«Битва красунь» у Луцьку: фотосесія учасниці № 4

«Битва красунь» у Луцьку: фотосесія учасниці № 4
Фотопроект «Битва красунь» представив фотозвіт останньої - четвертої - учасниці. Нею стала Інна Жидова.

Нагадаємо, четверту конкурсантку обирали читачі видання Волинь Inform шляхом голосування.

Конкурсна «фотосесія» відбулася в магазині жіночого одягу «Інтер Стиль».

Нагадаємо, учасниці цього проекту змагаються у вмінні найбільш стильно одягнутися за визначену суму грошей у «секонд хенді».

Бюджет кожної дівчини обмежений. Лімітований і час, за який вони повинні вбратися.

Дивитися фотозвіт першої учасниці Зіни Куц.

Дивитися фотозвіт другої учасниці Наталії Коптюк.

Дивитися фотозвіт третьої учасниці Катерини Шевчук.

Сайт позитивних новин Волинь Inform опублікував фотозвіт про візит Інни Жидової в магазин «Інтер Стиль»:


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
я би вдув
Відповісти
її вдував
Відповісти
Закатай губу
Відповісти
дивно це все... дивно)
Відповісти
Супер девченка! А парень у неё есть?
Відповісти
Є, Інна, ти сама в себе=), отак тобі скажемо)))

Що це за "її би вдув чи не вдув"?!
Дітки, обмежені,збочені, не пишіть нісенітниць,ок.? Перед Вами-дівчина,майте повагу,яка б вона не була,це і вирізняє справжнього чоловіка і просто бидло....
Відповісти
Самая красивая из всех что я видел. Она должжна победить!!!
Відповісти
Ну й писок!!!
Відповісти
Ей, ти якого хріна під моїм ніком пишеш? Не хватає фантазії на інший, то купи собі мозгів на базарі або з Кононовічами звяжися в них досвід великий будеш Чернігівським або Жигульом
Відповісти
Прізвище, аж тягне до мене...))
Відповісти
ахахахаххаха
Відповісти
дуже приваблива дівчина)))окремої уваги заслуговують груди...)))
Відповісти
Ага, кошерні цюцюмахи...
Відповісти
Инка, удачи!
Відповісти
спасибо!)
Відповісти
і ця без фігури(((( щей фото якісь вульгарні, мабуть мало бути сексуально а вийшло вульгарно і не гарно!!!!
Відповісти
Полєсє ще те))) яка б накрашена не була а взуття все скаже про людину))))
Відповісти
а до чого тут взуття? мого взуття на фото нема!
Відповісти
О, дєсєрт самий сладкій
Відповісти
О, дєсєрт самий сладкій
Відповісти
Інка - найкраща!!! І всі фото тут класні! А ти *Сашко* стулив би ротіка, і писати навчився б для початку!
Відповісти
Тема сисек не полностью раскрыта
Відповісти
Наконец,четвёртая порадовала. Девочка прелесть,всё на месте, предыдущие, слабо говоря, не дотягивали. Первая норм,но ничего особенного,лицо простовато,вторая вообще мимо,третья без губ и груди,но с животом. Зато четвёртая! Желаю побед!
Відповісти
Спасибо!)
Відповісти
а ти десь бачив людей без живота????? паходу тебе біологія обійшла стороною і то не десятою, ну або ти її.
Відповісти
Четверта, заслуговує перемогу. Слава богу, а то думала, що красунь так і не побачу. Удачі вам!!!
Відповісти
Гарна дівчина!Удачі тобі...
Відповісти
дякую!)
Відповісти
Нормальна дівчина, хоч не жирна=),це радує, вага в неї більш-менш в нормі,у порівнянні з ін. "конкурсантками"!
Але знову тема тих грудей... ДОКАНАЛИ ЦІЄЮ ТЕМОЮ!!!
НАЩО ЇХ ВЗАГАЛІ ВИСТАВЛЯТИ НА ПОКАЗ ТАК ДЕШЕВО ТА НИЦО???
ЗНАЧИТЬ ЙДЕ ВИСНОВОК,що, шановні дівчата,але й Ви такі самі: дешеві, заради полішуцького піару показуєте те,що жодна поважаюча та мудра людина такого б не зробила!
те,що Вам пишуть-це так і є, бо Ви самі дали людям змогу Вас так оцінювати..., це все просто дешево,для села,хутора,не більше..., повторюся: ніякого креативу, оригінальності та стилю у жодної з Вас не було,а тим більше, був ати стиль, адже,такі речі,як Ви обрали вже мінімум 3 р. не в трендах..., ще почитайте книжки в додачу та ФЕШН ТВ вкл.
Відповісти
Наша хвора Лучанка, свій стиль не міняє. А сама в двері бочком ледь проходить.
Відповісти
Психіатр констатує: ДВОЯКІСТЬ ЛЮДИНИ ТА ЇЇ ОБМЕЖЕНІСТЬ.
Шановне, Ви з болота вилізло чи жаби - це ваші друзі?
Що ви тут одне і теж виписуєте?
Пластинку замотало?
Ви на себе під ніс гляньте, тоді пищіть сумазброт тій людині, яка,мабуть, вас так зацепила,що це жах, відразу видно,що ви думаєте, що це той кого ви знаєте-але це не так або любите сильно, а вас так далеко відшили,що досі локті собі кусаєте! Вгамуйтесь!
Відповісти
От ви вже скажете! Так,я погоджуюсь, що дешевий трюк,без нього було б краще. Алеж що тут такого? На пляжах ви може теж в пальто лежите. Конкурсантки все ж не в чому мати народила. Чого роздувати з мухи слона?
Відповісти