Лучани стали переможцями міжнародних змагань з радіопеленгації

Спортсмени з Луцька перемогли на міжнародних змаганнях зі спортивної радіопеленгації.

Традиційно змагання відбувалися з 4 по 6 жовтня в місті Замосць, що у Польщі, - повідомляє департамент сім`ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Дорослі спортсмени і ветерани боролися за Кубок Європи, а спортсмени категорії чж – 12, 16, 19 років, ьрали участь у міжнародних змаганнях «Біг Хуберта». Загалом учасниками змагань були близько 90 спортсменів.

Змагання проводились в трьох видах програми: «Спринт», на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц.

Чемпіонами в категорії ж-12, ж-16, ж-19 стали спортсмени з Луцька: Вікторія Іщук, Аліна Лотоцька, Ольга Гупало, третє місце в категорії ч-14 виборов Дмитро Чилій. В Кубку Європи чемпіонами стали Владислав Іщук, в категорії ч-21, Андрій Заклета ч-40.

Призерами стали Ігор Долинський – ч-21 – 2 місце. Лілія Тиха в категорії ж-21. Бронзову нагороду в категорії ч – 21 здобув Вадим Павлюк.