Перше фото Тимошенко після звільнення

Перше фото Тимошенко після звільнення
У мережі оприлюднили фото екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко після звільнення.

Знімок у соцмережі Facebook з'явилося у спільноті Української правди. Фото зробив адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

Нагадаємо, 21 лютого Верховна Рада прийняла закон № 2023, який змінює статті Кримінально-процесуального Кодексу, за якими засуджена Юлія Тимошенко.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Тимошенко
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Багіня..........
Відповісти
яка була така і залишилася...
Відповісти
Хоча б трохи совісті мала та взяла скромніше авто. Тіятр та й годі!
Відповісти
Дурню, це в тебе совісті нема, але хіба тільки совісті? Ще й розуму б тобі Бог дав хоча б трішки. Нічого не зробиш: нема і не позичиш
Відповісти
видно, що село і в Африці село).Це ж літак
Відповісти
Це літак взагалі то
Відповісти
Щось втомлена Юля, змучена, але з добрими очима! Летить до людей, яким вдячна за підтримку і свободу. Бо якби не Майдан, ще б довго в нас політичні в’язні сиділи за гратами
Відповісти
Здоров"я їй, сили, наснаги для боротьби і праці!!! Віримо!!!
Відповісти
Юля здоров"я тобі сили доказати ,що ми недаром віримо в тебе.
Відповісти
Всьому є свій час, надія на Тимошенко , хай розкриє махінації Януковича, щоб люди побачили хто більший злочинець і де чиє місце.
Відповісти
Стомлена, скорботна, бо радість, затуманювала біль за вбитими Героями, але Сильна!
Відповісти
Тільки Юля може справитись з "чорними" ділами попередників.
Відповісти
Віримо ,що повернення Тимошенко підтримає народ, віримо в її сили. звичайно комусь вона як кістка в горлі.
Відповісти
Ми перемогли дочекалися звільнення, тепер чекаємо хороших новин від Юлі ,як політика.
Відповісти
Присутність на волі Тимошенко змінить ситуацію на краще не тільки на Майдані, а й в державі.
Відповісти
Тимошенко не ховається від народу як це робить Янукович, вона вийшла на майдан і сказала що вона за майдан.
Відповісти