«Все було не так, як кажуть в поліції», – свідки про аварію із загибеллю хлопчика у Луцьку

«Все було не так, як кажуть в поліції», – свідки про аварію із загибеллю хлопчика у Луцьку
Учора, 31 березня, на вулиці Польовій у Луцьку автомобіль «Volkswagen Т4» збив велосипедиста, 9-річного місцевого жителя. Від отриманих травм дитина померла в кареті швидкої медичної допомоги.

У поліції розповіли, що 23-річний лучанин наїхав на 9-річного велосипедиста, який рухався в попутному напрямку та раптово виїхав на проїжджу частину.

Утім, свідки, які звернулися до редакції Інформаційного агентства ВолиньPost запевняють, що насправді все було не так.

Одна із мешканок вулиці Польової, яка стала свідком аварії, але бажає залашитися анонімною, розповіла, що насправді дитина стояла збоку дороги, а не раптово виїхала на проїжджу частину.

«Направді хлопчик стояв збоку, він нікуди не їхав. Водій летів зі швидкістю приблизно 150 кілометрів за годину. Люди, які теж там були, посходили, бо злякалися такої швидкості», - розповіла жінка.

За її словами, від удару дитину відкинуло приблизно на 15 метрів на інший бік дороги, а велосипед залишився під заднім правим колесом автомобіля.

«Кажуть, водій – впливовий хлопець, має гроші. Ми боїмося, щоб цю справу не зам’яли», - додала очевидиця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Водія не захищаю, але як та обізнана анонімна жінка, в темну пору доби визначила, що авато рухалося зі швидкістю приблизно 150 кілометрів за годину? Це гучна заява...
Відповісти
Ще видно було,це було 20:20 ,водій мчався дуже швидко
Відповісти
Вчора при виїзді з Луцька, бачили як хлопчик такого віку, "петляв" між машинами, їхав він то з краю дороги, то виїжав на серед проїзної частини, на це страшно було дивитись, без шолому безпеки, дитина, посеред дороги.. але це було близько 15-16:00
Відповісти
За фактом автопригоди у поліції розпочали кримінальне провадження у ракмках розслідування якого будуть встановлені усі обставини трагедії. А цінному свідку раджу неодмінно зявитися у поліцю для дачі показань.
Відповісти
Т-4 І помісту їхав 150км. Так розігнати таке авто дуже дуже важко кажу як водій!Співчутя рідним!
Відповісти
Т-4 І помісту їхав 150км. Так розігнати таке авто дуже дуже важко кажу як водій!Співчутя рідним!
Відповісти
Моя думка, можливо свідок несказав точної швидкості, але факт залишається фактом.
Дитина бездиханна.
Горе батькам і близьким, співчуття
І навпливових находиться впливовіші.

