Завтра у Луцьку пікетуватимуть СБУ. ФОТО

Завтра у Луцьку пікетуватимуть СБУ. ФОТО
Активісти у Луцьку пікетуватимуть обласне управління СБУ з вимогою заарештувати одіозного політика Віктора Медведчука.

Про це інформують на сторінці у Facebook організатори - громадська організація Вільні Люди.

Завтра, 22 березня, о 10:00 під обласним управлінням СБУ, що на проспекті Перемоги, 4, та біля Прокуратури Волинської області, що на вулиці Винниченка, 13, відбудеться пікет.

Активісти роздаватимуть листівки про злочинну діяльність Віктора Медведчука та збиратимуть підписи під зверненням до правоохоронців, у якому вимагають арешту Медведчука та заборони його організації «Український вибір».

За словами організаторів, пікет влаштують, щоб привернути увагу Президента та силових відомств до підривної антидержавницької діяльності головного агенту впливу РФ в Україні, куратора проектів «Новоросія», «Русская весна» та «Федералізація» Віктора Медведчука.

Окрім Луцька, акція відбуватиметься завтра у Києві, Тернополі, Запоріжжі, Чернігові, Рівному, Полтаві, Львові, Кам’янці-Подільському, Чернівцях, Дніпропетровську, Харкові, Маріуполі, Одесі, Миколаєві.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
будемо лінчувати незгідних.
Відповісти
Готуйся !
Відповісти
Мда... Тільки одне невеличке питаннячко - на що активісти живуть і коли вони встигають працювати? А то весь час в акціях і в акціях. Так і з голоду померти можна.....
Відповісти
Живемо якось - всупереч намаганням економістів знищити українців...
Відповісти
Встигаємо і жити,і країні служити,а не тільки користь з неї брати!
Відповісти
лихе - не згине!
Відповісти
Активісти! Чого такі не значущі вимоги? Заставити треба голову СБУ області заарештувати Путіна, голову апеляційного суду заставити його негайно засудити до смертної кари, керівника УВД області-виконати вирок, а прокурору області скласти акт про законність та виконання вироку. Це зробити протягом 24 годин. В разі невиконання вимог активістів-рознести вщент ці установи, а посадовців в смітники, як ви це вмієте. Нема чим зайнятись? Прибиральна вулиці, сквери від сміття-більше користі для держави і громади. Крикуни хр-вї.
Відповісти
От і вистав тут відео,як вулицю підмітаєш:)))
Відповісти
прокуратура?))))Ви там,крім, своїх інтересів ще про чиїсь думаєте???Уявляєте,ще є люди, на кошти яких ви там всі є...
Відповісти
Знову буде чергове збіговисько нероб-дебілів, які вчергове бажають нагадати Лучанам про своє існування. Клоуни.
Відповісти
Будьте ласкаві дайте юридичне трактування слова АКТИВІСТ. По життю то завжди добро на благо суспільства чи виконання замовлення. Телепатичні здібності АКТИВІСТІВ насторожують. Чи хто керує процесом. Запитання до СБУ чи політиків.
Відповісти
А в нас є СБУ?)) Чи тільки мальчікі татові?)))
А прокуратура тут СБУ тільки і підстьогує)))
Відповісти
И я прийду
Відповісти
В державi мае панувати порядок, а не анархiя! Активiсти, хто такi?!люди, якi не працюють, живуть за рахунок заказух i тд! Гидко
Відповісти
а ті,які сидять в прокуратурі та СБУ такі святі,шо страх як смішно???!!!
Відповісти
Повністю з Вами згодний , а "Ірку" раджу вказувати істинне ім'я -Шаріков з девізом: "душили, душили". Вже обридло від цих пустих людей. Бідна УКРАЇНА, вся її історія супроводжується такими дебілами, що не дає їй дихати на повні груди.
Відповісти