«Волиньбаскет» - «Будівельник»: гідна поразка лучан

Київський БК «Будівельник» переміг луцький «Волиньбаскет» із рахунком 86:71.

Гра відбулася сьогодні, 18 листопада, у спорткомплексі ОДЮСШ, -інформують «Новини баскетболу».

«Розпочався матч зі швидкої гри від обох колективів. Першими відкрили рахунок у матчі кияни. Другу десяти хвилинку більш жваво розпочали господарі. Як наслідок волиняни виграли десятихвилинку та зуміли скоротити відставання перед третім періодом. Проте «Будівельник» на останніх хвилинах чверті забезпечив собі перевагу перед заключним періодом. В останньому відрізку гри більш досвідчені гравці у синій формі були кращими за своїх візаві та без особливих проблем довели гру до логічного фіналу, - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що наступний матч «Волиньбаскет» зіграє з «Черкаськими мавпами» вже цієї неділі. Початок о 15:00.