«Багатотисячний мітинг»: лучани не прийшли на акцію протесту проти смороду

«Багатотисячний мітинг»: лучани не прийшли на акцію протесту проти смороду
Лучани проігнорували мирний протест проти смороду в місті.

Світлину з дійства, котре мало стартувати о 10:00 на Театральному майдані, виклала журналістка Людмила Яворська у Facebook.

"Так виглядає багатотисячний мітинг проти смороду в Луцьку. Деколи здається, що люди дуже навіть варті того, що мають", - написала вона.

На захід прийшло лише декілька мешканців Луцька.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось такі в нас люди, а ми ще про щось говоримо, про вищій світ, у політиці так всі розбираються, коментують, обирають... а в себе під носом лад навести не можуть! То про що ми кажемо?! Терпіли - живіть у тому смороді і надалі і не жалійтесь і не зас...те стрічки у соцмережах, а то там всі такі галасливі...
Відповісти
хай смердить і далі !!!
Відповісти
От що означає не проплачена акція... Це ж не Порох приїхав, не Юлька, не Зєля... Це ж для самих себе :( робиться страшно за наших людей.
Відповісти
Справка: Люди....Нормальные люди на выходных занимаются домашними и дачными работами или позволяют себе поехать на отдых в Карпаты или на Свитязь. Организовывайте митинги в будние дни и не обвиняйте людей в безразличии.
Відповісти
В заводик вкинули мільйони $$$ і за $$$ будуть захищати! Смерділо смердить і буде смердіти ще сильніше бо не жарко. Сюди прийти не можуть бо потрібно думати і приймати важливі рішення. На "геть московського попа" або "у всьому вина Россії і Путіна" прийде багатенько і на термос глянуть теж прийдуть.
Відповісти
Особисто я навіть не знав про той мітинг, якби люди були краще проінформовані, то можна було б щось робити
Відповісти
Наведи приклад де Зеля щось проплачував?! Не вішай без доказів ярлики!!!
Відповісти
А з роботи як люди прийдуть у будній день, відпросяться, відпустіть нас на акцію? :) Вам не вгодиш, все вам не так, любу відмазку знайдуть! Саме у вихідні таке і проводити! Франція вам у приклад!
Відповісти
Скрізь писалось!!! У соцмережах багато, на сайтах! Вибачте, що вам особисто у двері не постукали!!! :)
Відповісти
Це початок мітингу.Пізніше було набагато більше люду.
Відповісти
Ви ще б о 6 ранку мітинг почали б.. В людей в суботу справи, хтось хоче поспати, в когось по вулиці з самого ранку світла немає... Автор посту "гнида", яка тільки і вміє постити незадоволення...
Відповісти
Ну от наявний приклад таких "лучан" :( Ну спіть собі спокійно у смороді!!!
Відповісти
А "Аверс" знімкував? Якщо ні, то воні разом з тими засмирдювачами міста!!!
Відповісти
Бидло смороду не боіться ,воно в ньому живе .
Відповісти
ніхто не читає ваші фейсбуки! організатори, оголошення вішати не пробували?
Відповісти