Луцький журналіст змусив водія автобуса вимкнути «Вечірній квартал»

Луцький журналіст змусив водія автобуса вимкнути «Вечірній квартал»
Луцький журналіст та викладач факультету філології і журналістики СНУ ім. Лесі Українки Сергій Хомінський змусив водія маршрутки "Луцьк-Експрес" вимкнути "Вечірній квартал".

Про це Сергій Хомінський написав на своїй сторінці у facebook.

"6 квітня, 2.30 ночі. Маршрутка "Луцьк-Експрес" вирушає на Київ.
Вільних місць майже немає - я ж сиджу в першому ряду за водієм.

Проспект Молоді - проспект Відродження - Рівненська. Виїжджаємо з міста, минаємо Струмівку...

Починаю потроху дрімати. Раптом над моєю головою засвічується екран телевізора. Бачу, що водій на планшеті шукає відео. Впевнено вибирає "Вєчєрній квартал" і вмикає...

Нахиляюся (адже сиджу якраз за правим вухом нашого "пілота") і тихенько кажу:

- Я перепрошую. Нам справді за чверть третя ночі варто це дивитися? Та ще й у нинішній ситуації?

У відповідь (доволі роздратовано):

- Ви тут не один! "Квартал" всі хочуть дивитися! Запитайте в інших пасажирів!

Розвертаюся до попутників і голосно кажу:

- Шановні пасажири, ми справді о 2.45 - та ще й за нинішньої ситуації в державі - хочемо це дивитися?

У відповідь мовчання. Тож пропоную:

- Давайте проголосуємо!

- Ми ужє адін раз в своє врємя галасавалі - і шо? - обурюється чоловік років 35-ти на першому "одиночному" сидінні.

- А таки ж давате проголосуємо! - не вгаваю я - Хто проти того, щоб глупої ночі дивитися те, що нам пропонують?

Піднімається три жіночі руки. Моя - четверта. Всього пасажирів до двох десятків - тож це очевидна меншість. Проте все одно впевнено веду далі:

- А тепер піднімаємо руки ті, хто "за"!

Явно відчуваю на собі кілька відверто недружніх поглядів, в одного молодого чоловіка навіть трохи починає сіпатися рука. Проте жоден проголосувати "за" не наважується.

- Відразу четверо "проти", "за" - жодного! Пане водію, негайно вимикайте!

Той мало не матюкається - але мусить вимикати. До речі, доїхали якнайкраще - і без "Кварталу".

Одним словом, тих блідо-зелених поганок серед нас таки трохи розвелося - але мусимо не дозволити їм стати "більшістю" і диктувати нам свої умови.
Не прої*імо Украну! )))", - йдеться в дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
квартал не люблю, але б придурку із задоволенням набила би харю там же на місці.
Відповісти
Це бесперечно вартувало мого часу , дякую за своєчасні круті новини, лайк
Відповісти
Звичайно вмикати серед ночі будь яке відео в громадському транспорті - то перебор. Але якщо це викладач який має сіяти мудрість, толерантність та добро у головах прагнучих пізнання студентів - дозволяє собі публічно ображати людей, які мають інші політичні погляди, то мені сумно та страшно! Вибори завтра завершаться а у голові цього «ідейного» не посвітлішає! Просто бридко до якого рівня опустилися ті хто мали б бути - совістю нації !
Відповісти
Що це за безглузді новини?! І навіщо нам нав‘язувати Порошенка який вже розікрав і продав Україну?!
Відповісти
А цей *** Сергій Хомінський він хто мухомор ???
Відповісти
Ащо Патрашенка слухати?
Відповісти
Вот у нас каждое г...о строит из себя великое цабе,тебя Хомінський везёт водитель который отвечает за твою не кчемную жизнь а ты ево выводеш из себя,не могу дальше ругаться ,просто веди себя тихо,будишь нафакультету філології і журналістики командовать.
Відповісти
Лучани, і взагалі українці, Ви що геть втратили себе?? Перечитайте свої коменти! мені, стронній людині, дивно і гидко читати Всю Цю Вашу коментуючу маячню!!! Водій, насамперед, ОСОБИСТО, мав пересвідчитися, чи є бажаючі дивитися ТВ!!! Де ваша самоповага? Ви ж завтра будете в іншій ситуації, і вам, як баранам розказуть про неправильність!!! фУ....
Відповісти
Аж верне таке відчуття, що він сам і писав цю статтю. Виставляють це так, як би він врятував тих людей від якоїсь катастрофи

І доречі до виборів Квартал ні кому не заважав а тут всі проти Зе і кварталу))
Відповісти
Аж верне таке відчуття, що він сам і писав цю статтю. Виставляють це так, як би він врятував тих людей від якоїсь катастрофи

