На Волині замінили керівника СБУ

На Волині замінили керівника СБУ
Виконуючий обов’язки Президента Олександр Турчинов звільнив начальника управління Служби безпеки України Юрія Гетала та призначив на його місце Володимира Мельниковича.

Обидва укази з’явилися на сайті Адміністрації Президента України у середу, 5 березня.

В указі Президента України № 251/2014 йдеться: «Звільнити ГЕТАЛА Юрія Володимировича з посади начальника Управління Служби безпеки України у Волинській області».

Указом № 255/2014 Турчинов вирішив «призначити МЕЛЬНИКОВИЧА Володимира Антоновича начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області».

Відзначимо, що Володимир Мельникович був начальником обласного управління СБУ до 5 лютого 2014, коли його звільнив Віктор Янукович.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: СБУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тепер залишилось призначити Параку і Терещука
Повернути Януковича
І кинути за грати Правий сектор і інших активістів
П...ц люстрації
Відповісти
Себе люструй!!! "Чесний" бізнесмен!!!? Розкажи всім чим займався в 90-х коли Мельникович таких як ти ловив!!!
Відповісти
Пана Мельниковича януковіч звільнив саме за те, що НЕ розганяв мітинги, НЕ вступився за Бориса Петровича, коли той писав заяву і за те, що керувався Законами України, а не вказівками з Адміністрації Президента.

Нарікань до нього ніколи не було, і сподівюсь, не буде!!!
Відповісти
да!да !да! Параку назад!!!!і вже!!!
Відповісти
Гузь, Данільчук -люстрація в дії? Клоуни!!!
Відповісти
ганьба!
Відповісти
А я рахую,що Мельникович достойний цієї посади, тим паче наскільки мені відомо його звільнили за невиконання наказів Яника
Відповісти
Сегодня под РОвно расстреляли автобус с белорусскими туристами -. водитель убит - скоты..
Відповісти
Скиньте ссылку
Відповісти
Люди ехали в Болгарию СЛАВА УКРАЪНи - героям слава...
Відповісти
НАДО ПРОСИТЬ ПУТИНА ВВОДИТЬ ВОЙСКА В ЗАПАДНУЮ УКРАИНУ ,,,
Відповісти
Оце красава.При Янику керував областю,і при Юльці керувати буде.Кантора в шоці!
Відповісти
"Пащенку" "Анна Миколаївна" "Валентина" один IP ;)
Пащенко можливо і хам ;) і точно не святий але Пащенко ні на які посади не претендує бо на майдані стояв не за це;)
Відповісти
Я З ВАМИ ПОВНІСЮ ЗГІДНА!!!! Я хочу задати декілька питань
В якому мезеї можна побачити речі з Межгіря та Пшонки ???
Хочу ОСОБИСТО ПРИЙТИ ТА ЇХ ПОБАЧИТИ В МУЗЕЇ!!!!ВОНИ МЕНЕ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ ВПЕЧАТЛИЛИ
Чоому не можна повернути гроші Яника( 12 млрд дол) та взяти у кожного олігарха в борг по 1 млрд дол ( через рік віддамо хоч і без відсотків) ТАК би і закрили дірку вбюджеті розміром в 22 млрд дол.А ВЛАДА КАЖЕ ЩО ЇЙ ПОТРІБНО 35 млрд дол
5 млрд дол -отримали в результаті оптимізації пенсій тих які складають захмарні розміри (Ви розумієте які пенсії я маю на увазі не селян та простих робітників які отримують по 1-5 тис.грн а тих хто отримує 10 тис та вище ) та пільг депутатам
а іншу різницю можна погасити перекривши офшорні зони та повернувши з цих зон кошти наших бізнесменів та сплативши з них відповідні пождатки !!!ХВАТИЛО б НА ВЕСЬ БЮДЖЕТ!!!
Повірте ЛЮДИ БУЛИ Би ВДЯЧНІ ЗА ТАКІ ДІЇ ТА МОЛИЛИСЯ БОГУ НА ТАКИХ керівників!!!
Відповісти
Посаду начальника СБУ обіцяли мені і старому смердючому іжаку критику то де справедливість
Відповісти
А я підтримую Пащенка!Підтримую на рахунок обурення щодо призначень на керівні посади в нашій області.Я був на майдані,ні під кулями на Грушевського не ходив...Патрулював наше місто з перших днів створення громадських організацій.Я ні на які посади не претендую,просто вже хотілося змін в суспільстві,а місто патрулював тому що хочу щоб наші діти да і ми з вами не боялись ходити,жити в нашому місті!Але оказується тільки в нашій державі,після "революції", можуть призначати на посади людей які менше місяця були звільнені з цієї посади і декілька років перед тим працювали на владу Януковича.Просто не має слів.Але ми віримо в світле майбутнє наших дітей!Може це термінові і тимчасові призначення до виборів президента?
Відповісти
Цілком розділяю вашу тривогу і застереження. Разом із тим, багато хірургів не було на Майдані, але у кожного із нас немає застережень, щоб цей хіррг не робив операцій.
Люстрація річ цікава, але в даний час кілька щирих, але не зовсім вдалих кроків (відміна закону про двомовність) може призвести до досить небажаних результатів.
Відповісти
Sb себе дескретувало як служба взагалі...
Відповісти
Треба добре перевірити всіх працівників прокуратури. Там багато працючих пенсіонерів з міліції. Отримувати міліцеську пенсію та зарплату слідчого, прокурора і дерти з людей гроші одночасно чи не занадто? А молоді не можуть знайти роботу, маючи відповідну освіту. НА ПЕНСІЮ!!!! УРІЗАТИ ПЕНСІЇ ПО 5-10 ТИСЯЧ!!! ЗА ЩО ЇМ ПЛАТИТИ?
Відповісти
Призначенням Мельниковича на Волинь СБУ себе дискредитувала, оскільки він прийшов на Волинь 4 роки тому, і як на мене, вже надовго затримався, напевно вкорінився з своїми корупційними схемами, так тримається обома руками за посаду в нашій області, недовго побув Гітало на посаді начальника УСБУ у Волинській області, напевно Мельникович завіз мішок з грошима на Київ, іншого пояснення немає.
Відповісти
Інше пояснення є;)
Сьогодні напишу про це в колонці автора
Відповісти
Ми маємо подякувати цьому генералу! Він не виконував злочинних наказів влади! На відміну від МВС, ПР.
Відповісти
На фото на заднем плане - прокурор Данилин:)
Відповісти
Данілін може бути одним із головних кандидатів на посаду прокурора області.Має високий авторитет серед колег в міській прокуратурі.
Відповісти