Жахлива ДТП на Волині: авто розтрощило вщент, водій помер у реанімації. ФОТО

Жахлива ДТП на Волині: авто розтрощило вщент, водій помер у реанімації. ФОТО
Неподалік села Сокиричі, що у Ківерцівському районі на Волині, 22 лютого трапилася жахлива автопригода.

Про це на сайті Board.lutsk.ua повідомив користувач, зареєстований як Kiolan.

Автомобіль Renault 25 не впорався з керування, перевернувся на повороті та вдарився у стовб.

Водія, мешканця Ківерець, 1982 року народження, госпіталізували в реанімаційне відділення, однак, на жаль, врятувати життя постраждалого не вдалося, - пише Інформаційне агентство Волинські Новини.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
капец(
Відповісти
жахливо!!!
Відповісти
начальник даі КІверець Романов за 2 дни НА ДТП не міг впливати, бо водії п'я --НІ.....
Відповісти
Жах. Це як треба їхати, шоб від авто осталося ТАКЕ???
Відповісти
Жах! Безглузда смерть. Краще б воювати пішов, може б живим лишився
Відповісти
Навіть не було шо фоткати...
Відповісти
Добре хоч більше ніхто не постраждав....А на рахунок "не впорався з керуванням"...Дію ПДР ще ніхто не відміняв.
Відповісти
то закон парності - вчора в Дачному, сьогодні - Сокиричі
Відповісти
ти маєш наувазі що 23 наступне дтп має відбутися...
Відповісти
озеро ківерці або жабчи чи тростянець
Відповісти
Нихто незастрахований вид такого и незнае нихто що може статися и чьому так вийшло.
Відповісти
Шо ви лепечете
незнаючи причини не меліть в коментарях дурного,він не пив і не міг бути п*яним...краще за своїм життям слідкуйте і не наводьте наклепи на людину,яка померла і у якої залишилось двоє маленьких діток!!!!
Відповісти
Підтримую!!! Вічна память!!!
Відповісти
просто жах((
Відповісти
"Небайдужий" замість того,щоб відправляти когось воювати,сам би там сидів і не писав безглуздих коментарів
Відповісти
в мене самого таке авто, вже друге,крепка машина,. я взнав від друга про це дтп, в нього теж така машина,...яка там була швидкість?..
Відповісти