Представили нового очільника патрульної поліції Луцька. ФОТО

Представили нового очільника патрульної поліції Луцька. ФОТО
В Управлінні патрульної поліції у м. Луцьку представили нового керівника.

Олександра Вовченка представляв заступник Голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

Крім того, на церемонії був присутній мер Луцька Микола Романюк.

"Згідно з наказом начальника департаменту патрульної поліції від 15 квітня, Антон Цюцюра, який раніше очолював Управління патрульної поліції у м. Луцьку, призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника Управління патрульної поліції у м. Кіровограді, - повідомив Олександр Фацевич. - У Луцьку тимчасово виконуючим обов’язки начальника від 15 квітня є Олександр Вовченко, який до того був командиром батальйону патрульної поліції Луцька".

За 4 місяці він налагодив хорошу та системну роботу в Луцьку як працівників патрульної поліції, так і особового складу, тож тепер призначений начальником у більшому місті.

Між тим, за результатами незалежного опитування, мешканці обласного центру найбільше довіряють луцьким копам.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
спочатку побрийте а потім призначайте ато як бімж
Відповісти
В цих клоунів взагалі стату який небуть є?
Відповісти
Один романюк стоїть нормально, а о той Шпига чи хто в костюмі...нема слів...
Відповісти
Це ковбой, йому ще капелюх треба дати і револьвер.
Відповісти
таке враження, що Шпига тільки що зі шпиги зліз ))))
Відповісти
А Фацевич чому без бороди? Нехай би завів собі якусь "козлячу", і нас в Луцьку всі малолетні копи такі мають)))
Відповісти
Маєте рацію,якісь звихнуті на бородах.Це як малолєткі з голими ногами.Цікаво що дехто не звертає уваги на те чи йому пасує та руда козляча борідка.
Відповісти
В коментах пишуть. що Хатія подала заяву на звільнення. Профукали реформу і пора втікати.
Відповісти
Как не гав.о то треска к нашему берегу. Откуда "БОРОДАЧ"?
Відповісти
ахаха как у бывших мусаров бомбит это можно читать вечно!!!
Даешь больше убогих приколов про бороду!))
Відповісти
Опитування довiри-недовiри потрiбно проводити серед людей що безпосередньо стикались з роботою полiцii,звертались до неi за допомогою, а все решта- це манiпуляцii i субэктивiзм як наслiдок пiаракцii. Як я можу оцiнити послугу якою я не користувався, висловити своэ ставлення до людини,з якою навiть не спiлкувався. Нехай журналiсти вiзьмуть реэстр повiдомлень вiд громадян за певний перiод часу обiйдуть цi всi адреси i почують реальну оцiнку. А там i факти безграмотностi, вiдвертого боягузтва, зухвалого хамства, зверхнього ставлення в тому числi i до людей похилого вiку. Цi люди, що потерпiли вiд таких дiй патрульноi полiцii в переважнiй бiльшостi не здатнi самостiйно себе захистити. "Чеснi" змi про таке не розкажуть".Але шила в мiшку не сховаэш рано чи пiзно все тайне стане явним i якщо нiчого в роботi патульних не змiниться то й потраченi мiлiони на пiар можуть не допомогти.
Відповісти
Люди довіряють новій поліції... І це факт. Ви так впевнено пишете, що є потерпілі... Самі такі? Чи як? На яких даних ви проводите статистику? На власних думках? Тоді ж вона теж однобока і хибна))) я наприклад, задовлена роботою поліціїї ( проте лише патрульних) ... Якби ще суд і прокуратуру змінили...
Відповісти
..я наприклад задоволена роботою поліції..якби ще суд,прокуратуру,Верховну Раду,ітд.Скачемо далі.
Відповісти
Хай не отримають заробітну плату кілька місяців тоді побачимо їхню чесність і патріотизм. По всіх розкладах скоро так буде.
Відповісти
1. Ці з широко розставленими ногами - вони поліцейські чи кривоногі ковбої? Ніхто статуту не відміняв.
2. Для того неголеного скинутися на леза, чи саме поголиться?
висновок: вилупки брудні і неголені.
Відповісти