І доречі до виборів Квартал ні кому не заважав а тут всі проти Зе і кварталу))
Відповісти
Уххх, заєили тепеер, квартал виключили і зажилии. При теперішній то ситуації в країні. Сміх. Де такі "небайдужі" беруться чи то вилазять
Відповісти
ПТУ ім Лесі Українки штампуватиме і далі тупих "спеціалістів" з такими "викладачами". Навіть якщо перейменують з європейського на міжнародний чи міжгалактичний!
Відповісти
Ну й і мудак той журналюга(спати від кварталу він не може,а голосування влаштовувати і побудити всіх він перший!
Відповісти
А пісака ще й виявляється не тільки викладач, а й стукачок... Водій послухався, але всерівно його здав і номер сфоткав. Аби хтось твою машину і гараж і хату з адресою засвітив? Саме такі активісти в голодомор останні продукти забирали чи були наводчиками.
Відповісти
А пісака ще й виявляється не тільки викладач, а й стукачок... Водій послухався, але всерівно його здав і номер сфоткав. Аби хтось твою машину і гараж і хату з адресою засвітив? Саме такі активісти в голодомор останні продукти забирали чи були наводчиками.
Відповісти
Журналіст цей показово дав людям знати що він прихильник "Когута репаного" Підрошенка для чого нав'язувати іншим людям свою позицію?
Відповісти
Таке враження, що більшість коментаторів це закінчені олігофрени - їх не турбує, що вночі в дорозі пасажирам водій пропонує не комфортний спокій, а нав`язливий відеошум.
Відповісти
По підбору статей і видаленню коментарів ВолиньПонос порохоботить, але скоро перевзується!
Відповісти
Незаперечна перемога мамусиного бунтаря!)а люди-вони, звісно,терпилоїди,якщо в глупу ніч дозволяють водієві байдуже що,але вмикати на весь салон,хочеш щось дивитися-рахуйся з тими,що інші сплять,купи навушники)
Відповісти
Хоминский сделал абсолютно правильное замечание ! Ночью надо отдыхать! Слушать юмор»ниже пояса», даже от кандидата в президенты не всем приятно. Слушайте дома до опупения или отупения! Посмотрите кем в прошлом был действующий ректор университета и все поймёте.
Відповісти
Особисто я, стараюсь їздити до Києва поїздом. Не важно, Квартал чи якась інша низькопробна примітивна гидота, але це каторга на протязі п'яти з половиною годин.
Відповісти
"Потерпілий" - такий же гидкий як і весь СНУ. Пасажири тихенько спали і не мали ніяких претензій до відео (хтось взагалі в нічних маршрутках звертає увагу на те, шо там балакає на екрані?). А той факт, що журналіст не зміг домовитись з водієм - то його особисті проблеми.
Відповісти
От проголосували - то заспокойся, чого ще своє нав'язуєш, чому в нас завжди меншість диктує умови більшості? Тому так і живемо! Хворе суспільство!
Відповісти
Журналіст? Такого хтось чув? :))) Самозванець!!!
Відповісти
При всій повазі до"журналіста"- він блідо- пороховий придурок.
Відповісти
Брехло я їхав в тій маршрутці не було такого щоб голосули..
Відповісти
А кого ВДу ще може «вирощувати» , як там коцан заправляе .И всi знають чiм вiн займався в 90- стi. А слухачи юмор нижче поясу не всiи приемно, та ще в ночi!
Відповісти
А кого ВДу ще може «вирощувати» , як там коцан заправляе .И всi знають чiм вiн займався в 90- стi. А слухачи юмор нижче поясу не всiи приемно, та ще в ночi!
Відповісти
Жалко мене не було в тому автобусі, він би бистро свого ротика закрив.
Відповісти
порохобот зомбований
Відповісти
всі такі особи і як цей журналіст ган...ни до війни російска мова незаважала і всім було намрати хто якею мовою розмовляє а тепер одні бля патріоти гнилі люди і все цім сказано.
Відповісти
Ну,викладачу просто не заплатили.
А за гроші він би і квартал терпів.
Відповісти
Що небудь
Відповісти
Читати ПорохПост себе не поважати! Топ новин порохпоста це Тамас, Петя Порох, Міша борода, Саня Начальніка і ще якоїсь несемітниці. І всьо точка.
Відповісти
Альо, люди, ви що, офігіли? Посеред ночі включати будь-що? Та ще й такий низькопробний гумор? А, так, я порохобот)
Відповісти
Ви живете в бідній країні де пенсіонери виживають за ту мізерну пенсію, а винен у вас всеодно квартал.порохоботи ви тупі безхребетні створіння.
Відповісти
От тільки не треба, пенсіонери на мізерну пенсію живуть вже 25 років, а винні в тому сволочі, які роздерибанили державу, частина прикривається мандатом, частина вкрала гроші з приватбанку і нафту зі сховищ - сидить в швейцарії, частина з награбованим сидит в расєє, а ви тут застібаєте казочку під вазєлінову маріонетку каламойши!
Відповісти
По-моєму все виходить вже за рамки, за усі рамки. Зараз не в підтримку жодного кандидата скажу:якщо я побачу когось на вулиці з шоколадом "ROSHEN", то мені теж людей на дебати скликати і запитувати чи прийнятно це в теперішній час??? Особиста думка - викладач хотів "відзначитись" і створити інфо-привід для себе.
Відповісти