Волинські революціонери йдуть «в гості» до прокурорів

Волинські революціонери йдуть «в гості» до прокурорів
Представники Правого Сектору Волині, Автомайдану, Волинської Самооборони йдуть в прокуратуру, щоб покликати прокурорів області на недільне віче для обговорення ролі прокуратури в останніх подіях в країні.

Занесуть відповідне звернення з пропозицією у п’ятницю, 28 лютого, о 14:00, - повідомили у прес-службі Правого Сектору Волині.

«З метою прискорення процесу стабілізації громадського порядку на території Волинської області пропонуємо у неділю, 2 березня, о 13: 00 на Театральному майдані Луцька провести обговорення ролі прокуратури в останніх подіях в державі», - йдеться у зверненні.

Революціонери зазначають, що вони гарантують свою присутність без зброї та масок та прикладуть зусилля для забезпечення безпеки прокурорам.

Також Правий Сектор Волині, Автомайдан, Волинська Самооборона вимагає у прокурорів, щоб вони підписали заяву на ім’я генерального прокурора України Махніцького - прибути на народне віче у службовій формі.

Під заявою підписалися лідер Правого Сектору Волині Павло Данильчук, начальник штабу Автомайдану Олег Бондарук та керівник штабу Волинської Самооборони Майдану Андрій Хведчак.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чекайте їх у формі!!! після того як принижують ще чекаєте на віче! ДУРДОМ!
Відповісти
взагалі то, треба зобов*язати в робочий час всі служби, що мають спеціальну форму її носити.
щоб громадяни могли бачити, хто приїхав на маршрутці, а хто на джипі за 100 тис дол.
Відповісти
Давно пора! Всіх у відставку
Відповісти
давно пора
Відповісти
Помста не змінить життя на краще.
Потрібно всіх пробачити.
Міліцію і прокуратуру теж можна зрозуміти.

Будьте розумними! Пробачте гріхи інших - тоді Бог пробачить ваші.

Надіюсь прокуратура проігнорує цю заяву.
Відповісти
Після всіх подій, самі силовики ввечері будуть надягати балаклави та відстрелювати цих мерзотників. Вже остогидли, перші ж порушують закон і намагаються прикритись суспільними інтересами та необхідністю. Люди, якщо не хочете повної анархії ПС, їх необхідно зупинити. На нас дивиться весь світ, схід та південь України, які абослютно не хочуть жити поряд з такими "українцями".
Відповісти
О! Прокурорів в неділю будуть на коліна ставити
Відповісти
Схаменіться!!! Ми вже вчора побачили, хто хоче на їх місця.Це не революція,а банда ,яка хоче прийти до Влади
Відповісти
ВИ спчатку в Ліпіни зїздіть пройдіть курс лікування в стаціонарі... Можливо і прийдуть але зі зброєю разом з усіма силовиками та громадянами- ВИ ВЖЕ ВСІХ ЗАМАХАЛИ. Коли людей стріляли ---Ви торчали в теплих хатах, а частина з Вас навіть не знає де той майдан в Києві. Напишіть скільки в склад правого сектору входить осіб і скільки з них мають судимість???? Данильчук- напиши свою автобіографію людям разом з Гузем, Бондаруком та Хведчуком .... і пишучи її ви побачите, що Ви імбіцили...... Також Данильчук напиши скільки ти через посердника брав грошей за протягнення по сесії міської ради рішення???? Розкажи про себе борець.....
Відповісти
Ще до вчорашнього дня вірила і сподівалась, але як прочитала що Мая не проти бути прокурором, а Паша -губернатором. Плюватись хочеться. І хай хто тепер що говорить всеодно всі рвуться до корита!!!!
Відповісти
самооборона??? правий сектор???? ідіть в суди потрясіть. слабо???
Відповісти
бо в судах вже були.
Відповісти