Відповісти
Ви бачили там дорогу? Які 150? Там і 60 кілометрів за годину важко їхати.
Відповісти
Як взагалі можна версти таку брехню?
Впливовий? Те що рідні загрожували зброєю на цілу вулицю нікого не вводить в сумнів?
Ви взагалі думаєте шо ви говорите ,так дитину шкода,але своєю брехнею ви не допоможете,ви б краще не стояли і не дивились,як дуже хороший свідок ,а дивились чого ж та дитина по проїжджій частині їздить,свідок вона!
Якби та дитина стояла його б задіяло іншою стороною машини,нащо таке говорити?!
150...чому не 200-300-400? Я вшоці!це ж не легкова машина,взагалі як жінка може неозброєним око визначити швидкість,експерти днями рахують,а вона в темноті,без освітлення.. для чого ж люди трудяться якщо є такі вундеркінди!
Коли прийшла мама з хлопчиком і сказала шо її дитина чуть за руку не тримала того хлопчика,чому ж друга дитина взагалі без жодних слідів від аварії!!коли мама стояла і диктувала дитині що говорити,це жах як мама може так знущатись зі своєї дитини,дитина в стані шоку,а вона її травмує,ще б та дитини донесла цінну інформацію,а не брехню,що їй мама сказала сказати!
Жах!!!
Відповісти
чого не пишете що водій на укроблясі!
Відповісти
треба було всією вулицею водія відправити у пекло, щоб справу не зам*яли.
Відповісти
Самосуд не допоможе!
В такому раз в першу чергу повинні відповісти батьки,які 9-ти річну дитину залишили без нагляду в 21 годині ночі!
І взагалі на проїжджій частині дозволено їздити на велосипеді з 14 років!!!!і з попереджувальними знаками!
Де той батько??ви ж бачите,що вулиці не освітлюються!та купіть ви наклеку і приклейте на той велосипед чи куртку!!!
Сидячі на кріслі добре засуджувати!
Відповісти
Самосуд не допоможе!
Сидячі на кріслі добре засуджувати!
Відповісти
Це вибачте чом влетіло десь 100км.год.є купа свідків.а коли люди забрали в нього ключі від машини то воно не молилися щоб те дитинча вижило а почало погрожувати.і його друзі нехай його не відмазують бо дитина стояла на узбічі а якщо воно сліпі і не побачили світловідбиваючих катафотів на велосипеді то треба спитати його батька за скільки він йому посвідчення водія купив? І в його випадку краще признати винні і сісти в іншому випадку буде самосуд.
Відповісти
Що ти верзеш!!
Читати бридко!
Якщо ти є один із свідків(чи тих «алкашів» шо «бухали» на зупинці,то твої свідчення і приймати не будуть,взагалі як п’яна людина може щось свідчити!!!
Чого ти не згадуєш як після аварії ті всі люди побігли до дитини і почали її тіпти!!!можоиво якби не вони то і дитину врятували
Ти бачив той велосипед!! Це старий велосипед,які світловідбивачі!!!? Там і близько цього не було,ці питання вже до батька цієї дитини,який не подбав про безпеку своєї дитини!! І взагалі вже сутеніло,мав бути фанарь.
І взагалі ви теж своїх дітей вчите по дорозі їздити?? Молодці! А далі вже страждають невинні люди!!
І є свідчення людей,що дитина їхала з провулку прямо під колеса водієві! А те що говорять його друзі( 9 років) то вже вибачте,це діти! І взагалі враховуючи те що ви сказали,то діти їхали в напрямку до траси..так? Тобто діти їхали кататись під фури,ну а що..це ж для вас нормально! А потім погані водії фур,що по трасі їхали 50 км за голину( або як стверджують сильні очевидці в стані сп’яніння швидкість 150 ну чи 200)
Свято вірю і молю Бога,щоб все ж таки довели невинуватість водія.
Відповісти
Агов люди, що ви верзете?!?!?
Про що ви пишете, водій винен, чого не говорять що водій був не сам в машині, а з дівчиною.
Чому приїхало чудо п'яне, яке назвалось адвокатом?!?!
Чому на асфальті немає від шин слідів тормозіння, а велосипеда дитини якого просуноло 10/15 метрів, зробивши дірку в асфальті.
Які свідки (алкаши)?!?! мати з калясками , дідусь загиблого хлопчика, сусіди ось свідки.
Що за друзі приїхали водія, де сам водій, який не може показати своє лице ( бо винен).
Його не накарає закон, в житті покарає його сім'ю, його дітей.
Тоді взнає біль батьків хлопчика.
Ви страшні люди, немає жалості один до одного
Відповісти
150 км по тій вулиці на бусі Т4??? Сам їздив на такій машині, і ту вулицю Польову добре знаю. Там до 100 км нереально розігнати таку машину. По моєму мешканка не в адекваті! Дивився відео по ТСН про цю ДТП, там добре видно щогальмівний шлях метрів 10-15 максимум. В характеристиках від заводу на Т4 вказано гальмівний шлях Т4 при швидкості 50км/год 18 метрів. А тепер подумайте головою з якою швидкістю він їхало авто.
Відповісти