цього не зрозуміти...цінності другі.стабільний хавчік в кориті(віртуально стабільний) та своя особа радянська гордість і честь стада без роду та племені до 17 года..октября месяца.вісяк защітан.каса вільна.
Відповісти
Купа непотребу - от хто вони. Що вони зробили за всі ті роки, що були при владі? Шиба: " наше місто все гавнішає і гавнішає" - довів Луцьк до ручки, набрав кредитів як сучка бліх, розвалив ЖКГ і втік як кіт, що нашкодив на килимок. Бондар-будучи губернатором переспав з усіма лярвами області.Шиба до речі теж у цьому плані відзначився. Григоренко - цей взагалі клоун ще той, прихвостень Грицюка і звичайна гавкотлива шавка. Гузь - ноу комент.Ні сорому, ні совісті. Є рот , який кричить у всі мегафони і цим бідолага заробляє собі на хліб. Бо на більше як здоровий мужик він не здатен.Майя - просто випадковість, що вона в цій компанії.
Велике прохання до адміна: перестаньте запихати ці пики на головну, в новини і ваша читацька аудиторія значно зросте.
Відповісти
змиріться є що їсти.вон пють як що ще вам.всі крадуть і будуть красти.що зробиш..де ж святого найти..хай вже ці будуть..яка різниця..в іспанії ще більше безробітних (азароф),сунул грека руку в реку а там рак(клімчук про вступ грц. в євросоюз).вони знають як там.вони там часто бувають.нічого тут не поміняєш..йди работай
Відповісти
всі какшки, і тільки Яник і Азір святі)) мо вже хватить гадити?
Відповісти
Давайте подивимось в минуле, проаналізуємо представників цієї опозиції. Маса людей від сьогоднішнього майдану і опозиції вже була при владі. Шиба - сумнозвісний мер, лучани в один голос називають його керування містом найгіршим за час незалежності, понабирав кредитів, за його мовчазної згоди землю розкрадали оптом, дороги фактично не ремонтувались. Я не фанат нинішнього мера, але я йому не заздрю - прийняти справи від такого папєрєдніка... Ігор Гузь - на виборах народних депутатів на кожному кутку кричав про масові фальсифікації і підкупи, але результат виборів не оскаржив, незважаючи на невеликий відрив, очевидно в останній момент за "невідомих обставин" включив задню передачу, на відео на ютубі видно як б'є міліцію, фактично сам вдається до таких же методів які і оскаржують, патріотична діяльність його фінансується окремими людьми, за що і було куплену новеньку Сонату. Володимир Бондар - людина, яка на хвилях помаранчевої революції стала губернатором області. Справжній хам, до всіх двері ногами відкривав, низькоморальна людина. За бездарне керівництво, не пропрацювавши і двох років був звільнений з займаної посади. Сергій Григоренко - депутат Луцької міської ради. Прийшов у нинішню каденцію міськради ледве не босий, а зараз - спокійно собі на новенькій Хонді Аккорд їздить. Зрозуміло, що купив її на зароблені "чесною" працею гроші. Майя Москвич - дівчина приїхала у Луцьк з глибокого села. Треба собі якось дорогу в життя пробивати, бо прийдеться офіціанткою в черговому кафе від дзвінка до дзвінка бігати, а так - прапорцями помахала, в мегафон покричала - і в тепленькому кріслі сидиш. Ось така от сумнозвісна компанія яка свої пориви до корита прикриває патріотизмом і супротивом режиму. АЛЕ, належність до опозиції чи до партії не дозволяє порушувати чинне законодавство. У США за те, що виробляли з портретами Януковича 10 років тюрми дають. А тут - в гіршому випадку умовним терміном відбудуться або штрафом, так що нема чого скиглити...
Відповісти
в США за зраду інтересам країни, таким як Яник, Азір, Пшонка Клюєв, дають електричний стілець
Відповісти
"Треба собі якось дорогу в життя пробивати!"

