Хресний хід із Почаївською іконою Богоматері. ФОТО

Хресний хід із Почаївською іконою Богоматері. ФОТО
У суботу, 13 липня, у межах святкування 1025-річчя Хрещення Русі, розпочався хресний хід із образом Почаївської Богоматері.

Першим селом, де зупинилася ікона, стало село Антонівка, неподалік від Берестечка, ‒ повідомляють у Волинській єпархії УПЦ МП.

Символічно, що Почаївська Богоматір була привезена на Волинську землю саме у день, коли Церква шанує Волинську ікону Божої Матері.

Також варто зауважити, що ікона вже втретє відвідує Волинь. Востаннє хресний хід відбувся 90-ті роки, у часи релігійного протистояння.

Графік перебування святині на Волині:

Липень (благочиння)
•Берестечківське 13-14 17:00
•Мар'янівське 14-15 17:00
•Горохівське 15-17 18:00
•Локачинське 17-19 18:00
•Рожищенське 19-22 16:00
•Ківерцівське 22-24 17:00
•Колківське 24-27 17:00
•Маневицьке 27-29 15:00
•Любешівське 29-31 18:00
•Камінь-Каширське 31-02 16:00

Серпень
•Михнівське 02-03 16:00
•Личинівське 03-04 17:00
•Луцьк (район і місто) 04-08 17:00
•Покровський храм 08-11 14:00
•Храм ВСЗВ 11-13 15:00


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
попяр більше чим вірян :))))
Відповісти
і майже всі ці попи молдавани - їх нагнали в почаїв для "обміну досвідом".
а українців відповідно гонять в троїце-сергіїву лавру - аби не надумали переходити в київський патріархат з московсько-монгольської церкви.
Відповісти
Заповідь №2:
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.

Так чому ряжені влаштовують це шоу-турне з іконою, якщо воно явно протиречить вищеописаному?
Просвітіть.
Відповісти
Все просто. У нас дуже великий вплив попів на маси.
Відповісти
отак просвітери зомбують стадо в своїх сектах.
в цій заповідді говориться про те, що не можна поклонятись язичниським ідолам.
"... і що на землі долі, і що в воді під землею" - це не може стосуватись тих хто зображений на іконах, а просвітер цю логічну ланку пропускає.
після чого вся його проповідь - чиста демагогія.
просвітити вас навряд чи вдасться - вас занадто зазомбували в секті.
Відповісти
Ні, мене ніхто не зомбував. Я не піддаюсь на зомбо-впливи
Відповісти
це адресувалось не вам.
якби відповідь була для вас, вона би була зміщена правіше.
Відповісти
ви християнин?
Відповісти
Це не аргумент, а якісь необгрунтовані власні домисли.
Де в Біблії так превозноситься матір Божа? Де написано що треба поклонятися її зображенню, цілувати його та інший брєд?
Попи маніпулюють, люди хавають, навіть не намагаючись вникати у ті ритуали, які не несуть жодного толку, духовності, тощо.
Шоу, шоу, шоу, для дітей та бабушок
Відповісти
Головне, щоб людина не була релігійним фанатом. Є приклади, коли люда в житті підла, ненависна, брехлива, має шкідливі звички, але така віруюча: і сповідається, і причащається, і гроші на церкву дає... Ну кому таке треба? Кого людина обманює?
Відповісти
кожна релігія встановлює свої правила - не хочете слідувати їм, ніхто не заставляє.
наприклад в християнстві багато чого роблять відповідно до рішень вселенських соборів, тобто до того, що вирішили люди.
ці рішення приймаються з огляду на біблію, а так, як біблія чисто філософська праця, то однієї точки зору в ній ніхто не знайде, а кожен знайде те, що хоче.
Відповісти
тому що люди, які на це ведуться, тупі як вівці.
Відповісти
Ви щойно обізвали "тупими, як вівці" сотні видатних науковців, котрі вірили в Бога.
А хоча... тролям пофіг, аби насрати десь.
Відповісти
сотню з мільйона.
Відповісти

Поехал я недели две назад в Почаевскую лавру на отчитку, и Бог услышал мои мольбы - от противных навязчивых мыслей и следа не осталось. Там я попал на отчитку к очень сильному экзорцисту, что в храме происходило - трудно передать словами. До отчитки у меня было постоянное жжение в левой части головы, ведь источник навязчивых мыслей - одержатель - находился именно там. Во время отчитки чувство жжения стало ужасным, у меня голова буквально горела жаром, а потом я почувствовал как-будто из моей головы плавно испарилось "нечто", и голова прояснилась, навязчивые мысли ушли. Во время отчитки в храме реально стоял запах серы, вот такие дела.
Лирическое отступление:
У меня много соображений насчет природы шизофрении. Кому надо - обращайтесь

Подробности такие. Я уже давно знаю про природу большинства психических болезней, которая есть просто одержимость. Одержимость бывает разных степеней, одержатели бывают разной силы, отсюда сила проявления симптомов.
Поехал в Почаевскую лавру, так как знаю, что там реально сильные вычитки. Я бывал в разных местах, но сильных экзорцистов очень мало, вообще я против массовых отчиток, но экзорцистов очень мало, а страждущих много. В лавре есть специально выделенная под эти нужды церковь, там все собираются в определенное время и начинается отчитка. Сама отчитка есть чтение экзорцистом специальных молитв на церковнославянском языке, ни оного слова в молитве менять нельзя. И вот начинается отчитка, священник начинает читать молитвы - и девушка впереди меня начинает рычать, как дикий волк, кто-то начинает кашлять, кто-то выкрикивать хульные слова. Но таких людей, управление телами которых захватили бесы все-же меньшинство, хотя одержимых полный храм. Но по мере чтения молитв, усиления борьбы между волей экзорциста и волей бесов, некоторые бесы начинают стихать, некоторые люди начинают как-бы откашливать-отрыгивать "нечто", лица многих людей просветляются, многие вздыхают с облегчением. Во время отчитки экзорцист окрапливает страждущих святой водой, мажет елеем.
До отчитки, да и после тоже, желатель но постится, исправляться нравственно и много молиться - и враг отступит.
К сожалению, отчитка лечит не все, иногда психика повреждена так, что изменения необратимы. Например мои прежние чувства ко мне не вернулись, наверное дефект необратим
Но все же ехать стоит - и да поможет вам Бог!
Денис С.
Відповісти
якщо це ви серйозно, то вам не в Почаїв, а в дурдом треба було їхати. Здається ви справді хворі. Принаймі проконсультуйтесь.
Відповісти
Скатай туди, чисто на екскурсію.
може й в Бога повіриш.
Відповісти
щоб повірити в бога треба виключити мозок і добровільно здатися в рабство.
Я на таке ніколи не піду.
Відповісти
Дуже добре, що похід відбувається і до м. Любешів!!!) Тут давно вже ждуть ікону!)
Відповісти