Луцькі поліцейські оштрафували двох підполковників та директора ринку

Луцькі поліцейські оштрафували двох підполковників та директора ринку
Вчора, 6 січня, луцькі патрульні винесли 52 постанови на водіїв щодо порушень правил дорожнього руху.

Про це йдеться на сторінці луцької поліції у Фейсбуці.

Серед порушників – два підполковники міліції та один директор ринку.

Також один транспортний засіб евакуйовано на штрафмайданчик.

Окрім того, поліцейські винесли 117 попереджень про евакуацію.

Здебільшого, посилене патрулювання здійснювалось у місцях масового скупчення людей, зокрема біля ринків міста.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 66
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Навіть оштрафували лідера волинського ОПГ.
Відповісти
каральна операція, "служити і захищати" не підходить, скоріше "зловити і наказати". Ні чим від ментів не відрізняються?? І ще, а хіба поліція тільки стоянками займається? притони і нічні заклади що працюють до ранку, продаж фальсіфікату та наркотики не звертаеться увага. Скількі постанов на ночники винесли? ....ганьба та популізм Авакова(((
Відповісти
чому не дзвониш 102 ?
Відповісти
Вася ,почитай чим займається патрульна поліція ,до ціх злочинів які ти перечислив ,вони відношення не мають,за ці злочини ,поки відповідають ці самі мусора ,продажні ,корумповані нелюди .
Відповісти
Ти та сама система. Як за два місяця можна взагалі кимсь стати? Житя треба прожити щоб щось писати .
Відповісти
Васьок, сім балів. Біля ринків не штрафувати потрібно, а заборонні дорожні знаки познімати, щоб люди мали можливість припаркувати авто. А то совдепія стопудова: там, де людині необхідно зупинитися (біля лікарні, біля школи, біля ринку), там не можна зупинятися. І ще одне: отару поміняли, а пастухи залишилися ті самі.
Відповісти
Роззуй очі. Всюда повно місця запаркуватися. Тільки бидло привикло паркуватися бампером в двері магазину чи на пішоходному переході. Біля Варшавки самі бариги свої авто раком ставили,що іншим проїхати по вулиці не було можливості.
Відповісти
але де призвища бравих военних.замнуть за звичаем а там дивись генералами поліціі стануть
Відповісти
нічєво нє міняєца)))
Відповісти
Перш ніж штрафувати - треба забезпечити місця для стоянки автомобілів, чи перенести ринки в ті місця де є можливість створити парковочні місця!!!
Відповісти
Всюди достатньо парковок. Новий ринок має достатньо місць і ціни менші за варшавку.
Відповісти
Немає місця для паркови? Чому на машині приїхав?
Відповісти
Ти ідіот? На чому хочу, на тому і їжджу!
Відповісти
Оце Ваш коментар у Різдво...
Відповісти
Правильно створіть умови для людей винесіть базари на окраіни міста там де можна зробити парковки от як там там певний час безкоштовно .А в нас проблеми інфраструктури міста це проблеми людей краще штрафом покарати ніж вирішувати,вже давно хотіли базари повиносити от автомобільний теж там якщо не дай бог як у Киеві Нафтобаза горіла це ж буде піпец
Відповісти
Вже цей непотрібний піар починає набридати, і чому не написали що колишніх міліціонерів? Нічого не змінилось, своїх вони не зачіпають.
Відповісти
Все набридло та поліція.
Відповісти
Ми були тверезі! Ну майже...
Відповісти
По одному патрону вам выдадут...
Відповісти
як на мене,то нови патрули прокатують на машинах наши з вами гроши.Реальнои роботи немае.штрафи за парковки,то мизер,який ни на що не впливае. Хай би притони розганяли, по дворах пишком ходили, щоб стало менше грабежив лучан. И тд.
Відповісти
За наші кровні гроші діти катаються:)стидоття одумайтесь та по звільняйтеся 200 поліцейських в місті дурдом. Раніше було 30даішників.
Відповісти
Для організаціі парковок і ринків є міська влада це іі завдання питання чи надовго ім вистачить принццИповості
Відповісти
Ви Євген є патрульний поліцейський, звикайте працювати в усіх напрямках. Отже у ночі та і не тільки, злодії обкрадають квартири Лучан, а війско у 200 поліцейських граються у ДАІшників... Романтики)))
Відповісти
В управлінні чотири поверхи ментів штани протирають,то ж нехай виходять також патрулювати
Відповісти
Якого ці "трьохмісячні" можуть зловити злодія чи грабіжника вони його живлго ніколи не бачили їх потрібно спочатку на екскурсію в горотдєл зводіть покажіть як виглядають живі злочинці.А на притонах дуже неприємний зарах вони туди непідуть це робота грязних мєнтов.
Відповісти
мєнти вже показали свою ліворукість. Війна та окупація - це наслідок деградованої міліції та СБУ.
Відповісти
Наші патрульні це бутафорні аніматори на дорозі.Вони не тільки пдр не знають але і закон Украіни про поліцію! Вони що можуть то лише іздити з вімкненими маячками вніч по центральним вулицям коли в дворику щурі луплять машини! Злочинність у м.Луцьк з іхнього періоду роботи Зросла у декілька раз! Квартирні крадіжки,автомобільні та інші...не зменшуються! Зато наші браві патрульні розганяють автомобілі біля ринків ,це свідчить про те що вони окрім цього нічого більше вміють! Як опитати людину чи відібрати заяву вони теж не вміють,і спригують на тещо іхне нач. забороняє. Всіх тянуть в Луцький ВП і дільничі складають на затриманих(пянь та іншу нечість ) протокол.Тобто шо вони роблять не зрозуміло. А ті як ви кажете мєнти лазять по притонах , барижнях щоб розкрити злочин ,і замітьте зарплата у них 3000-4000 тис грн а не 8000 . Патрульні з сімейником розібратись не може не те що крадія зловити! Порада як перевіряєте людей по орієнтуааннях ..( дані записуйте щоб потім мєнти могли злочин розкрити) в рапотрі вказуйте!
Відповісти
це справа Пастора ....и справа має бути кримінальна!!!!
Відповісти
От тут половина гадить перемивала кістки нашій поліції,чому ви такі розумні не пішли і не показали як ви наводить порядок???там є люди які прагнуть змін і вони цим займаються,там є люди які ніколи не мали нічого спільного з мільцією і немає чого всіх ставити під один гребень.якщо ми хочемо змін нам потрібно допомагати один одному а не хаїти.
Відповісти
Репресії поліції проти водіїв. 52 постанови в день, 1560 в місяць, 18720 в рік, кожен другий водій буде оштрафований - це захищають громадян?
Відповісти
Годі говорити про якісь серьозні здобутки нової поліці. Вони навіть валютчиків не можуть прибрати з вулиці і базарів! Пока навчаться щось робити часу пройде ще чимало. Для того щоб був якийсь толк, треба змінювати свідомість. А подвійні стандарти по відношенню до людей, які існують не тільки в поліції, а в інших державних структурах та вцілому в країні - цьому не сприяють. Поки одні будуть розповідати іншим як треба чесно жити і працювати, та поважати Закони, не показуючи, при цьому, особистий приклад - толку не буде.
Відповісти
Там КІЧА В.В дає добро і всі ми працюємо ха ха ха.
Відповісти
щодо особистого прикладу, то його було видно на засіданні кабміна у реФФорматора із стаканом в руках. Де Згуладзе поділась?
Відповісти
Поліцейські молодці.Іх видно, їх бачать, і то вже добре.Вони стараються. А от як спрацють потім суди, коли судді всі ті самі бариги, то дуже сумно.
Відповісти
КПК потрібно міняти, воно написано не для простих людей!
Відповісти
До нас в поліцію
Відповісти
Податкової міліції?
Відповісти
Розігнати всіх мусорів нових і старих!
Відповісти
А як ви хочете цілі сутки кататись по Луцку треба якось бензин солярку відробити от через штрафи і зароблять.А нові поліцаі так само як гаі порушують правила сам бачив на зебрі біля варшавського включили аварійку і хв.40 ходять регулюють .Станьте по правила і тоді учіть інших правил
Відповісти
В них екологічні автомобілі,ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ!!!!! Не на бендзині і не на дизпаливі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Не екологічні а гібриди і тільки тойоти і вони до 40 км рухаються на акумоляторі а після 40 на бензині а ісдзу джипи на солярі пошукайте в гуглі характеристики цих авто і тоді коментуйте
Відповісти
Ну звісно а пікапи??? 2,5 турбо дизель то ти думаєш моло він соляри "жере"!?
Відповісти
Перш ніж бумагу переводити-і штрафи ліпити- Треба створити передумови виконання правил- РОЗМІТКА ДЕ,СТОЯНКИ ДЕ....Терпіть Поліціянти-назвався грибом-полізай в кошик....ще не такого наслухаєтесь...
Відповісти
Провокатор. Жаба давить,що молоді поліцейські навели лад на вулицях.Напевно тебе влаштовувало,що даїшники косили бабло .
Відповісти
Це ви називаєте лад навели? Так машини з ринків порозганяли,центр більш менш вивільнили ну на цьому і все... Наштрафували людей які і так не багато живуть і лишньоі копійчини за душею не мають а цим не бідним на дорогих авто це копійки ім даже весело і цікаво. В нас в Луцьку не дорожню поліцію створили чи може це нова ДАІ? Молодці слів немає, але окрім розгону потрібно ще щось робити, з сімейниками вам ще важко не навчились - добре,розумію треба час, з бидлом пяним теж почучуть вчитесь вже швидку викликаєте,молодці. Аби іздити деякі б з вас навчились,писати бумаги на викликах(банальне пояснення)і дійсно вночі без маячків в двори заіжджали, пішочком тихенько проходились було б прекрасно дорогі патрульні, ціни б вам не було)
Відповісти
Так зато було ясно що буде завтра.
Відповісти