Красава! Мудрець! Одне лиш питання: ХТО З ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ (включаючи прибиральниць) ВЛАШТУВАВСЯ ТУДИ БЕЗ ЗНАЙОМСТВ та/або ГРОШЕЙ ?????
Відповісти
самі не працюєм..і людям не даємо...
Відповісти
Дістали!!! Хворі на всю голову майданоси, чи не набридло вам виставляти себе клоунами? Особисто мене ви переконали тільки в одному, що на виборах буду голосувати за Януковича, розуміючи, що це не найкращий варіант, але з такими.......не буду вживати нецензурних слів у свят вечір. Уже один майдан ми пережили, наступаємо на ті сама граблі!
Відповісти
ти себе вже показала як клоун і шо, голосуй за зека і злодія, мо дітям стане краще жити
Відповісти
Підтримую коменти: 18:18, 18:39!!Оце такі горе-революціонери - один одного кращий!Керувати бунтами хочуть, а відповідати - ні! Ріденькі ("жиденькие"- краще на-російській)на розправу!Що вміють - показали за своє правління і Шиба, і Бондар, але позичивши "у Сірка" очі знову рвуться до влади - бабло нажите "непосильною працею" в попередні роки, видать, закінчилось! Гузь - "шахтар партійної праці", що вже по другому кругу обходить всі відомі в Луцьку партії, не привчений татом ні до фізичної, ні до інтелектуальної праці, - хоче теж "порулити", а сам і собачої буди в житті не побудував!! І ось такі підстаркуваті ловеласи обдурюють таких "бджілок Майя", що несуть їм "мед" у вигляді масовки збіговиськ і вчинення протиправних дій за які необхідно відповідати по всій суворості Закону і про що вони таких "дурочок" не попереджають! Відповідайте по Закону, ОПОЗИЦІОНЕРИ, а не бігайте від нього - бо за те ви і БОРЕТЕСЬ, щоб Закон був один для всіх!!
Відповісти
слухай, а що ти вживаєш, бачу класно тебе штирить;)
Відповісти
штирило класно гузя з данильчуком в Києві під Кабміном, коли відпрацьовували свої кровні.
Відповісти
да вас по ходу всіх штирить, партію ригів штирить, антимайдан бухий штирить, яника з азіровим сильно штирить ))
Відповісти
Зрозуміло одне, що цей типчик "123" це проплачена тролятина яка інколи змінює нік і цілодобово сує свого носа у всі коменти на ВП і ВН! Висновок - воно ніде не працює і якщо і отримує щось на підтримку кальсонів, то чи від редакції ВП(може і сам працівник цього ресурсу)або рідкісний нероба щоб так проводити цілими днями!:)
проста людина зайде. почитає, може щось прокоментує, ну навідатись може через годину-дві... А це створіння щохвилини комент строчить, людей ображає і ніхто його не банить, а у статтях де модерація і промодерація, його коменти одними з перших з'являються, то про що це говорить? І воно тут про щось мукає? Повний ігнор и ганьба ВП!!!
Відповісти
бла-бла-бла
не скігли, бери лопати і працюй
Відповісти
Є така методика суперечки... називається "софістика"....
Ваші кнопоклацання проявили абсолютну відсутність знань цільового питання...
Вам вочевидь переплачують :)))
Відповісти
по собі судиш?
Відповісти
В наступний раз як будете у прокуратуру пробиватися, то візьміть ще з собою Аверс і ВТ, щоб люди побачили своїх героїв у ділі. Бо Волиньпост то не то, хоча і публікує ці маразми безкоштовно і з задоволенням.
Відповісти
сколько еще этих клоунов будут пиарить?
Відповісти
настане той час,коли заберуть у Гузя депутатський мандат, жінка вижене з своєї хати, і поїде він в свій смідин телятам хвости крутити
Відповісти
Круто, начальник УМВС і його старпом влаштувалися вахтерами в прокурватуру)))))
Відповісти