З 1 грудня у Луцьку ціна на проїзд зросте до 3 гривень

З 1 грудня у Луцьку ціна на проїзд зросте до 3 гривень
З 1 грудня ціна за проїзд на деяких маршрутах громадського транспорту зросте до трьох гривень. Так вирішили перевізники, повідомляє Волинський інформаційний портал.

З 1 грудня проїзд на маршрутах №9, 9а, 12, 18, 19 та 22 вартуватиме 3 гривні для одного дорослого пасажира та 1 гривню - для дітей віком від 6 до 14 років.

Нагадаємо, що рішення про встановлення таких тарифів виконком Луцької міської ради прийняв ще у травні, проте з певних причин перевізники самі поставили меншу ціну за проїзд. Натомість із 1 грудня вирішили її підняти до граничного розміру.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а я хочу зарплату собі підняти, можна? мабуть таки підніму сказав собі я!
Відповісти
і мені підніми будь-ласка
Відповісти
Підніми синку і мені пенсію
Відповісти
О козюро де ти, спаси нас!
Відповісти
Круто! Напевно скоро будемо пішки ходити...
Відповісти
Ну вде в 12 раз було 3грн...., відмінили!!! Ну, далі хац дурні думкою багатіють, що Голєва така "хороша" і мер теж.... І не опубліковуйте)))
Відповісти
Заради принципу багато людей не будуть ііздити цими маршрутами, і через місяць знову буде 2,50
Відповісти
Через місяць? Через тиждень...
Відповісти
ну на 19 було давно по 3 щось як напишуть тільки людей страхають
Відповісти
По три - це за місто і до міста. В межах міста було 2,50.
Відповісти
Краще їх спалити!! Ніж їздити.
Відповісти
Угу... Якщо маєш свої, то так і зроби..))
Відповісти
А чему удивляться? Солярка 18 грн. стоит.
Відповісти
а зарплата яка в людей стала?
Відповісти
на сьогодняшній день - 16грн.
Відповісти
живемо по-новому, отже, і їздимо по-новому!
Відповісти
Усе чомусь дорожчає,тільки зарплати чомусь не зростають....напевно наші чиновники скучили за майданом?якщо так піде далі чекайте на другий майдан....
Відповісти
Не другий а вже третый буде. може.
Відповісти
та зробіть по 5грн, щоб транспорт вільний був, бо забиті битком..
Відповісти
Не розумію, чому так всі реагуєть на підвищення ціна за проїд..!? Коли цигарки і спитре подорожчало, то це нормально, виходить.. А коли перевізники у збику (вартість ПММ) і хочуть підняти вартість, то цього робити неможна...
Відповісти
Без цигарок і алкоголю обійтися можна.
Водії крадуть, держава власнику за пільговий проїзд доплачує.
Маршруткі добиті. Зверніть увагу на рік талону проходження техогляду (по закону кожні три місяці), в салоні холодно.
Звичайно у "збитку", взяткі великі, а про безпеку забули.
Зарплата на місці. В мене за день по роботі 12,5 грн мінімум йде.
Відповісти
Ходіть тоді пішки...
Відповісти
БУДЕ БАГАТО РИЖИХ ЗАЙЧІКІВ
Відповісти
Ще не один перевізник ні одного дня в збиток не йіздив в день з одного автобуса перевізники мають від 600 до 700 а то й 800 гривень чистого прибутку з одного автобуса.Про який збиток може бути мова. Просто розводять вас як хочуть. Тому всі під міську раду на пікет. Бо вони й по 2 гривні мали не менше 500гр в день з 1автобуса.
Відповісти
А 500грн. в день, то заробіток офігенний!? А скільки на ремонти, на з/п тим же водіям, податки і т.д... Не говори про те, чого не знаєш...
Відповісти
Зарплату водіям, ахахаха, розсмішили. Хіба що тільки на бумазі в бухгалтерії. Водії здають певну суму власнику, все інше їхнє.
Незначний ремонт коштом водія, щось більше - на половину.
Податкі, ахахаха, ось тут дійсно один збиток, їздять чисто на ентузіазмі.
Відповісти
ці маршрути у межах міста на деякі ділянки можна добратись іншими маршрутками. Трошки вільніші можуть стати 9,9а.
Відповісти
Нафта падає а ціна за проїзд РОСТЕ !!!!!!!!!
Відповісти
ага,коли здачу не дають,то по три гривні часто їздимо:(
Відповісти
то чому ви не вимагаєте свою здачу?
Відповісти
Добре, шо підняли. А то неможливо влізти в ці маршрутки в час пік. Хай студенти їздять 15-ми.
Відповісти
Де квитки? Податки не відповідають дійсності.
Відповісти
19 за город теперь будут уже по 3.50?!?!А талончики на "3.5"и на "3.00"у них хоть раз спросите!!!!
Відповісти
19 за город теперь будут уже по 3.50?!?!А талончики на "3.5"и на "3.00"у них хоть раз спросите!!!!
Відповісти