На Волині пускали новорічні салюти попри заборону

 На Волині пускали новорічні салюти попри заборону
У новорічну ніч на всій території України діяла заборона на використання салютів та феєрверків.

Однак на Волині про неї чули не всі.

Так, 1 січня 2016 року салюти “бахкали” в Луцьку і Володимирі-Волинському, про що в Facebook писали місцеві активісти, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Нагадаємо, кампанія щодо інформування громадськості почалася в грудні, коли волонтери по всій країні закликали утриматися від новорічних салютів. Пізніше влада нагадувала, що в державі діє заборона на салюти і феєрверки на час АТО. Однак очевидно, що інформаційна кампанія виявилася недостатньо ефективною або ж люди зігнорували заклики.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Луцьк, свято
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чого непозакривали магазИ???А ТІЛЬКІ ДАЛИ ЗАБОРОНУ???? ТУПОСТЬ
Відповісти
великого розуму не треба,щоб зрозуміти,що не слід пускати салюти велично святкувати,коли паралельно йде війна!
Відповісти
В нас не іде війна. Простеньке АТО і все.
Відповісти
В сраці мали...
Відповісти
Ті паскудо побувай на Донбассі ,посиди в окапах при обстрілах ,тоді будеш мати не тільки в с..ці .Дебіл блін .
Відповісти
Ті міні ні тікай...
Відповісти
Вояки ато фейерверков боятся
Відповісти
Вітання президента по ТБ саме ганебне за всю історію України!!!
Відповісти
Да, дійсно, Порох "отжег"! Вдавитися йому шоколадом у новому році!!!!
Відповісти
Не дотягне до грудня...
Відповісти
А раніше не можна?
Відповісти
Тай добре що пускали..ато якось без них і Новий Рік не свято...а ті хто з ато повернувся,не хочу казати за всіх але більшість як було бидлом так і лишилось..сидять собі по барам..як так то пити і в шумних закладах де музика на всю рубає то можна а як салютика шмальнути то тут вони вже хворі і психіка нестійка
Відповісти
шкода, що більшість із нас не має просто співчуття, до тих, родин , що поховали своїх близьких, до тих, хто ще зараз ризикує життям, щоб усі інші мали можливості жити і радіти життю. Врешті, не важливо , чи були самі по собі феєрверки.. Але важливо, що комусь байдуже, що ми не маємо поваги до ближніх і вдячності Богові! Не може бути миру у країні , якщо МИ усі між ссобою маємо ворожнечу, зневагу і неприязнь.
Відповісти