У патрульній поліції прокоментували інцидент у Ковелі

У патрульній поліції прокоментували інцидент у Ковелі
Патрульна поліція Луцька вивчає факти, викладені на відео громадянина щодо ситуації в Ковелі.

Про це йдеться в заяві правоохоронців.

Публікуємо її без змін і правок:


Наразі зазначаємо, що саме відео є змонтованим, деякі моменти повторюються кілька разів, спеціально нагнітаються звуки, фрази і надписи на відео.

Ми вважаємо поведінку громадянина дещо провокативною, хоча дії інспекторів також не є бездоганними, як це мало б бути.

Звісно, автор ролика має дуже багато прав, у тому числі, право направити скаргу на дії патрульних.

По цьому факту проводиться перевірка, встановлюються обставини справи, переглядається відео з нагрудних камер.

Закликаємо громадян більше аналізувати процеси та вчинки інших, адже емоційний відеоролик, на який, до речі, його автор витратив чимало часу, аби він виглядав ефектнішим, не дає остаточної оцінки діям патрульних.

Крім того, жодного письмового звернення щодо дій інспекторів особисто від автора ролика не надходило.

Вважаємо за необхідне повідомити, що за час роботи в м. Ковель протягом тижня патрульні затримали близько 10 нетверезих водіїв та винесли кілька десятків постанов за порушення ПДР.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
коментар в стилі "Геращенко"!!, ще жодно разу не чув щоб поліція визнала себе винуватою, тим паче від патрульних, ПОЗОРИЩЕ !!!
Відповісти
З ваших заяв виходить що ви одобрюєте дії свого підлеглого який тикав водію-платнику податків, обзивав його дєвочкою та порушував однострій поліцейського.ЦЕ ТЕЖ ЗМОНТОВАНО?ДЕ ЙОГО ШАПКА?ДЕ ЙОГО ТАКТОВНІСТЬ ТА ВІЧЛЕВЕ СТАВЛЕННЯ? ДЕ ЙОГО ЗНАКИ ПІДРОЗДІЛУ?(ШЕВРОНИ)Рука-руку миє!!!
https://www.youtube.com/watch?v=2pTZf4lLm0A
Відповісти
а хтось там бачив пішохідний перехід, ну на крайняк суцільну лінію розмітки, до@бка просто шокує
Відповісти
а яке відео нагрудни камер ви переглядаєте? коли вони були вимкненні при розмові,що видно на відео(коли камера пише світиться червоний індикатор) знову збрихали!!!позор!!!
Відповісти
Це якісь нові Луцькі копи??? Ніколи не бачив їх в Луцьку!!! Скоріше за все старі ванючі мусара затянуті в поліцію з конкретною метою! Морда вєчно недлвольна так і хочеться заїхати щоб ніс вліз в череп - там місця багато бо мозгів небуло і небуде!!! Наглі твврі!!! Невже ви дорслі люди дійсно сподівались на якісь зміни ко майже всіх старих там залишили???
Відповісти
Шановні коментатори читаючи ваші дописи можна зробити два висновки
1) В нашій країні основна маса хоче змін тільки на словах, кажучи хай всі змінюються а мене не чіпають(це до того що я можу бути по за законом порушувати і т.д. але мене чіпати не можна я весь у білому)
2) Що купа старих "ностальгуючих ментів" розповідає як при них "хороших" все було добре і прекрасно і як їх "проффі" забрали від корита!
А висновок один НЕ ПОРУШУЙТЕ і ніхто до вас і слова не скаже!!!!(А то попривикали "рішати")
Відповісти
то зміни? захищати шматалайників!
Відповісти
За девочку того бика нафіг гнати, *позвоночник* землі не чує під ногами, хамло, акаков сформував бик-підрозділ.
Відповісти
Звичайно при такій роботі. Зупинили, будеш свідком? Ні! Будеш терпілою...хі-хі Останнім часом вже навіть лінь блимавки вмикати, їздять як привиди. А цих двох потрібно звільняти, однозначно.
Відповісти
що підрульні хамовиті це недогляд батьків, але як будуєтся система або ти робиш те, що бажає поліцейський або будеш *відпресований*, сів за кермо іти вже холоп поліцая, завтра приїде на автомийку і або миєте безкоштовно або ми вас зустрінем після роботи, нареформували (
Відповісти
Дані Фрукти Ви не виправдали.В не робочий час розібратись з Дєвочкой
Відповісти
Які б не були провокаціі.поліцейський не має права так себе вести.він нагадує тупого полішука-даішника,але це ж дітвора,якій дали трохи влади.за таке він має гуси пасти.а не далі працювати.
Відповісти
даішніки так нагловато себе не поводили
Відповісти
Ну так як поліція монтує відео .То краже цей цирк не бачити ))))
Відповісти
За що боролися? За що хлопці життя віддали? Мусара-мусарами!
Відповісти