Співачка з Волині підкорюватиме Естонію

Співачка з Волині підкорюватиме Естонію
Співачка Галина Конах (на фото) готується до участь в фестивалі "Laagna Laul-2013".

Мистецький конкурс відбудеться в Естонії 6-7 вересня, - повідомила артистка.

У першому турі фестивалю Галина Конах виконуватиме авторську пісню "Я разом з вами", котра була написана спеціально на "Слов'янський базар".

Нагадаємо, волинська співачка здобула другу премію "Слов'янського базару-2012".

На другий тур Галина Конах готує світовий хіт - пісню Listen (Beyonce).

Якщо вона пройде до фіналу, то збирається застосувати "важку артилерію" - пісню "Ще не час прощатися". Як відомо, цю пісню вона присвятила волинському композитору, заслуженому артисту України В'ячеславу Хурсенку.



Окрім цього, Галина Конах сьомого вересня візьме участь у святковому концерті, який відбудеться в центри Талліна.

Також вона висловила подяку благодійному фонду "Волинська родина" та його засновнику Ігорю Єремеєву.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Конах
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а з якого вона району родом?
Відповісти
Галина Конах родом з Любешова)
Відповісти
Неправда - з Седлищ, це 15 км від Любешова у напрямку до Луцька. Не треба перебільшувати й заганяти чудову артистку далі в глуш.
Відповісти
ахах))) в глуш??? Любешів в 8 раз більший за Седлище за кількісю населення)
Відповісти
Не пишіть дурню.Вона з Маневич.Це селище міського типу на Волині.Завжди була зіркою у нашому містечку.
Відповісти
Виконання чудове. Є все: й манера, й драматизм. Харизма є. Бракує найменшого - самої пісні.
Відповісти
все якось так сіро і по поліські... я розумію, шо продукт made in Lubeshov region, але ж Галя рветься до шоу-бізнесового олімпу... Тому шановні коментатори і такі ж ледарі, як я ... давайте обговоримо дві наступні теми, що будуть не поганим піаром для цієї спокусниці -
1) Галя трансексуал; 2) Саме через Галю Ігор Єремєєв покину свою дружину Тетяну і 3) У Галі в Любешові живе маленька дитина, яку горе-маутся рідко бачить через співочу кар"єру....
Відповісти
Я шокована знанням фотографа фотошопу.Я доки не прочитала хто це , думала, що це якась симпатична дівчина, а це виявляється Галька.Нах викладувати фоти де люждина сама на себе не схожа? Де третє підборіддя? де маленькі очки? ріденьке волосся?І як вона співає теж не подобається- так верещить, ніби їй гінеталіі рвуть на клапті.Геть зі сцени!!!!Назад в Любешів! А ще краще в Любомль, або і геть за польський кордон, хай там і сидить,півіцца.
Відповісти
а ти що краще співаєш??? я думаю навряд) я її в живу слухав і чесно скажу що такий голос рідко в кого є Лобода з Лорак просто відпочивають!)))
Відповісти
Шановні коментатори: Член, Щуряка,Мда(відразу проситься рифма) і т.п. Мені цікаво було б Вас побабачити, хоча і так зрозуміло,що це просто закомплексовані, невпевнені в собі люди, які тут "корчать з себе героїв". Фу аж тошно!!!! і до чого тут підборіддя, очі і тому подібне...Якщо щось не подобається, то вмикайте М1, дивіться на голі дупи , груди, накачані губи і далі тупійте і відмирайте душею...чи вмикайте Шансон і відчувайте себе володарами світу... Галино, а Ви просто не звертайте уваги на цих коментаторів, вони цього не варті...
Відповісти
Взагалі то Галина з Маневиччини!
Відповісти
Галя дуже класно співає, аж гидко читати цю нісенітницю про неї(((((
Відповісти
Галина ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Відповісти