Луцьк - на першому місці за темпами будівництва житла

Луцьк - на першому місці за темпами будівництва житла
Луцьк - лідер серед міст за темпами будівництва житла.

Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк під час 5-ої сесії міськради 30 березня, - пише VIP.

За показниками 2015 року Луцьк посідає перше місце в Україні за темпами житлового будівництва на кількість мешканців.

До того ж, за словами градоначальника, Луцьк – третє місто в Україні за всіма показниками.

«Загалом, починаючи від каналізації і закінчуючи освітою, Луцьк – на третьому місці», – інформував мер Луцька.

Микола Романюк, окрім того, наголосив на необхідності підтримувати інвесторів, які розбудовують інфраструктуру міста:

«Якщо ми будемо інвесторам бити по руках, вони будуватимуть в межах паркану».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ото насмішив Романюк, як кажуть "хвали мене моя губонька". Перше місце по області хіба що, хай поїде в Київ подивиться скільки там будують або в інше велике місто.
Відповісти
""""""""""Ото насмішив Романюк, як кажуть "хвали мене моя губонька". Перше місце по області хіба що, хай поїде в Київ подивиться скільки там будують або в інше велике місто."""""""""""""""

!!За показниками 2015 року Луцьк посідає перше місце в Україні за темпами житлового будівництва на кількість мешканців.!!
Відповісти
А ти поїдь подивись скільки в Києві населення!
Відповісти
Луцьк взагалі попереду усієї планети. Ти хоч 1 туалет збудуй а то усі підїзди обісцяні.
Відповісти
Те що будують, то бесперечно добре, робочі місця для будівельників, зарплати, податки ... Але хтось аналізував, який відсоток побудованих квартир заселений, проїхавши в темну пору доби ро Набережній, Ветеранів, Карпенка Карого і інших вулицях повз новобудов, зразу ж стає зрозумілим, що переважна кількість квартир незаселені. Люди не мають грошей на купівлю житла. То можливо варто запозичити досвід Білорусі, де держава будує і здає в оренду по стабільних, нижче ринкових, цінах житло, котре не продане. В противному разі - який сенс від того будівництва , коли воно не освоєне.
Відповісти
якщо квартири не заселені, то це не означає, що вони не викуплені. зараз забудовники будують не за власні оборотні засоби, а за кошти інфесторів (в даному випадку покупців). до закінчення будівництва біля 90% всіх квартир вже мають власників
Відповісти
Місто засмічене по самі вуха.
Відповісти
А хто смітить? Такі "футбольори" після футболу і смітять!!!
Відповісти
А ти хоч один квадратний метр СВОГО МІСТА прибрав???? чисто не там де прибирають, а там де не смітять!!! Почніть із себе, а інші візьмуть приклад...
Відповісти
Із 13,5 тисяч черга в місті скоротилася до 2,5 тис. Але не за рахунок отримання житла черговиками, а за рахунок того, що чергу перетрусили. По закону забудовник повинен 4 відсотки квартир віддавати місту. Але в змові з міськрадою все робиться , щоб не робити цього. Все робиться, як у тому анекдоті про те, як збільшити довжину одного органу до землі. Просто ноги по коліна відрубати ! Пане мер! Скільки коштів передбачено в бюджеті на будівництво житла? Скільки квартир отримали черговики і хто конкретно? А хто і скільки збудував за свої грощі- не треба собі в заслугу ставити. Бо дехто має і по п'ять квартир, а тих 2,5 тис черговиків будуть чекати на житло до нового пришестя!
Відповісти