вхід реєстрація

Двоє українців потрапили в світовий ТОП-10 антисемітів

Двоє українців потрапили в  світовий ТОП-10 антисемітів
Центр Симона Візенталя помістив "свободівців" Олега Тягнибока та Ігоря Мірошниченка на п'яте місце у топ-10 антисемітів та образників євреїв усього світу.

Тягнибок потрапив у рейтинг за заклики "боротися з жидвою", а Мірошниченко за те, що назвав голлівудську акторку українського походження Мілу Куніс "жидівкою", пише ТСН.

Окремо в документі уточнюється, що ця партія набрала 12% голосів виборців і отримала 41 місце в українському парламенті.

Обігнали "свободівців" в рейтингу такі відомі юдофоби, як єгипетська ісламська партія "Мусульманське братство", президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад, віце-президент Ірану Мохамад Рахімі і начальник генерального штабу іранської армії генерал-майор Хасан Фірозабада.

Як відомо, лос-анджелеський центр Симона Візенталя, створений для розшуку нацистських злочинців, 20 грудня, направив лист українському прем'єр-міністрові Миколі Азарову, к якому розкритикував партію "Свобода".

Обурення Центру викликав пост свободівця Ігоря Мірошниченка на "Фейсбуці", який стосувався голлівудської актриси Міла Куніс.
Теги: рейтинги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нічого страшного, в 2013 році свою думку змінять
Відповісти
молодець :)))
Відповісти
Хороша компанія. Вітаю "Свободу". - Так тримати!
Відповісти
Коли українця називають хохол - то це "милий" жарт. Коли жида називають жидом - то це образа про яку взнає цілий світ.
Відповісти
жид - це жид, і скільки його євреєм на назви, воно нас любити не почне.
Відповісти
"Мусульманське братство", президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад, віце-президент Ірану Мохамад Рахімі і начальник генерального штабу іранської армії генерал-майор Хасан Фірозабада.
Мда уж. Президент, віце-президент і начальник генштабу (всі, всі Ірану)- може так воно і є, сперечатись не буду.
А за які заслуги Мірошниченка на таке почесне п'яте місце -не розумію.
Відповісти
Евреи своего добьются. По любому.
Может не сразу. Но сделают.
Відповісти
таки да, таки да.
вы знаете, изя, сколько стоило нам это пятое место в списке?
все, все, что было нажито непосильственным трудом, все пришлось отдать за это место, будь оно неладно.
Відповісти
Окупится.
Один только ваш Вост. европ. универ все-таки чего-то денег стоит. Помесчения очень даже неплохие.
Відповісти
изя, если вы уже выбрали в нашем университете место, чтобы торговать бижутерией, то вашим мечтам, как говорится, не суждено.
Відповісти
Зачем бижутерией?
Есть более ходовой товар-голоса студентов.
Наш человек(Коломойского)-ваш депутат.
Відповісти
изя, вам надо определиться: то помещения, то студенты.
ну, в помещениях вам торговать бижутерией не суждено, а студенты...знаете изя, вы наговариваете на наших студентов. наши студенты имеют свойство брать деньги у ваших, а голосовать за наших.
да, таки да, таки купили грицюка, купили кравчука, но знаете изя - это же временщики, вместе с теми, кого вы упомянули.
Відповісти
Гарантирую продажность 90% студиозусов. Особенно тех, кого вы называете "полещуки".
Прдажность-национальная черта. Я много езжу по укр. Кое что видел. Я знаю-100 баксов для большинства студиозусов-абсолютный аргумент. Да и как может быть чуть-чуть иначе? В укр все покупается и все продается. За два дня "свобода" продалась.
Свежий пример.
12 декабря драка в парламенте, 13 зам спикера у "Свободовца".
Поцелуй "фарионши"(ужас). И супер патриоты уже во власти.
Вы не видите связи?
Тогда о чем говорить?
Відповісти
в 33 году один ваш небольшое количество сребренников принял за такой абсолютный аргумент и всем нашим, за сколько бы они не продавались, никогда не превзойти это событие.
изя, бывают ситуации, когда нужно время, чтобы понять, кто, кого и для чего использует.
попросту, говоря, свобода пришла к власти вашими же стараниями, но определенно точно могу вам сказать, что вы еще пожалеете о том, что привели ее туда.
Відповісти
Ошибаетесь.
Событие о котором Вы упоминаете произошло не в 33 году от РХ, а в 29.
Вы механично перенесли возраст главного фигуранта на календарь.
А кто об чем будет жалеть-поживем увидим.
Но 20 лет уже значительный срок для общполит процессов.
Наблюдая за тем, что происходит вокруг- абсолютно уверен, что синдром Иуды-главная черта этносу.
Відповісти
изя, вы непроинформированы. при смене системы 20 лет - это примерно половина. впрочем, это более относится к экономике, нежели к политике, а посему об этом здесь говорить просто неуместно.
тем не менее, как говорится, всегда рад
Відповісти
изя, вы непроинформированы. свобода продалась не за два дня, как вы говорите, а еще в 2010 году, когда активно призывала голосовать против всех и витив в этом особо усердствовал.
ведь если бы тимошенко была бы при власти, потребности в нем не было бы и его карьер окончился бы на том, что он и дальше бы драл глодку после одной-двух соток горячительного напитка в забегаловке,которая находится неподалеку обласного штаба свободы.
Відповісти
Ребята, я от Вас балдею.
У вас мер ставленник еврейского капитала (Приватбанк-Коломойский).
Оттуда же и ваш депутат.
Вы их сами выбрали на свою голову (или задницу).
Так, что это только начало.
Відповісти
если в кране нет воды...
Відповісти
- а в кармане денег.
виноваты не ж--ы,
виноват Пинзенек.
Відповісти
Бідні, бідні жиди у всьому світі, а особливо в Україні...Де тільки більші гроші - там жидівська пика! А тепер ще бандитська!
Відповісти
Ви знаєте смішно та грішно ось оце все зараз тут читати:),бо жид-він і в Африці та Антрактиці жид!!! І це факт, цього не треба соромитися, а якщо Лос Анджелес щось там собі вважає, то хай в Амнриці і надалі "вважає", а Тягнибок все правельно сказав!!! Що Америці соромно правжу визнавати,що вони "належать" жидам і вся їхня та світова економіка це "власність" деяких жидів, 4 відомих найбагатших у світі сімей???! Що тут не так? Правда!А ми правду не любимо, ні..., краще засудити її!От ...
Але Вам тут правельно написали: наш мер ставленник пана Коломойського (одного з власників Приват банку,їх там 2 і всі євреї-тобто жиди), найбагатшого жидяри України, то що Ви тут ще сперичаєтесь,що на Вашу думку не так??? Я особисто за пана Романюка не голосувала і Вам тут радила такої помилки ні в якому випадку не робити, голосувала за пана Шибу, бо він хоча б українець та православний християнин і не підвладний жиду, краще бути підвладним тій самі Європі, але ніяк не москалю та жиду!!!
Відповісти
Клас! Я напишу в контакті слово жид і стану відомим на весь світ))))
Відповісти