Так зато було ясно що буде завтра
Відповісти
В школі міліції Вас поліціянти навчили так висловлюватись. Клоуни~}
Відповісти
а хто ці підполковники? Прізвища їх знаєте?
Відповісти
5років як на пенсії.0-поваги до віку.
Відповісти
Закінчуйте свій піар.
Відповісти
Молодці. Правильно якщо стоїть знак якого милого відкрито в наглу порушувати? Молодці. От тільки люди наші не звиклі до порядку, лише здатні кричати що хочуть порядку, а як доходить до них то вже все, не потрібно нічого!!! Так от варто починати з себе і тоді щось буде толкове.
Відповісти
Так треба було піти (не тормоз)і показати як треба служити в поліції а не взакувпти їм що потрібно робити.показали б майстерність та й все.а Ви як влаштовувались га роботу в перше в свому житті ви все вміли та знали?якщо так то Ви геній,просто знахідка.
Відповісти
Не вірю копам, це обгортка від відкату сАбакова
Відповісти
Я 3 рази повторив
Відповісти
сабакову бажано вивчити украінську мову та зарплату 5000гр а то гірше азірова герой
Відповісти
на мою думку нас дурять за наші гроші(податки),а ще реХФОРМА ЧЕКАЕ СУДИ!! и береться рехФФорматор САбаков,,, тримайте злодюгу!.!
Відповісти