А тим часом на Волині: кандидати від Партії регіонів перемогли на виборах

А тим часом на Волині: кандидати від Партії регіонів перемогли на виборах
У неділю 15 грудня на Волині відбулися вибори двох сільських голів: перемогу здобули кандидати від Партії регіонів.

Про це стало відомо 16 грудня під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Головою Мощенської сільської ради обрали Анатолія Ліщука.

Головою Хорлупівської сільської ради - Олександра Протасюка .

«Два хлопці, яких обрали вчора – хороше поповнення, ділові люди, обидва – члени Партії регіонів», – заявив Борис Клімчук.

«Майдани – Майданами, а життя продовжується своїм чином», – підсумував очільник Волинської ОДА.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
я в шоке!
Відповісти
Вітаю переможців. Наснаги га нових робочих місцях.
Відповісти
Дякувати нашим людям, які розбираються, хто працює, а хто майданить...
Відповісти
Есть нормальные люди и на западной.
Відповісти
Вітаю Пустовита, Вітіва, Алєксєєва з черговою поразкою на теренах колиски УПА!!!
Відповісти
Процвітання Мощенській сільській раді і Хорлупа.Покращення настане вже сьогодні.
Відповісти
Поверніть усі коментарі, куди вони зникли? Чому є лише жополизницькі?
Відповісти
полішуки гроші підуть на село рікою.сіна в стойло сипнуть..що ще треба-ви вибрали людей впливових які тайни знають..на х..ту політику работаєм труженікі!
Відповісти
Нічого дивного, полішуки завжди відрізнялись "свідомістю"
Відповісти
Майдаунам не варто більше волати від імені народу України. Народ робить свій вибір-цивілізовано, по єуропейськи.А взагалі, після дикунства сволотівців, можна голосувати хоч за чорта лисого-гірше не буде. Слава Україні-без бандер!
Відповісти
Друже ти тупіший за мій тапок і доказ тому... Хоча тут і доказів не треба
Відповісти
Села Волині, чи ви вдарилися? Хоча скоріше за все продались...
Відповісти
Бидлота продалася за пару гривень ,та й не дивно з тих поліських боліт завжди виходили комуністичні ватажки.
Відповісти
як голосуємо - так і живемо, а потім жаліємося... не знаю, що вже робиться з тими людьми, не думають геть, продаються за копійки, а потім мучаться самі і свідомих людей мучать, нема вже сили((( сумно якось
Відповісти
Голосуйте, голосуйте.!!!!! А голоси ми порахуєм!!!!
Відповісти
Дуже цинічна влада і довірливий народ е причиною таких результатів.Протасюк вступив в ПР за місяць до виборів коли ПР провела соц.опитування і виявила що він мае найбільший рейтинг.Жителям до останнього для він клявся що він в ніяку партію не входить.
Відповісти