Права купила, а їздити не купила: у Любомлі жінка з купленими правами погрожувала поліцейським. ВІДЕО

Права купила, а їздити не купила: у Любомлі жінка з купленими правами погрожувала поліцейським. ВІДЕО
Справжній блокбастер у Любомлі зафільмували під час зупинки поліцейськими порушниці правил дорожнього руху. Жінка, яка, за її словами, купила водійські права й тому не збирається їх возити із собою, погрожує поліції “кришею”. До того ж обіцяє “виписати прочуханки” матерям правоохоронців.

Про це повідомляє КОРДОН.

Жінка, яка порушила правила дороднього руху, відмовляється показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно звертається до патрульних та стверджує, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕО віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!» – кричить вона навіть не задумуючись про озвучення своїх дій, які можна кваліфікувати як корупцію.

До того ж правопорушниця називає ряд імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті замість попередження чи одного адмінпротоколу винесено три постанови про адмінправопорушення.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Любомильське бидло показує свою вихованість.
Відповісти
Це кодло а не водії привикли жити як царькі їх треба лишати прав пожитево
Відповісти
гниє з голови...
Відповісти
То жінка петросяна
Відповісти
Прикривається Прізвищем працівників)) Ужас до чого до котилися!!!! В кайданки і за не покору працівникам на громадські виправні роботи!
Відповісти
Якщо цього бидла не викорчувати з адміністративної ланки Любомльського району, воно й далі отруюватиме своїм лайном чисті потічки і струмочки, які пробиваються у нашому житті після Революції гідності. Окрім того, що воно хамовите, воно ще й дурне і недалекоглядне. Адже, порушивши ПДР, не вміє гідно і з мізками себе захистити, якщо не погоджується з поліцією. Її заява про 300 баксів у МРЕО має стати предметом розгляду компетентних органів з поза меж Любомля, зрозуміло, що з перевіркою правил дорожнього руху та нивичків водіння. Це чудо, заробивши бабла на кордоні чи чиновницькому кабінеті потрапило на посаду і землі під собою не чує...А поліцаям - респект і уважуха!
Відповісти
Таких хворих треба примусово лікувати. Загроза для суспільства. Деградує людство...
Відповісти
що тільки одна таака є?!
Відповісти
Кожна людина особистість. кожен день такі зустрічаються і що? І в транспорті і в магазині і де хочеш . Чоловіка нормального не хватає ,які мужчини такі і жінки. Так що все від чоловіків залежить!
Відповісти
А поліція краще б щось серйозніше ловила , отих хто на авто моднявих і начальство різне і запитало за які бабки купило і так далі. а то жіку зупинить і наробить галасу. Жінки по природі такі а ще якщо роота і так далі яка вона має бути? Поліція хай серйознішими справами займеться і береже людей!
Відповісти
ти є напевне таким діб....лом як та подруга. для серйозніших справ є інші підрозділи.
Відповісти
А можна відео з лицем даної "панюські"???
Відповісти