«Правий сектор» вимагає від влади забезпечити волинян бронежилетами

«Правий сектор» вимагає від влади забезпечити волинян бронежилетами
«Правий сектор» Волині вимагає від керівництва обласної ради негайно забезпечити амуніцією волинян, які зараз знаходяться на Сході України.

Про це йдеться у заяві «Правого сектора» з приводу загибелі солдат з 51-ї механізованої бригади.

«Правий сектор» Волині тримає контакт з нашими побратимами, що воюють на Сході. Нам не з інформаційних повідомлень ЗМІ добре відомо, що українським військам бракує матеріального забезпечення, зокрема бронежилетів і тепловізорів. В першу чергу відсутність бронежилетів призводить до таких великих втрат», - повідомляють активісти.

Відтак «Правий сектор» вимагає від Волинської обласної ради негайно віднайти кошти і закупити необхідну амуніцію (бронежилети, тепловізори, прилади нічного бачення) і спрямувати ці речі волинянам, що воюють на Сході.

«Здійснити це чітко, швидко, без зволікань. Забезпечити негайне надходження амуніції в місця проведення АТО», - закликають у заяві.

«Правий сектор» просить надати матеріальну допомогу сім'ям загиблих, а також сім'ям поранених.

«Разом з структурами Міноборони, СБУ, парамілітарними громадськими формуваннями сформувати тренувальну базу для добровольців, що хочуть відправлятись на Схід. Використати потужності ЗСУ і МВС в області, зокрема забезпечити проведення стрільб і іншого навчання на належному рівні, що вже декілька місяців (!) вимагає Правий сектор Волині», - йдеться у заяві.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 38
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нехай Правий Сектор віддасть ті бронежилети, які забрав зимою. Скоти!!!
Відповісти
Підтримую. Як по місту бігати, буянити, то ці ублюдки перші, а як воювати... Де Гузь з Данильчуком? Хай на Донбас шурують, хробаки сцикливі, лише тут на фоні школоти своєї круті. Совість мали б.
Відповісти
На сході багато свідомих людей з ПС. Тут лишились або ті хто не підпадають під призов, або ті кому менше 18 років.
Відповісти
А Данильчук з Гузем до яких відносяться?????????
Відповісти
они не относятся. они члены.
чего именно не помню, но члены точно.
Відповісти
Дякую за роз'яcнення!!!
Відповісти
вася ці бронікі що забралі 2 клас.знаеш що це////
Відповісти
Відчувають, що їхня куля їх чекає.
Відповісти
вони вимагають да хто ви такі? це ж із за вас в державі таке почалось а ви вимагаєте. Нічього ще й на вас управа найдеться
Відповісти
Повісьте собі "георігєвську стрічку". Вимоги цілком адекватні та обгрунтовані.
Відповісти
можете взяту ту стрічку і запхати її собі в одне місце
Відповісти
Судячи з "осуджень" вимог зберегти якомога більше життів Ваших земляків, Вам стрічка пасуватиме набагато краще.
Відповісти
вот пусть возьмут то, что уперли у срочников в Луцке, чертовы идиоты, и отвезут. теперь на этих клоунах тоже кровь. напрямую. заметались? поздно.
насчет ленты присоединяюсь. берите сразу две.
Відповісти
Підтримую вимогу ПС. Адже халатність керівників області, міста, районів призводить до смертей ні в чому не винних людей, яких кинули "на забій" не видавши ЕЛЕМЕНТАРНИХ засобів захисту. Пощастило лише тим, кому Люди за власні кошти придбали комплекти захисту. Зате "керівники" виділяють гроші на пам'ятники Бандері, перейменуання вулиць, закупку тролейбусів і т.д., те без чого жили якось вже більше 20 років.
Відповісти
Дійсно, нехай повертають! А ні - нехер трендіти, нехай збирають шмотки і шурують воювати, у мене у взводі, наприклад, ще 5 чоловік не вистачає!!! Задолбали уже всіх!!!
Відповісти
Бронежилет 1-2 класу захисту не спасе від кулі з АК, не кажчи вже про гранатомет.
Відповісти
Одного не зрозумію-чому правий сектор не їде на схід?Вони ж такі захистники...
Відповісти
сектор вымагае.. теперь хоть тупой башкой о стену,а дохлых пиндеровцев не вернуть... вояки,лучше поработайте немножко-целей будете.На худой конец-гайда в гейропу мыть задницы и выносить горшки с гимном. вас ублюдков кто то туда звал??? Там жители сами разберутся что и как..
