Соцмережі висміяли російське керівництво на Генеральній асамблеї ООН. ФОТО

Соцмережі висміяли російське керівництво на Генеральній асамблеї ООН. ФОТО
У соціальних мережах глузують із російського керівництва, яке брало участь у ювілейній, 70-й, Генеральній асамблеї ООН.

Фотожаби опублікувало Еспресо TV.

Нагадаємо, російська делегація покинула зал Генеральної Асамблеї ООН під час виступу президента України Петра Порошенка на Саміті по глобальному порядку денному в галузі розвитку.

Як прокоментували згодом, делегація залишила залу на знак протесту проти відверто політизованої і агресивної мови, яка абсолютно не відповідала заявленій темі саміту.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вам ще не довго...
Відповісти
Класно нас зазомбували! Любим тих, хто нас залюдей не вважае! Придумали нам майдан, війну і тд!
Відповісти
вас, тролі кацапськи, і зомбувати не треба, ви за гроші душу продасте))
Відповісти
лавров вже з арабів посміявся, тепер нафта меньше 50 баксів за барель, арабам пох, а кацапії - піпец...і хто дибіли?)))
Відповісти
а у душі вашій розгулює гемериканська мама і роздає печеньки...
Відповісти
Ольгінські боти нові методички отримали?
Відповісти
за гроші продався твій презік,ліг під негра і має за дурнів всю країну,а ти і на далі ним захоплюйся
Відповісти
а ти хочеш опинитись на місці, як ти кажеш, презіка? нести на собі тягар? довести всьому світові, що ми не починали війну і досягти світової підтримки! ми не впали у фінансову яму, як цього хотів путлєр, саме завдяки міжнародній фінансовій підтримці, це заслуга, як ти кажеш, презіка...
п.с. краще хай америкоси роздають "печєнкі", ніж кацапи - кулі.
Відповісти
ми не впали в фіняму?ти в якій країні живеш?ці борги,які він набрав для власного збагачення не віддадуть навіть твої правнуки!країною керують грузини,прибалти,амерекоси-весь сумазброд!понабиравши мильярди чужих грошей ми знаходимось в переддефолтному стані,твій хвалений гарант буде доживати свої щасливі і забезпечені дні в сполштатах,а ти купуватимеш долар по 150(а може і більне)грн.ти більше дивись телевізор і свято вірь в те,що все це заради тебе і країни...фу,аж бридко стає,коли бачу його обличчя,кругом суцільна брехня.
Відповісти
Ви крім полити лайном ще вмієте щось? Де пропозиції? Ви що би робили на його місці - здались путіну чи теж просили би підтримки у Європи та Америки? Які в нього варіанти? Повноцінна війна - третя світова?
Якби не вливання фінансові - вже був би дефолт і просто розвал країни, цього прагне путін.
Завдяки фінансовій підтримці ми ще тримаємося, навіть 20% зовнішніх запозичень нам списали - це теж зменьшення тягаря на кожного!
Відповісти
читайте книжки розумних людей-там написано як жити без запозичень.але,я так розумію,дивитись тв-це Ваше,а читати-ні.лайном ніхто нікого не поливав,поливають лайном,на жаль,простий народ.стояти з протягнутою рукою і платити мильйонні податки в бюджет країни-агрессора-це вищій пілотаж.закопувати в землю молодих і перспективних-також ознака майстерності.не назначати ефективних керівників,а ставити людей для перерозподілу фінансових потоків-браво!
Відповісти
так звана "фінансова підтримка" стане врешті-решт зашморгом,ви питаєте в мене щоб я робив?а не хочете в керівництва держави спитати що зроблять вони?я не керую краіною,я не визивався на цю посаду,нехай мій президент буде взагалі німим,ніж вільно володіє англ.мовою,але при цьому буде талановитим менеджером.рейтинг здобувають результатом,а не обіцянками,яких не взмозі виконати.
Відповісти
якщо ви такі розумні - ідіть на вибори, ставайте президентами, депутатами і т.д.
чи з ольгіно не відпустять?))
Відповісти
жити треба так,щоб нікому нічого не доводити.про який тягар іде мова?тяжко бабло складати в закрома,дуже тяжко.ледь тягне,бідолашний.я б йому поміг,але він не кличе.
Відповісти
ви те бабло особисто бачили, як він складає?
чи вам путін розказав?
Відповісти
дайте чітку відповідь,що позитивного сталось в країні після початку президентства пєті?хоча б один пункт постарайтеся знайти.буду вдячний
Відповісти
Ваша риторика, як і питання, повністю відповідає посилам кремлівських тролів.
Варто нагадати, що окупація Криму почалась у лютому місяці і фактично відбулась 16 березня, захоплення Донбасу - 12 квітня почалося зі Слов'янську, а Порошенко став президентом тільки 7 червня!!!
Йому дісталась країна у стані війни та процесі розвалу.
Україна не розвалилась і вистояла, вам цього досить?
Ви пробували коли небуть дипломатичним шляхом "розрулити" ситуацію з гопниками в темному провулку? Спробуйте, тоді хоч на мить опинетесь у шкурі Порошенка.
Так, він не ідеальний, але з ним розмовляють світові лідери, і що надважливо - підтримують.
На відміну від Грузії у 2008 році...

Відповісти
як Вас легко передбачити!Ви,як корінний житель бананової республіки,тільки і можете людей з протилежним поглядом відразу клеймити або "путінським агентом",або "кремлівським тролем"!Людьми,яких легко передбачити,дуже легко керувати.Можливо він Ваш родич,або роботодавець,і Ви дійсно почали жити по-новому,знайте,що таких як Ви -1%,а таких як я -99%.Після перевороту я втратив суспільно-корисну роботу,і зараз змушений виживати.На своїй першій пресконф.він брехав,що ато має тривати години,а не місяці.Пройшло півтора року,брехня залишилась,дій ніяких.Ви нецікавий співрозмовник,діалог з Вами-це спіраль,в якій Ви знову будете питати,щоб я зробив,балотуйтесь і.т.д.Вам бажаю "жити по-новому",як Ваш персональний президент обіцяє.
Відповісти
з путіним не спілкуюсь,але статистика річ вперта,всі вони феноменально збагатились за останній рік.
Відповісти
до де ті статистичні документи? покажіть, раз ви їх вивчали))
чи бла бла бла за методичкою?
Відповісти
Це зрада...
Відповісти
Ольгінці, вам хоть по 10 рублів за пост платять?
Відповісти
С нас ржут все и даже негры,только мы идиоты думаем,что только нас и жалеют и обсуждают.Америкосы за бакс удавятся,дают один,вытаскивают три.
Відповісти
америкосы за бакс удавятся, а кацапы за бакс душу и родину продадут, а на бутылку водки маму родную поменяют.


Відповісти