«Правий сектор» знайшов маєтки Симоненка на Світязі. ФОТО

«Правий сектор» знайшов маєтки Симоненка на Світязі. ФОТО
«Правий сектор» на Волині знайшов шість будинків комуністів Петра Симоненка та Ігоря Калетніка.

Ці будинки знаходяться на узбережжі озера Світязь в урочищі «Гряда», - повідомляють в організації.

Поряд із будинками - вертолітний майданчик.

Стало відомо, що підставними власниками цих будинків є: Марія Г. – мешканка Одеської області, Володимир А. – мешканець Донецька, Володимир З. – мешканець міста Маріуполь, Олена Г. – мешканка міста Херсон та одне зі столичних ТзОВ.

Зокрема опікувався на Волині цими будинками один із депутатів обласної ради.

«Правий сектор Волині вимагає націоналізувати ці шість будинків та переформатувати їх в пансіонат реабілітації для постраждалих та членів їхніх сімей під час Майдану та бойових дій на Сході», - йдеться в повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що робить «Правий сектор» на озері Світязь в урочищі «Гряда»? Схід в іншій стороні.
Відповісти
ПРАВИЙ СЕКТОР, щоб не займатись мафією Саганюка у Вол.-Волинському, заступником начальника міліції, котрий, як відомо із ЗМІ, кришуе продажу контрафактної горілки, Колишнього контрабандиста котрий перейшов у заступники обласного мента,
шастає по курортних місцях.
Відповісти
Конфіскувати нахер ,а комуністичну партію заборонити.
Відповісти
то ж казали, що і будинки є ПР. А тепер нові власники найшлися чи то що?!?!?!?!
Відповісти
так писали ,що ці будинки Волинське міжегіря (янека), завтра будуть тимошенко чи ще когось?
Відповісти
Це все будувалося за народні гроші-значить належить народові:)
Відповісти
Без Клімчука тут не обійшлося. Допитати хворого на зоб.
Відповісти
там ще маєтки климчука покажіть і конфіскуйте!!!!!!!
Відповісти
Взагалі то, ці маєтки самооборона знайшла в місяці березні, якщо не помиляюсь. Залишилось ще тільки автомайдану їх знайти
Відповісти
Пишіть що це маєтки Порошенка...Щов встигати з фейковими новинами....або хоча фото змінюйте як пишите що одні і ті самі будинки належать і янеку і симоненку
Відповісти
Шановні волиняни! Ек вірте цим придуркам Гузям і Ко! Хай краще покажуть будинки партійців від Батьківщини, а саме Грицюка в селі Жидичин, нового нач. міліції, прокурора будинок на вул. Героїв УПА, будинки і дачі депутатів обласної ради, верховної ради! Вчепилися до комуністів!!! Комуністи були більше 70 років при владі, припустимо, що заробили, а де ж за 23 роки заробили демократи будинки, депозити, і т. ін! Памятайте, панове демократи, була лютнева революція, але буде ще й Жовтнева! Всім вам подонки буде люстрація!!! Їдьте наволоч в Донецьк, ви банда бенднровців розвязали цю війну, ви загубили Крим, ви стріляли на Майдані в беркут і мирних протестувальників, ви наволоч залишили людей без роботи і засобів існування, ви сфальсифікували вибори президента і привели підпалювача війни до влади! Ви вбивці і прощення вам не буде! А тепер людям вішаєте лапшу на вуха за комуністів, замилюєте свої гріхи! Та хнр з ними з тими комуністами, вибори все вирішать (хоча Симоненко на останніх виборах набрав бідьше голосів чим Тягнибок)!Зробіть ви людям життя, дайте людям жити! ПРОЩЕННЯ ВАМ НЕ БУДЕ!
Відповісти
Поддержую!
Відповісти
Люстрація - маладець, усе правильно !!!
Відповісти
повністю підтримую правий сектор
Відповісти
суд вже прийняв рішення про "націоналізацію"? Чи тепер достатньо заяви секти?
Відповісти
сам симоненко землі не брав. хтось йому її вділив. вкрав у жителів району.прості люди доступу до землі немають.пихатий чиновник при допомозі кмімчука розбазарив всю землю біля шацьких озер.
Відповісти
Пидтримай за кинець спини
Відповісти
Дивуюсь як ще будинок Путіна або Кім Чем Іра там не знайшли?))
Відповісти
я б зпалив к бісам. іноді жалкую, що я мирний та спокійний.
Відповісти