Відповісти
Звичайно Не дай Бог, але якщо Вас відправлять воювати на схід без елементарних засобів захисту, без медикаментів, без забезпечення харчами, Ви почнете проклинати тих хто Вас туди відправив і тільки тоді зрозумієте що вимоги були справедливими.
Відповісти
Пораджу Лучанину слухати голос народу. Тут такі ж лучани та волиняни як і ви. І якшо люди невдоволені роботою як влади так і ПС, то треба з цим змиритися. Вимога ПС адекватна, але краще б самі купили обмундирування для вояк за кошти, які награбили під час люстрацій. І тільки не треба розказувати зараз у відповідь, які ви чесні та ідейні, а також що ці руки нічого не брали...
Відповісти
На схід поїхало багато Людей з ПС. Тут лишились або ті хто не підпадають під призов (не проходять за станом здоров'я, наявністю двох і більше дітей, відсутністю військової підготовки), або ті кому менше 18 років.
Відповісти
Невже Данильчуку, Саламатіну, Русліку і іншим здоровим бикам не виповнилось 18 років. Що ви несете? Той Данильчук на революційних грошах наїв за останні місяці кіло 3 10 жиру.
Відповісти
Може й Лучанин кіло з 10 наїв, хто його знає. На здоров'я. Аби толк був. А толку то нема...
Відповісти
Я навпаки, похудів, але свій борг перед земляками я виконав. Скільки зміг стільки й перекинув на купівлю бронежилетів, але шкода що набагато більше грошей ніж те що вдалось назбирати для збереження життя наших військових, йде на непортібні для людей та міста речі.
Відповісти
То це й без ПС ясно, шо вони не туди йдуть, ті гроші. Менше б кришували, більше б ділом займалися. Говорю не про весь ПС, бо там є толкові хлопаки, а про певних осіб, які все не моужть налюструватися та нажертися. А тоякісь напівробінгуди виходять - забирати то забирають, а бідним віддавати забуваються.
Відповісти
а кто их туда звал??? не люди востока пришли к вам стрелять,на вашу землю..а они туда пошли убивать..сидели бы дома и кровь не проливалась бы не чья!каждый за свою землю стоит..
Відповісти
Их призвали, и они знали о возможных последствиях, и тем не мене, они поехали туда. А по поводу земли, то они стояли за СВОЮ землю.
Відповісти
Знаете , чье сало съели .
Відповісти
В ВВшників були жилети 1-2 рівня захисту, які проти АКМів як гола дупа проти їжака. Скільки вам це казати?
Відповісти
це гут, але краще поясніть, для чого вони отим крєтінам були? а може, було б поранених менше? а може, хоч якийсь та захист, хоч від уламків? чи їх тре туди голими відправляти, щоб оті тут красовалісь в броніках на семейних труселях навипуск?
Відповісти
Чоловіче,ви такий компетентний у військовій справі,чому ж ви досі не з волинськими хлопцями на сході?
Відповісти
Про що ви говорите? Нащо та дурна мова? На словах всі розумні, а як щось робити то боягузи. Їдьте на схід та розберіться з тими терористами, так як недавно з Башкаленком (хоч він того заслужив) та так як зробили зі своїми активістами в Любешові (хоч вони не заслужили). Що на схід слабо???? Тільки тут геройствуєте, ідіоти срані!!!!!!!!!!!
Відповісти
їхні активісти в Любешові поламали жінці, швачці (!) пальці. не пам"ятаю, щоб Башкаленко таке робив.
Відповісти
Волинський "Правий сектор" боягузи, тільки трендіти вміють. Краще би допомогли ошуканим вкладникам злодійського ОБЩАКА - "ЗАХІДІНКОМБАНКА", який обікрав 15 тисяч вкладників на 340 млн.гр.та фінансуе сепаротистів. Ганьба "Правому сектору".
Відповісти
Скільки г..на на Правий Сектор ллється,а як гнали ригів,то шо ж ви
мовчали?
Відповісти
не один Правий Сектор гнав ригів, що вони так швидко присвоїли собі перемогу майдану!!!!!! і 19 січня атаку на Майдані почав не Правий Сектор, а зовсім іншілюди, яких чогось не згадують!!! Почали ультрас (Нарнія, хто не знає) !!! і закликав до дій не Правий Сектор, а Коба з Автомайдану!!! Тому тут не лише заслуга Правого Сектору, то про це не забувайте !!! Що звеличуєте тут Правий сектор. І зараз Правий Сектор зовсім не той, що був на Майдані.
Відповісти