вхід реєстрація

У чотирьох луцьких школах - нові директори

У чотирьох луцьких школах - нові директори
У чотирьох загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру змінилися директори.

Про це пише Волинь-нова.

Колективом навчально–виховного комплексу №9 керуватиме Олександр Дубина, котрий був директором загальноосвітньої школи №13. А замість нього працюватиме Іван Леуш, донедавна заступник директора спеціалізованої школи №5.

У навчально–виховному комплексі «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступеня №22–ліцей» директором стала Лариса Кучер, яка працювала тут завучем із навчально–виховної роботи. Луцьку вечірню (змінну) школу очолила Анжела Масиник, колишня керівник міського управління освіти.

З новопризначеними керівниками укладено контракт терміном на один рік. Потім за результатами їхньої роботи буде ухвалено рішення про продовження співпраці.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Колоду перетасували.
Люстрація!
Відповісти
Коли змінять керівника школи-інтернату???? Чи він там і помре???
Відповісти
проснулися! вже давно пора б було викласти цю інфу! але правильно - краще пізно ніж ніколи!)
Відповісти
Соррі за оффтоп (с), оце дивлюся я на колонку привітання і бачу в ній лице Клімчука. Вибачте, а хто воно таке, щоб писати нам свої привітання?
Відповісти
Середньостатистична жінка 100% підтримує середньостатистичного чоловіка!
Відповісти
Він Борис Петрович Клімчук, якого поважають люди, а ти середньостатистичний чоловік
Відповісти
коли зминять директора школи номер 2 там немае дисциплини пьяници працюють не виходять на роботу и отримують зарплату
Відповісти
ганьба директору гімназії №4 (число чотири, як каже сам директор Мишковець). шо він там тільки не вичворяє: бере хабарі за влаштування на роботу, таким чином роздуває штат працівників, а потім вчителі по 3-8 годин мають. Звільнити негайно!!!!!!!!!
Відповісти
а яка такса? чи Ви особисто давали... а так що більш нікуди на роботу не брали?? чи Ви керуєтесь ББС ( Баба Бабі Сказала). Знаю його як хорошого вчителя і класного професіонала, та й до реяі, якщо там так погано то в Луцьку є ще 25 пристойних навчальних закладів, може там годин більше...
Відповісти
Жаль, что нашего директора забрали. Школа 13. Профессионал, патриот, хозяйственник. Есть надежда, что новый будет не хуже
Відповісти
в нас Липини як в дурдомі , директор школи як завжди по партійній квоті і до того ще й вчитель малювання...а здаваню грошей на школу нема кінця і краю!!!!!!!!!!!!!! навіщо взагалі така школа як що існує тільки за батьківські гроші !???????
Відповісти
про яку чесну Україну іде мова якщо діти тільки і чують від батьків що ті тільки те і роблять що здають гроші на школу !!!!!!
Відповісти
Краще б змінили директора 4 гімназії,який лопатою гроші загрібає і з дітей гроші за медалі вимагає!
Відповісти
Ура! Недожко хабарник гуд бай!
Відповісти
А ви поскачіть і все пройде. А хто не скаче той москаль
Відповісти
в 22й школе хороший директор был, поднял отлично школу! будем надеяться что пани Кучер будет дальше достойно руководить, она давно там завуч, да и человек хороший)))
Відповісти
і сміх і гріх, а директора 26 школи колись поміняють чи його зі школи вперед ногами винесуть??? сама безобразна школа у місті і через таке недолуге керівництво. Вчителі з хорошими годинами переважно родичі або жінки потрібних директору людей. Всі свої питання рішають, а навчання дітей на останньому місці. За усе з батьків гроші збивають і схиляють батьків до репетиторства.
Відповісти