вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Атака на мову – це атака на державну незалежність, – Ігор Єремеєв

Атака на мову – це атака на державну незалежність, – Ігор Єремеєв
Мовну проблему в Україні штучно розкручують політики напередодні виборів, аби мобілізувати електорат Східної України і заробити бали на свою користь у перемовинах з Росією, вважає волинський політик і бізнесмен Ігор Єремеєв.

Кометар Єремеєва щодо скандального прийняття Верховною Радою 3 липня 2012 року законопроекту «Про засади мовної державної політики» 4 липня поширила його прес-служба.

«Але українські можновладці, які «проштовхнули» цей закон, мають розуміти, що Росія не оцінить такого кроку і на поступки в газових питаннях не піде», – зауважив Єремеєв.

«Якщо щось і цікавить нашого сусіда, то це економіка. Саме економіка визначає і справляє справжній вплив однієї держави на іншу», – додав він.

Єремеєв вважає, що фактично відбулась не лише чергова, але й найбільша перемога над українською державністю за останні двадцять років. «Великий крок до того, щоб перетворити Україну на губернію, президента на губернатора, а народних депутатів викинути «за ненадобностью», – сказав він.

«Варто вже зрозуміти народним обранцям, затятим захисникам всього російського: атака на українську мову в будь-якому вигляді – це атака на незалежність держави, а відповідно і на їх владні повноваження, які вони хочуть мати в Україні», – наголосив він.

Ігор Єремеєв підкреслив, що коли в української нації завуальовано під начебто захист мов національних меншин хочуть забрати власну мову, це означає лише одне: ми продовжуємо потерпати від мовно-культурної агресії, яка має зовнішні потужні джерела підтримки.

Причому відбувається це з використанням українських політиків-запроданців, в головах яких навіть не виникає жодної нової ідеї на користь вітчизняної економіки чи соціальної політики держави.

«Впевнений, прийняття закону про засади мовної політики не оцінить електорат в східних областях, як сподіваються регіонали. Коли «поліпшення життя вже сьогодні» люди так і не відчули, то гуманітарні питання для пересічного громадянина кардинально не змінять його незадоволення правлячою партією. Скоріш за все, це більш згуртує електорат на заході, якому вже давно «сидять в печінках» депутати, які кожен день, крок за кроком здають національні інтереси України», – зазначив Єремеєв.

На його думку, з іншого боку, прийнятий злочинний стосовно української мови закон дасть всі шанси, щоб Верховна Рада хоча б частково очистилася від запроданців вже на найближчих виборах. Бо люди побачили обличчя всіх «героїв», які причетні до його прийняття.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 4
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну тепер хто за що - очевидно. І позицію Мартинякі і Єремеєва :))))))))))
Відповісти
якась нова стратегія
Відповісти
Ігор Миронович гарна позиція! Тільки, щось не дуже все так гладко получається, адже якби не голосування представників Вашої Народної Партії! А Ви у ній таки заступник голови, то цей закон прийнятий би не був ( Тому не тут писати треба було! А вплинути на своїх друзів-по партії!
І щось думається, що і Ви на їх місці голосували б так як і вся Народна Партія! Ну так, перед виборами Вам вигідно писати, чи то точніше замовляти такі статті. Та краще було б реально щось зробити...
Відповісти
ЄРЄМЄЄВ і ПОРОДИВ таких ЗАПРОДАНЦІВ,як ЛИТВИН і його "партію" з гарним іменем НАРОДНА,хоча вона народна,як ми з вами:націонал-фашисти (так назвав нас Колєсніченко)!!! ГАНЬБА ЗАПРОДАНЦЯМ!!!
Відповісти
Останні новини
Шибу взяли у «Фронт Змін»
04 липень, 2012, 16:11
Атака на мову – це атака на державну незалежність, – Ігор Єремеєв
04 липень, 2012, 16:02