Які нардепи з Волині відмовилися від матеріальної допомоги

Які нардепи з Волині відмовилися від матеріальної допомоги
Лише три народні депутати України відмовилися від матеріальної допомоги на оздоровлення.

Список нардепів, які відмовилися від грошей, опублікував Інформатор.

З 12 парламентарів, які обиралися на Волині або ж народилися тут, лише троє написали заяви про відмову від державних коштів.

Це - Степан Івахів, Сергій Мартиняк та Катерина Ващук.

Варто зауважити, що двоє останніх перерахували матдопомогу в свої благодійні фонди.


ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВОЛИНСЬКІ НАРДЕПИ: ХТО ЯК НАСТАРАВСЯ ЗА ПІВРОКУ


Варто зауважити, що обсяг допомоги - 34,8 тисячі гривень.

Відмовилися від допомоги лише 20 народних депутатів, ще 37 – переказали матдопомогу у благодійні фонди.

Решта – а це 393 парламентарі – вирішили залишити державні гроші собі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ВР
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А Вітів собі прикарманив ласий шматочок
Відповісти
Такий смішний, невже хтось від вітіва очікував іншого
Відповісти
Такі як Вітів кричать про дерибан державних грошей тільки коли мова йде про інших, а коли їм випадає можливість прикарманити чималеньку суму то мовчать в тряпочку
Відповісти
Свобода прийде-порядок наведе!!
Відповісти
Свободівці зажди кричать що влада не хоче виділяти гроші на памятник бандері, та якби ті свободівці поклали ці гроші не собі в карман , то той памятник давно б вже стояв
Відповісти
34,8/12=2,9...
Слуги мля... Устали...
Відповісти
чув,що там ще Савчук має ці кошти використати на благодійність...
ну-ну...
побачемо результати...
Відповісти
на яку благодійність???
100 % десь собі загребе!
Відповісти
та ні, вроді як на діток-інвалідів має потратити.
тут в нас десь є закинутий реабілітаційний центр...
щосб таке...
Відповісти
проіронізую:
ну чого ви всі? може вітів їх витратить на благе діло?)))
;)
Відповісти
було б набагато краще,аби вони взяли цю допомогу і спрямували її на благодійництво. А так - ці гроші залишаться державі,тобто "пропадуть"!адресно потрібно допомагати,а непросити потім у держави
Відповісти
а палиця не взяв а роздав в свому окрузи 2 млн доларив це хиба не показник
Відповісти
це дерібан народних грошей
Відповісти
Як би вітів потратив ці гроші на благодійність то преслужба свободи про такий піар хіт вже давно розтрубила , а раз такого нема то вітів собі прихватизував грошики і гріє пузо десь на островах
Відповісти
Типова українська ментальність: кричати фігню на інших, а коли є можливість ухопити собі - то з задоволенням це робити. Скільки ж бачив таких людей!
Відповісти